Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - eshopy

eshopy

od terez254 » Uto Dec 09, 2014 5:26 pm

Viete mi odporucit internetove stranky s oblecenim, kabelkami,topankami, kde predavaju kvalitne veci za dobru cenu? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od melindi » Uto Dec 09, 2014 6:22 pm

blancheporte, dawien.sk bayshop.sk, budinn.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: eshopy

od terez254 » Uto Dec 09, 2014 6:58 pm

dakujem a na tychto strankach je cislovanie ako v beznych obchodoch?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od melindi » Štv Dec 11, 2014 3:22 pm

Ano
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: eshopy

od terez254 » Sob Jan 31, 2015 3:38 pm

baby, mate niektora skusenosti s objednavanim z tejto stranky?
http://sk.nextdirect.com/sk/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od keilayh » Sob Jan 31, 2015 4:11 pm

terez254 píše:Viete mi odporucit internetove stranky s oblecenim, kabelkami,topankami, kde predavaju kvalitne veci za dobru cenu? :)


Čo vidavam na nete eshopy tak väčšinou je tam rovnaky tovar. Mne osobne sa nepáči, väčšinou su to lacné veci zo zahraničia na ktoré si daju vysokú maržu :roll: Samozrejme kvalita nič moc, jediná výhoda, že to môžeš vrátiť ak ti to nesadne alebo sa ti to nepáči. Do zahraničia sa žiaľ neoplatí tovar vracať, keďže je poštovné vysoké :?

terez254 píše:baby, mate niektora skusenosti s objednavanim z tejto stranky?
http://sk.nextdirect.com/sk/


Túto stránku poznám, no osobne som neobjednávala, ale čo viem, baby sú spokojné. Kedysi som next kupovala malému, ale podla mňa išla kvalita dole. Možno aj preto sa už dá objednať na Slovensko :roll: lebo kedysi sa nedalo, kupovala som cez sprostredkovatela.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: eshopy

od terez254 » Sob Jan 31, 2015 4:28 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Viete mi odporucit internetove stranky s oblecenim, kabelkami,topankami, kde predavaju kvalitne veci za dobru cenu? :)


Čo vidavam na nete eshopy tak väčšinou je tam rovnaky tovar. Mne osobne sa nepáči, väčšinou su to lacné veci zo zahraničia na ktoré si daju vysokú maržu :roll: Samozrejme kvalita nič moc, jediná výhoda, že to môžeš vrátiť ak ti to nesadne alebo sa ti to nepáči. Do zahraničia sa žiaľ neoplatí tovar vracať, keďže je poštovné vysoké :?

terez254 píše:baby, mate niektora skusenosti s objednavanim z tejto stranky?
http://sk.nextdirect.com/sk/


Túto stránku poznám, no osobne som neobjednávala, ale čo viem, baby sú spokojné. Kedysi som next kupovala malému, ale podla mňa išla kvalita dole. Možno aj preto sa už dá objednať na Slovensko :roll: lebo kedysi sa nedalo, kupovala som cez sprostredkovatela.


nevies nahodou ci sa tam da platit aj prevodom na ucet alebo dobierkou alebo len kartou?
este nikdy som odtial neobjednavala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od keilayh » Ned Feb 01, 2015 11:48 am

terez254 píše:nevies nahodou ci sa tam da platit aj prevodom na ucet alebo dobierkou alebo len kartou?
este nikdy som odtial neobjednavala.


Tuším len kartou sa dá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: eshopy

od terez254 » Ned Feb 01, 2015 2:48 pm

keilayh píše:
terez254 píše:nevies nahodou ci sa tam da platit aj prevodom na ucet alebo dobierkou alebo len kartou?
este nikdy som odtial neobjednavala.


Tuším len kartou sa dá.


cez akeho sprostredkovatela si to kupovala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od sandras » Ned Feb 01, 2015 3:41 pm

ja bežne objednávam z Bonprix.sk, moja mama z Klingel.sk
čo sa týka detských vecí, velmi overené nemám ... NEXT bol podla mna vždy precenovaná značka, až taká kvalita to teda nebola, aby som platila za detskú bundičku velkosti 86 cez 50 eur a podobne :roll: Pár vecí sme mali kúpených používaných z bazarikov a niečo som si doviezla priamo z UK, ale ceny tam sú nižšie, ako na tej inernetovej stránke, čo ste uviedli. Na nete to je predražené...

overené zo zahraničia mam športové veci sportsdirect.com, ale oplatí sa kupovať značky ADIDAS, NIKE, EVERLAST, LONSDALE, KARIMOR ... tie lacné veci sú zvyčajne nie z bavlny a ani moc kvalitné. Aj ked, synovi tenisky Donnay za 5 eur vydržali lepšie ako adidasy ... ale to je asi o šťastí, akos a daný kúsok vydarí.Platí sa len kartou vopred a dodajú do týždna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: eshopy

od terez254 » Ned Feb 01, 2015 7:20 pm

sandras píše:ja bežne objednávam z Bonprix.sk, moja mama z Klingel.sk
čo sa týka detských vecí, velmi overené nemám ... NEXT bol podla mna vždy precenovaná značka, až taká kvalita to teda nebola, aby som platila za detskú bundičku velkosti 86 cez 50 eur a podobne :roll: Pár vecí sme mali kúpených používaných z bazarikov a niečo som si doviezla priamo z UK, ale ceny tam sú nižšie, ako na tej inernetovej stránke, čo ste uviedli. Na nete to je predražené...

overené zo zahraničia mam športové veci sportsdirect.com, ale oplatí sa kupovať značky ADIDAS, NIKE, EVERLAST, LONSDALE, KARIMOR ... tie lacné veci sú zvyčajne nie z bavlny a ani moc kvalitné. Aj ked, synovi tenisky Donnay za 5 eur vydržali lepšie ako adidasy ... ale to je asi o šťastí, akos a daný kúsok vydarí.Platí sa len kartou vopred a dodajú do týždna.


ja mam zas najradsej znacku Victoria's secret, ale objednavat si odtial sama je strasne nevyhodne, kedze sa musi platit postovne plus clo, co vyjde dost draho a zaplatite viac ako dany vyrobok stoji. najlepsie je to kupovat v clearence, jedna zena to objednavala lenze uz objednava len nove kolekcie, co sa az tak neoplati.

mne sa momentalne paci v Next dzinsy cize chcem si ich objednat, su za dobru cenu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od terez254 » Str Mar 04, 2015 5:36 pm

Baby a s tymito ehopami mate skusenosti?
http://www.starstyle.sk/sk/
http://www.cellbes.sk/

a este jeden kde ponukaju veci vo velkych zlavach
http://www.vypredaj24.sk/?tm=41&gclid=C ... wwodL5QAkA
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od melindi » Štv Mar 05, 2015 6:04 pm

Šaty som si nekúpila ešte na internete. Plienky a hračky som zvykla kúpiť cez internet. Ostatné veci v kamennom obchode.
My používame Bella Happy. To objednám priamo ich stránky. Sú tam veľmi dobré zlavy. Poštovné je nad 25 eur zadarmo. Tovar dostanem druhý deň. Vždy mi posielajú leták o novej akcie.
http://www.bella4you.sk/
Keď do 12 hodín objednám tovar. Druhý deň to dostanem. Ja mám rada také stránky, kde nemusím čakať na kuriera. Okolo 10-tej vždy mám tovar.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: eshopy

od terez254 » Pia Mar 06, 2015 10:01 am

na tomto linku zas najdes saty aj plavky za skvele ceny.

http://www.vypredaj24.sk/damska-moda-5087
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od terez254 » Sob Mar 07, 2015 10:22 am

melindi píše:Keď do 12 hodín objednám tovar. Druhý deň to dostanem. Ja mám rada také stránky, kde nemusím čakať na kuriera. Okolo 10-tej vždy mám tovar.



ked si spominala, ze veci z eshopov neobjednavas, tak kvoli tomu, ze sa bojis, ze ti nesadnu ci mas inu zlu skusenost?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť