Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - fajčenie

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 3:28 pm

melindi píše:V decembri bude 65 rokov. Používá granulát Avemar, má ešte lieky proti bolesti.. Bohužial tie alternativné liečby neskúšal.


Škoda,že nič neposkúšal :( netreba sa spoliehať na lekárov-vid naše zdravotníctvo..a chemo a ožiare sú žiaľ biznis...Ten avemar je fajn,aj ked tiež dosť drahý...treba hoodne nevarenej stravy,vysoké dávky céčka,,jeden pán sa liečil destilovanou vodou..inak aj ja ju pijem..čisté H2O Ti rozpustí všetko anorganické v tele :wink: Dnes sa už o destilovanej vode píše inak,ako v minulosti--samozrejme myslím tú z lekárne,nie do žehličiek :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 3:29 pm

Môžem sa opýtať,čoho ma otec rakovinu? Mne tiež vravia,ze nemam fajčiť lebo to veľmi škodi...ale co v dnešnej dobe nie je škodlivé....nie som tuhý fajciar ale cigy mi chýbajú....mozno to je len frajerina,ale neviem si pomôcť,ked som bola tehotna nefajčila som a ani potom až ked deti mali starší osem a mladší štyri....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 4:00 pm

Neviem z čoho. On má rakovinu na chrbtice a rakovinu prostate. Moja teta mala rakovinu prsnika. Ona požívala tu vodu.
Bola som v nemocnice s ženou, ktorá fajčila počas tehotenstva. Narodila mu zdravné dievčatko.
Ja som nepila ani kávu. Moja dievča bola po narodení v inkubátore.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 6:07 pm

melindi píše:Neviem z čoho. On má rakovinu na chrbtice a rakovinu prostate. Moja teta mala rakovinu prsnika. Ona požívala tu vodu.
Bola som v nemocnice s ženou, ktorá fajčila počas tehotenstva. Narodila mu zdravné dievčatko.
Ja som nepila ani kávu. Moja dievča bola po narodení v inkubátore.



A Tvoja malá je teraz ale zdravá,hej? A teta je ako na tom,ak sa smiem spýtať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 6:42 pm

Ano. Prvý rok sme chodili týždenne tri krát na rehabilitáciu. Vyzerá tak, že už je v poriadku. V oktobri ideme na kontrolu k neurologovi a do Nových Zámkoch. Tam ležala na neonatalickom oddelení.
Teta je už poriadku. Tiež dostala chemoterapiu. Trojmesačne chodí na kontrolu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 8:17 pm

Mojej sestry syn zomrel ako 4 ročný,sestra nikdy nepila,nefajcila....maly dostal kliesta a ze vraj z toho rakovinu....z toho všetkého sestra začala fajčiť....ukludnovalo jej to nervy...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 8:29 pm

melindi píše:Ano. Prvý rok sme chodili týždenne tri krát na rehabilitáciu. Vyzerá tak, že už je v poriadku. V oktobri ideme na kontrolu k neurologovi a do Nových Zámkoch. Tam ležala na neonatalickom oddelení.
Teta je už poriadku. Tiež dostala chemoterapiu. Trojmesačne chodí na kontrolu.


A teta pila tú destilovanú vodu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 11:33 pm

Janka81 píše:
melindi píše:Ano. Prvý rok sme chodili týždenne tri krát na rehabilitáciu. Vyzerá tak, že už je v poriadku. V oktobri ideme na kontrolu k neurologovi a do Nových Zámkoch. Tam ležala na neonatalickom oddelení.
Teta je už poriadku. Tiež dostala chemoterapiu. Trojmesačne chodí na kontrolu.

Ano, ona pila.
A teta pila tú destilovanú vodu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od melindi » Pon Sep 01, 2014 11:39 pm

[quote="Jajus345"]Mojej sestry syn zomrel ako 4 ročný,sestra nikdy nepila,nefajcila....maly dostal kliesta a ze vraj z toho rakovinu....z toho všetkého sestra začala fajčiť....ukludnovalo jej to nervy...[/quote
Je to strašné. Aj od klieste sa da dostat rakovinu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 6:36 am

Tak vidis asi ani a to dostal v zime,museli mu meniť všetku krv....potom transplantovat kostnú dreň....ani to nepomohlo....a nakoniec dostal do celého tela nadory...uz sa nedalo pomôcť....a pritom sestra mala ukazkove tehotenstvo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od melindi » Uto Sep 02, 2014 7:11 am

Jajus345 píše:Tak vidis asi ani a to dostal v zime,museli mu meniť všetku krv....potom transplantovat kostnú dreň....ani to nepomohlo....a nakoniec dostal do celého tela nadory...uz sa nedalo pomôcť....a pritom sestra mala ukazkove tehotenstvo....


Aj v zime sú kliešti? Aj ja bojím od klieštov. Už existuje na to aj injekcia. Teraz chcem opytať od lekára. Čítala som, že najvhodnejším obdobím na tento druh očkovania sú zimné mesiace
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: fajčenie

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 8:37 am

melindi píše:
Jajus345 píše:Tak vidis asi ani a to dostal v zime,museli mu meniť všetku krv....potom transplantovat kostnú dreň....ani to nepomohlo....a nakoniec dostal do celého tela nadory...uz sa nedalo pomôcť....a pritom sestra mala ukazkove tehotenstvo....


Aj v zime sú kliešti? Aj ja bojím od klieštov. Už existuje na to aj injekcia. Teraz chcem opytať od lekára. Čítala som, že najvhodnejším obdobím na tento druh očkovania sú zimné mesiace


Injekcia je len na encefalitídu..môj malý je očkovaný od malička..ale kliešte prenášajú aj boreliozu a na to vakcína nie je :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: fajčenie

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:33 am

tak vidíš asi áno...ale kto vie z čoho to mohlo byť veď 4 mesiace mu nemohli prísť nato, čo mu je...veľmi odpadával...bez dýchu bol aj 30 sekúnd...najskôr si mysleli, že epilepsia...ale žiaľ opak bol pravdou...lebo pri epilepsii sa že vraj neodpádava aj po 5 krát na deň :( :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 9:01 am

ja mám tiež všetky deti zaočkované...aj sestra ich dala zaočkovať....mala 4 deti, z toho jedno jej zomrelo... :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: fajčenie

od veverka1 » Pia Sep 05, 2014 9:56 am

Jajus345 píše:ja mám tiež všetky deti zaočkované...aj sestra ich dala zaočkovať....mala 4 deti, z toho jedno jej zomrelo... :D :D :D :D


prečo tie smailiky na konci vety? :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť