Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Farba stien

Farba stien

od benetara » Ned Okt 19, 2014 10:07 pm

ahojte, je este moderne farbit steny na farebno? rozmyslam ze by som chcela doma pomenit malovku ale neviem na ako a hlavne sa obavam ze vymalujeme a rychlo sa mi to obkuka. co vy na to? mate niekto farebne steny?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: Farba stien

od melindi » Pon Okt 20, 2014 8:27 am

Mi v celom byte máme farebné steny. Pred štyrmi rokmi sme vymalovali celý byt. Ale niektoré farby už sú bohužial staro modné.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Farba stien

od keilayh » Pon Okt 20, 2014 12:21 pm

benetara píše:ahojte, je este moderne farbit steny na farebno? rozmyslam ze by som chcela doma pomenit malovku ale neviem na ako a hlavne sa obavam ze vymalujeme a rychlo sa mi to obkuka. co vy na to? mate niekto farebne steny?


My máme iba obyvačku vo farbe, no už by som kludne vymalovala :lol: Ale tak už to máme takto vymalované niekoľko rokov. Ono keď sa ti nedá opäť vymalovať, tak si zvykneš a neriešiš to. Treba si iba dať pozor na farbu akú kupuješ, lebo do niektorej stači ťuknuť a už maš na nej viditelnú chybu. Aj keď si dáš nejakú tmavšiu, výraznejšiu tak tiež je na tom hneď vidieť šmuhy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farba stien

od terez254 » Pon Okt 20, 2014 2:09 pm

myslim si,ze farebne steny su stale moderne,ale ani bielou nic nepokazis.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Farba stien

od sandras » Pon Okt 20, 2014 5:29 pm

my máme farebné, ale už sú menej moderné tie veselé pastelové farby, skôr sa dávajú také tlmené, odtiene béžovej, karamelová, nádych banánovo-žltej, olivovozelenej ...
Pestrejšie máme len detské izby, sny má modrú so zelenými doplnkami, dcéra svetlofialovú, v obývačke máme karamel doplnený oranžovu (ale nie svietivou, taká skor marhulová).

Ono sa dá aj tak, že dáš bielu a len jednu stenu farebnú ... prípadne sa dávajú aj tapety, to sa mi velmi páči, ale manžel to nechcel, že sa to horšie dáva dolu, ako sa premaluje len malovka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Farba stien

od benetara » Ned Nov 02, 2014 7:59 pm

melindi píše:Mi v celom byte máme farebné steny. Pred štyrmi rokmi sme vymalovali celý byt. Ale niektoré farby už sú bohužial staro modné.


ake farby máte? mate kazdu miestnosť inej farby?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: Farba stien

od benetara » Ned Nov 02, 2014 8:01 pm

keilayh píše:
benetara píše:ahojte, je este moderne farbit steny na farebno? rozmyslam ze by som chcela doma pomenit malovku ale neviem na ako a hlavne sa obavam ze vymalujeme a rychlo sa mi to obkuka. co vy na to? mate niekto farebne steny?


My máme iba obyvačku vo farbe, no už by som kludne vymalovala :lol: Ale tak už to máme takto vymalované niekoľko rokov. Ono keď sa ti nedá opäť vymalovať, tak si zvykneš a neriešiš to. Treba si iba dať pozor na farbu akú kupuješ, lebo do niektorej stači ťuknuť a už maš na nej viditelnú chybu. Aj keď si dáš nejakú tmavšiu, výraznejšiu tak tiež je na tom hneď vidieť šmuhy.


aku farbu mate ked by si chcela vymalovat? uz sa ti to nepaci?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: Farba stien

od benetara » Ned Nov 02, 2014 8:04 pm

sandras píše:my máme farebné, ale už sú menej moderné tie veselé pastelové farby, skôr sa dávajú také tlmené, odtiene béžovej, karamelová, nádych banánovo-žltej, olivovozelenej ...
Pestrejšie máme len detské izby, sny má modrú so zelenými doplnkami, dcéra svetlofialovú, v obývačke máme karamel doplnený oranžovu (ale nie svietivou, taká skor marhulová).

Ono sa dá aj tak, že dáš bielu a len jednu stenu farebnú ... prípadne sa dávajú aj tapety, to sa mi velmi páči, ale manžel to nechcel, že sa to horšie dáva dolu, ako sa premaluje len malovka.


rozmyslala som nad takou bledo-hnedou, kavovou len sa bojim aby mi to neztmavilo miestnost. inak veru aj tie tapety by mohli byt pekne, to sa mi tiez paci ked vidim v telke alebo casopisoch ako to urobia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: Farba stien

od terez254 » Pon Nov 03, 2014 6:00 pm

benetara píše:
sandras píše:my máme farebné, ale už sú menej moderné tie veselé pastelové farby, skôr sa dávajú také tlmené, odtiene béžovej, karamelová, nádych banánovo-žltej, olivovozelenej ...
Pestrejšie máme len detské izby, sny má modrú so zelenými doplnkami, dcéra svetlofialovú, v obývačke máme karamel doplnený oranžovu (ale nie svietivou, taká skor marhulová).

Ono sa dá aj tak, že dáš bielu a len jednu stenu farebnú ... prípadne sa dávajú aj tapety, to sa mi velmi páči, ale manžel to nechcel, že sa to horšie dáva dolu, ako sa premaluje len malovka.


rozmyslala som nad takou bledo-hnedou, kavovou len sa bojim aby mi to neztmavilo miestnost. inak veru aj tie tapety by mohli byt pekne, to sa mi tiez paci ked vidim v telke alebo casopisoch ako to urobia.



mas priestranne meistnosti alebo skor mensie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Farba stien

od benetara » Štv Nov 20, 2014 4:07 pm

terez254 píše:mas priestranne meistnosti alebo skor mensie?


mame skor male miestnosti. byt mame v celku maly tak by som moc nechcela aby sa mi este zmensili
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: Farba stien

od terez254 » Pia Nov 21, 2014 9:32 am

benetara píše:
terez254 píše:mas priestranne meistnosti alebo skor mensie?


mame skor male miestnosti. byt mame v celku maly tak by som moc nechcela aby sa mi este zmensili



tak by ste asi skor bledsie odtiene mali volit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť