Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Fritéza s olejovým filtrom?

Fritéza s olejovým filtrom?

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 2:55 pm

Žienky,poradte pls :wink:
Mám doma klasický friťák..robím v ňom len rezne,maximálne ešte tak fašírky,no lezie mi na nervy neustále cedenie oleja,aby som v ňom nemala popadanú strúhanku a neprihárala mi :?
Tak som minule videla niekde na nete friťák od Tefal s olejovým filtrom...mám doma aj taký malinký,ten mám len na hranolky,ale už toho so synom pojeme viac,tak mi je už malinký..preto ma napadlo,že malinký prestanem používať a budem hranolky a domáce lupienky robiť vo veľkom a na rezne si kúpim iný veľký s olejovým filtrom :wink:
Ale problém :idea: Bola som ten od Tefalu pozrieť v predajni a má síce na spodku nádoby také antikorové vyťahovacie sitko,no to má podľa mňa veľké oká a aj tak by polovicu popadanej strúhanky prepustilo do oleja :?
Neviete niektorá poradiť nejaký iný friťák,čo má takýto filter na odpad..existuje vôbec ešte nejaký??Ten čo som pozerala ja je tento ::

http://www.alza.sk/tefal-filtra-one-ff1 ... lternativy

Na tom druhom obrázku je to vyťahovateľné sitko,no ked som ho videla osobne,fakt sa mi zdalo riedke :roll:
Vraj sa vyrábal taký obdlžnikový antikorový od tefalu a ten mal husté vyťahovateľné sitko...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Fritéza s olejovým filtrom?

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 12:41 pm

Kočky,nikto nič??žiadne rady :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Fritéza s olejovým filtrom?

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 1:40 pm

Janka nevysmažaj a maš po probleme :lol: :lol: :lol:
My veru nemáme friťak a veru ani take jedlá nerobíme. Ak aj máme chuť na hranolky čo je tak možno 2x do roka, niekedy ani to nie, kupujeme tie do rúry.
Kolkokrat aj rozmyšlam že čo variť, že by som mohla kuracie vysmažiť, no akosi nikdy k tomu nedôjde :-D alebo fakt vynimočne a to mi aj panvica stači.

tak som pomohla čo? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Fritéza s olejovým filtrom?

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 5:08 pm

keilayh píše:Janka nevysmažaj a maš po probleme :lol: :lol: :lol:
My veru nemáme friťak a veru ani take jedlá nerobíme. Ak aj máme chuť na hranolky čo je tak možno 2x do roka, niekedy ani to nie, kupujeme tie do rúry.
Kolkokrat aj rozmyšlam že čo variť, že by som mohla kuracie vysmažiť, no akosi nikdy k tomu nedôjde :-D alebo fakt vynimočne a to mi aj panvica stači.

tak som pomohla čo? :lol:



Noo,,to si veru pomohla :lol: :lol: :lol: ked ja milujem rezne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť