Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - gel na chudnutie

gel na chudnutie

od Jana33 » Ned Apr 03, 2011 7:51 am

ahojte dievcata chcela by som sa vas opytat ci ma niektora z vas skusenosti s tym gelom na chudnutie co tu predava jedna pani.chcela by som si ho objednat ale mam pochybnosti.mate dake skusenosti pomohol vam schudnut?dakujem.Jana
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Uto Feb 03, 2009 11:01 pm

od otrida11 » Ned Apr 03, 2011 9:46 am

JA OSOBNE SOM TO NESKUSALA, ALE PRAVDU POVEDIAC BY SOM ANI CENT NEDALA ZA TAKETO "ZARUCENE ZAZRACNE VECICKY". :roll:
GELY, TABLETKY ATD.

JA SOM STAVILA NA UPRAVU STRAVY A HLAVNE POHYB :idea:
ZA NECELY ROK SOM SCHUDLA 10KIL. :lol: :lol: :lol:

TOTO JE TO, CO KAZDEJ ODPORUCAM. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Re: gel na chudnutie

od Janka81 » Ned Apr 03, 2011 10:27 am

Jana33 píše:ahojte dievcata chcela by som sa vas opytat ci ma niektora z vas skusenosti s tym gelom na chudnutie co tu predava jedna pani.chcela by som si ho objednat ale mam pochybnosti.mate dake skusenosti pomohol vam schudnut?dakujem.Jana


tak ani ja by som to nekúpila,podľa mna to určite nefunguje :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Jana33 » Ned Apr 03, 2011 11:15 am

vela zien si to objednalo tak cakam ci nieco napisu ake maju skusenosti a ci naozaj schudli.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Uto Feb 03, 2009 11:01 pm

od otrida11 » Ned Apr 03, 2011 12:03 pm

SRANDA.
JA SI PRI "UZIVANI" TAKYCHTO PRIPRAVKOU PREDSTAVUJEM STALE ROVNAKU SCENU... :arrow: VYVALENA PRED TELKOU, PREDOMNOU MISA S CHIPSAMI, V JEDNEJ RUKE SENDVIC A DRUHOU SI NATIERAM "POSTIHNUTE" MIESTA... xix, xix...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od kicita2 » Ned Apr 03, 2011 1:38 pm

Ja osobne tiež nemám skúsenosti z takýmito prípravkami.Myslím si,že sú to zbytočne vyhodené peniaze,radšej sa začnite zdravo stravovat a mat nejaký pohyb-najlepšie beh.Papkat vela surovej zeleniny(kaleráb,mrkva,uhorky-a iné a kilečka pojdu dole:-)Pit vela čistej vody z vodovodu a oni pojdu dole.Ja už 2 mesiace pracujem,takže už nemám čas na nejaké napchávania sa pred telkou.Podarilo sa mi schudnút 7 kíl za dva mesiace.Zmenil sa mi režim,zmenili sa mi chute.Už ani tak nemaškrtím ako kedysi:-)Dám si fit tyčinku a hotovo,alebo horkú čokoládu.Nič v zlom,ale podla mna sú takéto prípravky Pre LENIVCOV,ktorí čakajú rýchly účinok,ale ten sa dostaví len vo vašej mysli,kedže dáte zan niekedy nehorázne peniažky,takže už za tie prachy musí predsa príst efekt:-(ale podla mna je to blbost:-)najlepšie je sa začat zdravšie stravovat a mat pohyb:-)TO JE MOJ GEL NA CHUDNUTIE :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Pia Júl 30, 2010 10:28 pm

od inguli » Ned Apr 03, 2011 7:11 pm

ja tiez takymto hlupostiam neverim ani som nikdy neskusala taketo veci aj ked schudnut som chcela i ja..
nakoniec som sa "pozbierala"zacala som jest 5 krat denne ale menej/vsetko/a cvicit na zaciatku 50-60 minut a teraz uz len 40 minut kazdy druhy den a dokonca mam rada sport co som teda vobec nemusela lebo som bola leniva..lenze to ako sa moje telo zmenilo mi teda dfalo riadnu silu :wink:
mala som 78 kil a dnes mam 61 a som spokojna/predtym ako som otehotnela som mala 66 kil/ i ked ciel je 57 ale neni to fuuuha ake dolezite aj teraz sa uz citim ok :-)
ked uz tak velmi kupovat tak vam radim update sro na nete vyhladat a podla nich teda u nich sa stravovat kupovat vsetko do kuchyne ..
teraz tie update predajne sa rozbehli uz aj na slovensku uz je ich 10 ak dobre viem a su to klinicky overene jedla ..pri nich nepotrebujete ani cvicit ale mat trochu viac penazi stoja cca ako bio vyrobky no tie su len bio uhlohydraty maju rovnake ako normalna muka napriklad aj bio muka..cize 70 % a update muka ma 30%cize do 22 hodin vecer kolace s update vyrobkov kludne ...
ja s peniazmi som od vyplaty do..takze update nekupujem ale keby som mala dost penazi tak to co mam v kuchyni tie vyrobky uz davno mam v kosi a len update vyrobky mam doma:roll:
ale kedze si to dovolit zatial nemozem tak som schudla "svojim sposobom"a to peciem 4 krat do tyzdna kolaciky atd.
Naposledy upravil inguli dňa Ned Apr 03, 2011 8:30 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Ned Apr 03, 2011 7:22 pm

otrida11 píše:SRANDA.
JA SI PRI "UZIVANI" TAKYCHTO PRIPRAVKOU PREDSTAVUJEM STALE ROVNAKU SCENU... :arrow: VYVALENA PRED TELKOU, PREDOMNOU MISA S CHIPSAMI, V JEDNEJ RUKE SENDVIC A DRUHOU SI NATIERAM "POSTIHNUTE" MIESTA... xix, xix...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sa chechcem!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lidka06 » Ned Apr 03, 2011 10:41 pm

Janka81 píše:
otrida11 píše:SRANDA.
JA SI PRI "UZIVANI" TAKYCHTO PRIPRAVKOU PREDSTAVUJEM STALE ROVNAKU SCENU... :arrow: VYVALENA PRED TELKOU, PREDOMNOU MISA S CHIPSAMI, V JEDNEJ RUKE SENDVIC A DRUHOU SI NATIERAM "POSTIHNUTE" MIESTA... xix, xix...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sa chechcem!!!
no mam dost aj ja! A pivco k tomu a je to ok!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Janka81 » Pon Apr 04, 2011 9:38 am

lidka06 píše:
Janka81 píše:
otrida11 píše:SRANDA.
JA SI PRI "UZIVANI" TAKYCHTO PRIPRAVKOU PREDSTAVUJEM STALE ROVNAKU SCENU... :arrow: VYVALENA PRED TELKOU, PREDOMNOU MISA S CHIPSAMI, V JEDNEJ RUKE SENDVIC A DRUHOU SI NATIERAM "POSTIHNUTE" MIESTA... xix, xix...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sa chechcem!!!
no mam dost aj ja! A pivco k tomu a je to ok!


tak Liduš,to je samozrejmosťou..rovno 1,5 litra hahahaha :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

gel na chudnutie...

od enWia225 » Pon Apr 04, 2011 9:44 pm

Janka a aká to bola značka? Ja som tu reg. len chvíľku tak to tu ešte nemám tak zbehlé... :lol: Ale veľmi rada chodím na české diskusie a tam tiež dosť často diskutovali o nejakých krémoch nie na chudnutie ale na spevnenie bruška a stehien a na celulitídu a dosť veľa báb sa tam zhodlo na jednom produkte-neviem či sem môžem značku napísať :D Tak si ho idem zajtra objednať a uvidím :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

Re: gel na chudnutie...

od Janka81 » Pon Apr 04, 2011 10:12 pm

enWia225 píše:Janka a aká to bola značka? Ja som tu reg. len chvíľku tak to tu ešte nemám tak zbehlé... :lol: Ale veľmi rada chodím na české diskusie a tam tiež dosť často diskutovali o nejakých krémoch nie na chudnutie ale na spevnenie bruška a stehien a na celulitídu a dosť veľa báb sa tam zhodlo na jednom produkte-neviem či sem môžem značku napísať :D Tak si ho idem zajtra objednať a uvidím :D



aj my chceme vedieť aký?? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od enWia225 » Uto Apr 05, 2011 5:40 am

uff to momentálne neviem presný názov, tá pani to objednáva z nejakého katalógu, ale akonáhle mi to príde tak opíšem názov ak nezabudnem, lebo má prísť až budúci týždeň, ale hovoria mu thermo sérum alebo thermokrém... Alebo mi radšej napíšte správu kto bude mať záujem vedieť či fakt funguje alebo aký ma názov. :D Ale ja im úplne dôverujem a "žerem" to tam! :D Škoda, že aj na Slovensku nieje taký portál kde by sa dalo kecať o všetkom ako tam... Mám zmapované asi všetky diskusné fóra na SVK ale vo všetkých mi pripadá ako keby každý každému závidel a nikto nechcel nikomu pomôcť čo je dosť smutné :( naopak v ČR to funguje tak, že keď niekto príde s nejakou vychytávkou tak to tam hneď napíše či už ide o nové diéty, pomôcky na chudnutie alebo nejaké lacne a zároveň účitnné kozm. prípravky... Tu na SR keď niekto niečo vie o niečom čo pomáha tak si to drží pre seba a kašle na iných... :( mám strašne veľa dobrých skúsenosti s nimi! ani jedna nebola sebecká alebo taká, ktorá by chcela zarobiť na iných!síce nájdu sa tam aj také ale minimum... ale toto asi nieje vhodná stránka na takéto diskusie :D a keďže nemôžem spať tak skúsim si prečítať celú diskusiu čo sme si tam písali o tých géloch a tie najlepšie sem dám a tuším ani jedna reakcia nebola negatívna....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od enWia225 » Uto Apr 05, 2011 5:54 am

"á jsem jí taky zkusila a jsem s ní spokojená. Osobně používám krém na prsa a termoaktivní zešťíhlující sérum. Zvlášť to sérum je o hodně lepší než skořicový gel. Mamka používá denní a noční krém z kozího mléka a je také spokojená a kamarádka pravidelně kupuje noční krém s olivami. Ten sem teda ještě nevyzkoušela ale prý je pleť po něm krásně heboučká a že i prý krásně voní, není zas tak parfémovaný jako třeba krémy od Avonu, opravdu jen lehce. Takže já opravdu doporučuji. Prý je k sehnání i v některých obchodech ale ještě jsem teda nikde neviděla"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od enWia225 » Uto Apr 05, 2011 5:56 am

"Ahoj já mám přesně ten na břicho co jsi tady dala...On normálně zesvětluje ten pruh co mám po porodu!Je to velice příjemné překvapení,protože u něj není napsané,že by zesvětloval pigment!
A ještě mám zeštíhlující a zpevňující krém anti-cellulite,ten je příjemný(zkusila jsem ho bzatím asi 3x),ale učinky ještě nevím,protože chci počkat,až začnu cvičit,aby byl výsledek rychlejš"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť