Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - Háčkovanie :-)

Háčkovanie :-)

od erikacy » Uto Nov 22, 2011 5:49 pm

Ahoj! Venujete sa niekto háčkovaniu poprípade vyšívaniu? :lol: Ja vyšívam krížikovým vzorom a snažím sa pochopiť háčkovaniu :wink: ,no som z toho viac ako mešuge :lol: . Na strednej som háčkovala papučky pre bábetka alebo bábiky,no len tak bez vzoru a teraz chcem uháčkovať zvonček a som z toho ... Neviem pochopiť schému-predlohu, ako bodka čiarka .... Neviem s kým sa poradiť,keďže nepoznám nikoho z okolia,kto by sa venoval háčkovaniu :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od enWia225 » Uto Nov 22, 2011 8:27 pm

ahoj, ja sa venujem háčkovaniu najmä na zimu a veľkú noc - zbožňujem háčkované ozdoby najmä na vianoce :lol: veľmi pekne vyniknú háčkované ozdoby na stromčeku - je to veľmi pekné. Zvonček nieje tak náročný - myslím, že by si ho veľmi rýchlo a ľahko zvládla podľa predlohy keď vravíš, že si už niekedy háčkovala...ak budeš chcieť s niečim poradiť - určite sa ozvi - rada pomôžem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od erikacy » Str Nov 23, 2011 4:44 pm

Ahoj! Ja zase zbožňujem križíkové výšivky,no skúšam aj to háčkovanie :wink: Najväčší problém sú pre mňa tie predlohy: vôbec im nerozumiem.Včera som si naštudovala,že napr bodka znamená očko,čiarka znamená krátky stĺpik,no a tak ďalej -teoriu docela ovládam :lol: no neviem si to pri háčkovaní spojiť... Myslím tým uháčkujem krátky stĺpik a potom ako mám dať to očko a zase krátky stĺpik... Toto je pre mňa španielská dedina... Už som písala aj na stránku www.artmama.sk -našla som tam velmi cenné rady,len keby to ešte môžem vidieť,napríklad ten zvonček ako sa robí krok za krokom :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od enWia225 » Štv Nov 24, 2011 11:35 pm

haha až teraz som si všimla, že si zo Žiliny, tak ak môžem poradiť v Žilinskom auparku - v DaVINCI býva každý týždeň zameraný na nejakú kreatívnu tvorbu a tam radi pomôžu a vysvetlia - či už v háčkovaní, v maľbe na hodváb, drotova technika a podobne. Neviem či majú internetovú stránku - ale na facebooku ich nájdeš - a tam býva zverejnený program.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od erikacy » Pia Nov 25, 2011 3:50 pm

:shock: páni,tak o tomto som ani nepočula! Ďakujeeem moc za radu,iste to kuknem,poprípade tam pôjdem :lol: Moooc ďakujem!!! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od enWia225 » Pon Nov 28, 2011 8:17 pm

Nieje začo :D a môžno sa tam niekedy aj stretneme :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť