Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - HELENA SANDOROVA - neprebrate dobierky

HELENA SANDOROVA - neprebrate dobierky

od cziriova » Str Máj 29, 2013 4:37 pm

HELENA SANDOROVA RUZOMBEROK
Dobrý deň rada by som upozornila na pani,ktorá píše z mailu rebekita18@azet.sk,pod menom ANDREA BALAZOVA,že si stále opakovane objednáva tovar na dobierku a nič neprevezme,objednala si aj odomňa jeden deň tovar a potom ešte o dva dni neskôr a keď som sa je pýtala,že už sme jeden balíček poslali,vraj to je v poriadku,tak to má byť a neprevzala ani jeden,čím som musela platiť poštovné dva krát k nej a dva krát späť čo je suma 6,5E,Jej adresa dodania je HELENA SANDOROVA STIAVNICKA 186 RUZOMBEROK 03401 ,Dávajte si na ňu pozor!!!! :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Okt 18, 2008 10:21 pm

Re: koho oklamala HELENA SANDOROVA RUZOMBEROK

od alex » Pon Jún 03, 2013 11:11 am

cziriova píše:Dobrý deň rada by som upozornila na pani,ktorá píše z mailu rebekita18@azet.sk,pod menom ANDREA BALAZOVA,že si stále opakovane objednáva tovar na dobierku a nič neprevezme,objednala si aj odomňa jeden deň tovar a potom ešte o dva dni neskôr a keď som sa je pýtala,že už sme jeden balíček poslali,vraj to je v poriadku,tak to má byť a neprevzala ani jeden,čím som musela platiť poštovné dva krát k nej a dva krát späť čo je suma 6,5E,Jej adresa dodania je HELENA SANDOROVA STIAVNICKA 186 RUZOMBEROK 03401 ,Dávajte si na ňu pozor!!!! :evil: :evil:



odporúčam si maily zadávať do googlu - hlavne ak sa jedná o azet.sk, toto Vám aspoň trochu napovie kto u Vás objednáva
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

nespoľahlivý užívatelia

od cziriova » Štv Júl 04, 2013 7:19 pm

Človek si to aj zbytočne dá do googleani o tejto pani tam nebola žiadna zmienka a dnes mi prišla späť jedna dobierka od Denisa Styková,Laskomerská 26,Banská Bystrica,mail denisastykova333@gmail.com,t.č. 0904847836
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Okt 18, 2008 10:21 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť