Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Hľadám podvodníčku pod nickom Zoja Chemcová

Hľadám podvodníčku pod nickom Zoja Chemcová

od kettyreal » Sob Mar 12, 2011 10:21 pm

Chcela by som Vás poprosiť milé mamičky a aj nemamičky,či nepoznáte niekto inzerujúcu pod menom Zoja Chemcová z Bazošu.Objednala som si u nej okuliarky a doteraz nemám ani tovar a ani peniažky.Ozvali sa mi už aj ďalší traja podvedený.Dotyčná pani alebo slečna má veľkú guráž a okráda ako sa jej chce.Účet má vedený v OTP - banke.Možno ste mali aj Vy negatívnu skúsenosť s touto okrádačkou ( prepáčte za výraz,ale iné si nezaslúži ),tak bola by som veľmi povďačná za každú informáciu.A zároveň Vás chcem vystríhať na toto meno.Veľmi pekne ďakujem za každú informáciu.
Betka :evil: :( :x :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 10:52 am

od lindda » Ned Mar 13, 2011 9:20 pm

ahoj mas na nu mail :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od kettyreal » Pon Mar 14, 2011 11:58 am

Dobrý deň.
Písala mi z tohto e-mailu : zoja.chemcova@centrum.sk
Nič viac nemám,len jej správy,že peniažky odomňa obdržala a okuliarky mi vraj poslala.Ale predtým,než som jej posielala peniaze,tak som sa jej pýtala,či by mi ich neposlala na dobierku.Odpísala mi,že by to bolo zbytočne drahé.Vraj keď chcem,tak si môžem prísť pone osobne.Pýtala som sa jej,že odkaľ je a odpísala mi,že z Kysuckého Nového Mesta.No jasné,že by to bolo premňa ďaleko,tak som jej poslala peniažky na toto číslo účtu : 113 695 83 / 5200.Ale dnes idem do banky zistť údaje,komu patrí ten účet na ktorý som jej odoslala peniažky.Tak uvidím,čo sa mi podarí zistiť.A predstavte si,že už sa mi ozvali ďalší traja podvedený.Takže zjavne dotyčná nemá chrbtovú kosť,keď nás takto okráda.A nejde o malé sumy.Jednu pani obrala o 40 eur,druhú o 20 eur.Takže tak.
Ďakujem Vám,že ste si prečítala moju výzvu na hľadanie dotyčnej.Ak by ste náhodou niečo vedela,tak Vám budem veľmi povďačná.
S milým pozdravom Betka :) :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 10:52 am

od Janka81 » Pon Mar 14, 2011 12:07 pm

ak máte potvrdenku z toho prevodu,alebo ste to vkladala priamo,tak by Vám mohli povedať majiteľa..ja si vždy overujem,ked vkladám priamo..ale zas to nemusí byť účet na jej meno--možno mamin,mužov,bratov atd...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kettyreal » Pon Mar 14, 2011 9:35 pm

Dobrý večer.
Áno,mám môj výpis z účtu,že boli odoslané peniažky na jej účet.Teda,lepšie povedané,že na účet,ktorý je vedený ako detské konto a má aj iného majiteľa.To sa podarilo dnes vyzistiť pani,ktorá bola tak isto podvedená a väčšou sumou než ja.Ale to nevadí.Ja to určite takto nenechám a potrestám tú potvoru,aj keď by som mala ísť zaňou osobne.Môj manžel mi v tom pomôže a mám plnú podporu z jeho strany.Viete,nejde mi tak o tie peniaze,aj keď mi samozrejme chýbajú,lebo som si mohla kúpiť inú vec,ktorá by ma určite potešila.Ale ide mi o ten princíp a charakter.Ja hrozne nenávidím takýchto podvodníkov.Každá mamička to pozná,že kým si niečo objednáme a máme to zaplatiť,tak každú korunku dobre zvážime,keď ju pustíme z rúk.A práve takýmto chamtivým zmyjám ( prepáčte mi za ten výraz ),musíme klepnúť po prstoch.Lebo ak to necháme len tak bez povšimnutia,tak si budú dovolovať na nás poctivých čím ďalej tým viac.Ale ja verím v spravodlivý trest pre dotyčnú.Raz sa určite popáli aj sama na sebe.Takže tak.Pa pa.
Betka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 10:52 am

od zanna11 » Str Mar 23, 2011 11:44 pm

Aj ja mam s nou problem posielali sme jej za kociiik 50ecok a ani obraz ani zvuk!!aku meta adresu a na ake cislo ste jej to posielala???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Okt 12, 2007 12:00 am

od kettyreal » Štv Mar 24, 2011 10:51 am

Dobrý deň.
Peniaze som posielala na účet vedený v OTP-banke,ale je na iné meno.Ale podarilo sa mi zistiť,že má účet aj v Tatra banke.Už nás je podvedených sedem.Takže určite to nenecháme len tak. :evil: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 10:52 am

od zanna11 » Štv Mar 24, 2011 12:52 pm

Aky je ten dalsi ucet co je vedeny na nejake dieta ..Potrebujem ucet a meno majitela uctu..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Okt 12, 2007 12:00 am

od ZANETKATK2 » Štv Mar 24, 2011 2:42 pm

Zoja Chemcová .... Dnes mi prisiel na moj e-mail UPOZORNENIE ze to je podvodnicka a nemam jej posielat peniaze na ucet, hladala som hodinky na bazosi a tam sa mi ozvaa jedna pani ak naaahodou mi bude pisat menovana tak ze to je podvodnicka :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Júl 09, 2010 6:41 pm

od zanna11 » Štv Mar 24, 2011 3:20 pm

Neposielajte jej nic..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Okt 12, 2007 12:00 am

od kettyreal » Pia Mar 25, 2011 9:47 am

Samozrejme,že neposielajte žiadne peniaze.Neuvidíte žiaden tovar a ani Vaše peniaze.Už sme 8 podvedení.Takže treba si ozaj dávať pozor.Preto som sa rozhodla,že sem napíšem,aby som Vás všetkých upozornila.Tak ozaj si dávajte pozor. Ani by ste neverily,čo všetko ponúka ľuďom.Od kočíkov,kníh,tenisiek,okuliarov,hodiniek.Účet ktorý je vedený v OTP-banke,je študentský účet vedený na meno Patrik Kovacs.:!: :!: :!: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 10:52 am

od zanna11 » Pia Mar 25, 2011 9:54 am

Ja mam ucet Tatra banka 2916892685/1100 Michak Kovac Ak mate este ine ucty ,piste vsetko pisem a zanesiem na policiu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Okt 12, 2007 12:00 am

od kettyreal » Pia Mar 25, 2011 4:49 pm

Hm,tak to mi je záhada.Lebo účet na ktorý som posielala peniaze,je v OTP-banke a je na meno Patrik Kovacz.A Vy máte aj druhý účet naňu v Tatrabanke a je na meno zasa Kovacz ale Michal.A podarilo sa mi zistiť,že to pravde podobne nie je žena tá ZOJA CHEMCOVÁ,len sa zaňu vydáva.Mal by to byť chalan,pravde podobne študent.A to by aj sedelo,lebo účet v OTP-banke je študentský účet.No som veľmi zvedavá,čo všetko sa ešte vykľuje z tejto ( tohto - podvodníka ) podvodníčky.Ale každopádne buďte ostatné opatrné. :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 10:52 am

od gaziva » Uto Mar 29, 2011 12:02 am

Tak ako pozeram, ja som obet cislo devat. Ako mi manzel prave povedal, mozem byt vdacna, ze to bolo iba 6.20 eur. :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Mar 28, 2011 11:53 pm

od rybarovaa15 » Pon Máj 09, 2011 7:16 pm

Ahoj aj ja som podvedená!Poslala som 12 eur na tento účet 2916892685/1100. Pani sa mi predstavila ako Kristína Bauerová. Písala z e-mailu: kristina-bauerova@azet.sk
Hovorila, že je zo Šamorína. Mala som inzerát na Bazoš.sk, že kúpim stoličky na papanie pre moje dvojčatá a ona mi ponúkla 2 stoličky za 12 eur už s poštovným. Išla na to prefíkane, sa ma pýtala či ich chcem na dobierku alebo jej pošlem na účet peniaze- no že tak to bude lepšie a rýchlejšie. Aj mi presne povedala aké sú otváracie hodiny v Tatra banke. Taká ochota!
Ja som povedala, na dobierku, dala som aj adresu a už sa mi neozývala! Tak som jej napísala čo sa deje či poslala balík. Povedala, že nie lebo dobierka je drahá, dlho to trvá, či to prevezmem a či nepošlem teda na účet. Súhlasila som. Poslala som peniaze z môjho IB. Na druhý deň mi písala či som posielala peniaze a či môžem poslať kópiu prevodu lebo jej ešte nič neprišlo. Aj to som jej poslala.Neodpisovala...Ja som napísala, že peniaze už musí mať na účte a či poslala balík. Posledná jej odpoveď: peniaze sú na účte a čo sa týka balíka je poslaný tak ho v najbližšej budúcnosti čakajte. To bolo 19.4.2011

Nič nechodilo. Ja som písala na ten e-mail správy že to budem riešiť atď. no žiadne odpovede!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Jan 09, 2011 2:38 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť