Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Domáce zvieratá - Idealne domáce zviera

Idealne domáce zviera

od keilayh » Pia Aug 15, 2014 1:47 pm

raďte :D
Nenáročné zviera, s ktorým sa dá zahrať ... nie plyšové :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Idealne domáce zviera

od veverka1 » Pia Aug 15, 2014 2:56 pm

Keď zahrať tak morča, škrečok, zajačik.
Ale zas nie su uplne nenáročné, treba to čistiť a deti to väčšinou nerobia, čiže to zostáva na rodičoch.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Idealne domáce zviera

od Janka81 » Pia Aug 15, 2014 8:05 pm

Nooo..my sme mali ako cca 3-4 ročný škrečka--nechcite vedieť,ako dopadol :shock: :shock: :shock: Malý ho v nestráženej chvíli zadlávil asi omylom kolotočom :oops: :roll: :wink:
ja by som aj brala nejaké malinké plemeno psíka,ale do bytu sa mi to nejak nehodí...
Tak zatiaľ občas komár je fajn,muška,či pavúčik :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Idealne domáce zviera

od keilayh » Sob Aug 16, 2014 11:13 am

Škrečka moc nechcem, neviem taketo zvierata mi nič nehovoria :oops: Komare by sa mali uplne zrušiť :lol: Napadla ma korytnačka, len skôr suchozemska ako vodna. Len čo som pozerala ceny tak je tam pekný rozdiel. Suchozemska 150€ ??? a vodna od 5€. To je masaker teda.
Vodna čo viem, nejak bezstarostna nieje :? a tolke peniaze za suchozemsku sa mi dať nechce.

O psovi som už tiež počula :D na hranie dobrý, len deti si neuvedomuju, že to nieje hračka ktorú budu mať týždeň a potom ju odložia do krabice.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Idealne domáce zviera

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 9:10 am

No neuveríš,ale môj synátor mi pred pár dňami povedal,že by sme si mohli aspoň korytnačku kúpiť :)
Ale to som ani netušila,že toľko stoja :shock: :shock: :shock: Vodnú nechcem,lebo sa to nikomu nebude chcieť po nej čistiť a chcem ju aj pravidelne vyťahovať na prechádzku :lol: :lol: :lol:
Kde si ich pozerala a videla tie ohromné ceny??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Idealne domáce zviera

od keilayh » Ned Aug 17, 2014 11:23 am

Janka81 píše:No neuveríš,ale môj synátor mi pred pár dňami povedal,že by sme si mohli aspoň korytnačku kúpiť :)
Ale to som ani netušila,že toľko stoja :shock: :shock: :shock: Vodnú nechcem,lebo sa to nikomu nebude chcieť po nej čistiť a chcem ju aj pravidelne vyťahovať na prechádzku :lol: :lol: :lol:
Kde si ich pozerala a videla tie ohromné ceny??


V obchodoch su take krásne ceny :? Zrejme sa dajú zohnať aj lacnejšie, ale to skôr cez inzeráty, a to by som sa asi obávala aby nemali nejakú chorobu.
Lepšia je suchozemská aj v tom, že ju krmiš zeleninou, kdežto vodná je mäsožravá a tie vraj aj kúšu :roll: a o tom čistení ani nehvorím :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Idealne domáce zviera

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 1:54 pm

Vodné kúšu???a jééjda,tak to už vôbec nie..Inak aj s tým sa chodí k zverolekárovi??Ja rozmýšlam,že nachytám slimáky a šupnem do krabice,ako som mala ja ,ked som bola malá :lol: :lol: :lol: :lol:
150€ by som dala,ale za takú 10 kilovú :lol: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Idealne domáce zviera

od keilayh » Ned Aug 17, 2014 2:36 pm

Janka81 píše:Vodné kúšu???a jééjda,tak to už vôbec nie..Inak aj s tým sa chodí k zverolekárovi??Ja rozmýšlam,že nachytám slimáky a šupnem do krabice,ako som mala ja ,ked som bola malá :lol: :lol: :lol: :lol:
150€ by som dala,ale za takú 10 kilovú :lol: :P


Nooo, veď mäso ako mäso :lol: A veru chodí sa k doktorovi čoby nie :wink: kamoška mala doma suchozemsku, prestala im zrazu jesť, tak jej dokonca musela každy deň injekcie pichať :roll: ale tak žiaľ, nepomohlo :?
Druhá kamoška mala zas vodnu, mali problem s pancierom, čosi že mäkkol či čo, museli jej to čistiť, a neviem či tiež nejake lieky jej nedávali.
Ono sa to zdá bezproblemove, ale asi to veru ani nieje :?

Inak slimáky sa veru tiež chovajú, pozri foto :D
Prílohy
p1170162.jpg
554476_achatina-achatina-slimak-zviera.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Idealne domáce zviera

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 2:50 pm

To kde si našla preboha?? :D Ved to je riadny obor :lol: :P
Inak tej vodnej asi chlor škodil vo vode,alebo možno deti šampon liali :x :lol: Ja som raz rybkám čosi naliala,ked som bola malá a hotovo :( a raz nám pomrzli..no katastrofa :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Idealne domáce zviera

od keilayh » Ned Aug 17, 2014 3:25 pm

ujo google mi ukázal :lol:
Ale už som to raz niekde videla, že to chovaju. Peknu ulitu ma :D len neviem ako by sa s tym deti hrali, blee, ja by som to do ruky asi nechytila.

Ja som tak preistotu ako decko slimaky utopila :roll: to sme zbierali take male, biele ulitky mali, no a neviem čo ma to napadlo, mala som taku vaničku pre mini bábiky, tak som ich tam šupla :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Idealne domáce zviera

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 6:10 pm

Ved dobre si spravila,chcela si ich okúpať :lol: :lol: :lol: alebo si si myslela,že sú vodné :lol: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť