Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Priatelia a známi - intrigy

Re: intrigy

od terez254 » Štv Sep 04, 2014 5:29 pm

nie som vydata a presny vek ti nepoviem, je to v intervale 20-25 rokov :) :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 6:14 pm

v pohode nemusíš vravieť, je to tvoja vec :lol: :lol: :lol: :lol: ...tak asi si toho ešte málo zažila....pri deťom je to úplne iné, ja som sa vydala veľmi mladá :oops: :oops:....dosť ďaleko od domu....tak som naletela asi každému....už teraz si dávam väčší pozor... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od keilayh » Štv Sep 04, 2014 6:16 pm

Jajus345 píše:nevravím každému úplne všetko....až tak zase neviem..... :D :D :D len niekedy sa človek ukáže až po čase....mám jednu ´´kamarátku´´ o ktorej som si tiež myslela, že je až do tej doby, dokedy som nezistila, že ma zneužíva :oops: :oops: :oops: ty máš vo svojom okolí len samých dobrých ľudí???? :wink: :wink: :wink: :wink:


a tak ludia ktori ti nevyhovuju sa daju jednoducho potlačiť do uzadia. Nemusiš sa s nimi baviť keď nechceš nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 6:27 pm

myslíš?....nie je to celkom tak :shock: :shock: :shock: pretože keď toho človeka poznáš 10 rokov dôveruješ mu :) :) :) :) a nakoniec sa popáliš....žiaľ som trošku iná povaha.... :oops: :oops: :oops: neviem povedať nie.....aj napriek tomu, že viem, že sa mi ublížilo, som ticho....pretože bývame v dedine, v ktorej nie je veľa obyvateľov.... viem že sa o mne rozpráva, a nepoviem nič.....lebo nechcem zbytočné hádky...ty by si sa nejako obhajovala? povedala by si niečo alebo by si bola, tak ticho ako ja :o :o :o :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od keilayh » Štv Sep 04, 2014 9:13 pm

tak ja vela veci neriešim a pokiaľ mi niekto nevyhovuje už z hociakeho dôvodu, tak s nim obedzim alebo zrušim kontakt a je to :D 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 9:32 pm

no áno...ale ona sa tak vôbec nejavila :x :x :x veď sme boli v kontakte 10 rokov...a nič som nepostrehla....myslíš si, že za taký čas sa to nedá zistiť??? :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od vladkaPD » Pia Sep 05, 2014 10:31 am

Jajus345 píše:no áno...ale ona sa tak vôbec nejavila :x :x :x veď sme boli v kontakte 10 rokov...a nič som nepostrehla....myslíš si, že za taký čas sa to nedá zistiť??? :( :( :(


vies co ja ti poviem takto. vela ludi sa vie pekne dlho pretvarovat. mozno taka bola od zaciatku a mozno to zacala casom a postupne. dohovie, mozno sa jej nieco znepacilo, alebo len zavidi. ludia su vseliaky. ja sa s tym stretavam daloby sa povedat cely zivot. uz na zakladnej skoly som mala kamaratku, boli sme velmi dobre kamaratky dalo by sa povedat najlepsie. no co cert nechcel na strednu sme isli kazda inam, ale ved ked ste kamosky cakas ze to bude pokracovat nie? ved nebyvali sme ani daleko od seba, tak to beres ako samozrejmost. a potom to uz islo, najprv take ze nemoze, potom ze nema cas, a nakoniec idem so sestru prec a nakoniec som ju stretla s inu kamosku v meste. cize ma pekne oklamala! neviem preco, nic som jej neurobila. neni som debil, a viem ze som neni jedina, ze moze mat aj ine kamosky ale stacilo to povedat nie? a tak som sa na nu vybodla, jednoducho ak niekto neni uprimny a vedome ma zavadza a klame nema u mna miesto. ja zastavam nazor kamosky boli, su a budu. a je mi jedno ci su to stare kamosky alebo nove. svet sa nezbori, a pokial niekomu nestojim za slovo tak radej nech ide kadelahsie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 11:06 am

vieš...ale keby to tak nemrzelo :( :( :( :( lebo ja mám s tým problém, dôverujem všetkým a nakoniec nato doplatím, ale jedno som si istá, po tých rečiach, čo na mňa kolujú, už kamarátkou mi nebude.... :x :x :x :x a som si vedomá aj toho že o veľa kamaratiek prídem....ako sa voči takýmto ľuďom staviaš??? ako vieš odhadnúť, kto aký je???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 12:57 pm

Mam skusenosť, že take všeliake reči robia tí, čo robia to, z čoho ťa obviňuju. Možno chce dotyčná niečo zakamuflovať, tak aby sa nerozpávalo o nej, musi vyrobiť nejaku situáciu o niekom inom.
Aj toto som už zažila.
V podstate záleží iba na tebe či to budeš alebo nebudeš riešiť. Ale myslim si, že taka osoba za riešenie ani nestojí. Kamarátka nekamarátka, nech si najde niekoho iného keď si nevie vážiť priatelstvo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 1:19 pm

nebudem to riešiť, taký ľudia nestoja za reč....a keď ma nejaký problém, nech napíše kukovi :lol: :lol: :lol: na ňu príde....veď prečo jej chlap uteká do krčmy každý deň? asi vie, čo ma doma zač....a možno si takto rieši svoje problémy....ale začala na nesprávnej adrese :x :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť