Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - joycutler u mňa nespolahliva

joycutler u mňa nespolahliva

od LuPe33 » Ned Feb 05, 2012 7:06 pm

S touto pani neodporúčam vobec obchodovat, boli sme dohodnutné na výmene a ja som balík poslala tak ako sme sa dohodli ale ona nie vraj jej to nevíde ani vyzdvihnut moj ani poslat jej a to mi napísala až po vyše 2 týždnoch čo som sa jej JA ozvala že mi nič neprišlo... Dokonca mikinu ponukala dalej a písala že nemá problem ju poslat ale mne písala že ju nemože že je odcestovana !!! Som znechutená !


a nick je :
[b]joycutler[/b]

Dávajte si pozor :evil:
Naposledy upravil LuPe33 dňa Str Feb 22, 2012 9:40 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od moon321 » Ned Feb 05, 2012 7:25 pm

takymto fland.am by mali hned rusit nicky.porad som nasrana :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od LuPe33 » Ned Feb 05, 2012 7:29 pm

moon321 píše:takymto fland.am by mali hned rusit nicky.porad som nasrana :evil:




tak to sme dve, ja som myslela že je to OK pani, nakolko mi aj napísala že sa bojí že JA JEJ TO NEPOŠLEM, tak som to poslala doporučene keby náhodou a nakoniec nemám ani svoj ani jej balík, vraj je odcestovana a nestihne si moj prebrat a svoj vyzdvihnut a pritom sa mi vobec neozvala že bude odcestovana, keby som jej nanapísala po vyše 2 týždnoch ani mi nedá vediet že balik nepríde , keby som to vedela že to nepreberie tak pošlem neskoršie ale ona akože ani obraz ani zvuk... Tak som rozčulená, toto sa mi ešte nestalo...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od lindda » Ned Feb 05, 2012 10:41 pm

Uz nema ani jeden INZ ... :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od LuPe33 » Ned Feb 05, 2012 10:54 pm

lindda píše:Uz nema ani jeden INZ ... :shock:




áno mala 3 ale vymazala ich po tom čo som odhalila to že mikinu ponuka dalej a nemá problem ju poslat ale mne ju poslat nemohla a nemože :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od gabi72 » Pon Feb 06, 2012 9:16 pm

Juuuj, tak tejto pacientke som dala neutrál, ale to len preto, lebo si nakoniec dobierku prebrala...ale čo všetko tomu predchádzalo...no šišina na entú...a pokiaľ viem, tak ona mala len inzeráty na nejaké dopolovice minuté výrobky od Avonu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Apr 10, 2010 2:39 pm

od LuPe33 » Pon Feb 06, 2012 10:05 pm

gabi72 píše:Juuuj, tak tejto pacientke som dala neutrál, ale to len preto, lebo si nakoniec dobierku prebrala...ale čo všetko tomu predchádzalo...no šišina na entú...a pokiaľ viem, tak ona mala len inzeráty na nejaké dopolovice minuté výrobky od Avonu



to neviem ... Ale ked som ja pozerala tak mala mikinu, a ešte dva inzeraty :-(

ale je to pravda je to naozaj sila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

zdravim

od joycutler » Str Feb 22, 2012 6:30 pm

podvodnicka si viprosim,ocom je rec prisli ste o nieco o vas tovar alebo ona zly poslla,tak sa k... uvedom co pises,a ze vymena nebola-smola.nezverejnuj osobne udaje lebo to bude mat zlu odozvu-dufam ze chapes.co znamena ochrana osobnich udajov...podvedena ste neboli neprisli ste onic,dufam ze tie osobne udaje vymazete inak sa budeme bavit inak,dik za pochopenie pratel jozef
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Júl 29, 2010 8:31 pm

od LuPe33 » Str Feb 22, 2012 9:42 pm

podla toho ako píšete je vydiet že ste asi len dalšia pubertiačka čo nemá čo na robote, ok adresu som vymazala ale za tým čo je tu uvedene si stojím je to len pravda !
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od lindda » Ned Feb 26, 2012 2:36 pm

LuPe33 píše:podla toho ako píšete je vydiet že ste asi len dalšia pubertiačka čo nemá čo na robote, ok adresu som vymazala ale za tým čo je tu uvedene si stojím je to len pravda !


skor pan ,chlapec alebo nieco " Jozef " :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od LuPe33 » Ned Feb 26, 2012 5:39 pm

lindda píše:
LuPe33 píše:podla toho ako píšete je vydiet že ste asi len dalšia pubertiačka čo nemá čo na robote, ok adresu som vymazala ale za tým čo je tu uvedene si stojím je to len pravda !


skor pan ,chlapec alebo nieco " Jozef " :lol:



bolo to myslene na tu "pani" :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od moncura1 » Pon Feb 27, 2012 8:03 pm

Zbytočne zavadza a este sa bude citit ukrivdena a vyhrazat sa.Kam to spejem fuuuj :roll: :evil: Len tak nahodou si pozrela diskusie,ci sa o nej nepise hehe :P :P asi vedela ze sa tu najde xixixi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Aug 18, 2009 9:06 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť