Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Kategórie

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Kategórie

od babysen » Pon Nov 07, 2011 3:21 pm

Dobrý deň
mám otázku ohľadom kategórií. Niekedy som videla v mojich kategoriach aj inzeráty ktoré mám v danej kategorií, teraz viem iba zistiť ich počet :-(
Prečo si už nemôžem kliknuť na moju kategoriu aby sa mi zobrazili inzeráty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 9:14 pm

od admin » Uto Nov 08, 2011 10:56 am

Stale je to tak ako predtym. Ked ste vo svojom bazariku babysen.babybazar.sk., kliknete na vlastnu kategoriu a zobrazia sa Vam inzeraty ktore ste do nej vlozili.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od babysen » Uto Nov 08, 2011 3:50 pm

jasné :) stačilo kliknuť že? :lol: :oops: som klikala na text a to trebalo na číslo :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 9:14 pm

od admin » Uto Nov 08, 2011 5:49 pm

V spolocnych kategoriach na cervene cislo pri prislusnej kategorii a vo Vasich kategoriach je to jedno ci na text alebo cislo - je to jedna linka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od babysen » Str Nov 09, 2011 9:45 am

u mna to funguje presne naopak
v spoločných kategoriach je jedno či na text alebo na čísla a v mojich na červene číslo :wink: ale je to jedno hlavne že to ide :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 9:14 pm

od admin » Str Nov 09, 2011 11:17 am

Ale vo "Vlastne kategorie" cervene cislo nie je tam je len jedno. V spolocnych kategoriach konkretne Vy mate body (7651/4). Ked kliknete na body zobrazia sa Vam vsetky inzeraty z babybazar.sk v kategorii body. Ked kliknete na tu 4 tak sa Vam musia zobrazit len Vase 4 inzeraty v kategorii body.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť