Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - Keď je chudnutie radosť

Keď je chudnutie radosť

od Bibinkaja » Pon Sep 29, 2014 11:28 am

Zrejme nie som jediná mamička, ktorá po pôrode nebola spokojná s tým ako vyzerá :) ...keď som sa jeden deň postavila na váhu a displej ukázal číslo 71, 3 kg...moje vnútro sa tak naštartovalo a povedalo si dosť. začala som si čítať rôzne články, diskusie a videá s cvikmi...základ je hýbať sa...nemusíte tráviť hodiny v posilňovni a trápiť sa :) mňa baví tanec a preto som si na youtube.com našla videá s jej precvičovaním ....upravila som si stravu hlavne tým, že som obmedzila cukor, mastné a vyprážané jedlá. Dnes je to 5 mesiacov čo intenzívne cvičím doma vždy keď malého uložím večer spať a čuduj sa svete k dnešnému dňu som o 9 kíl ľahšia a vyťahujem zo skrine oblečenia z mojich študentských čias :) celá moja zmena ma ohrne nakopla k životu a cítim sa skvelo ... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Keď je chudnutie radosť

od keilayh » Pon Sep 29, 2014 12:57 pm

Ono je to všetko hlavne o strave, cvičenie je iba taký doplnok. Inak odporúča sa cvičiť skôr ráno, lebo vtedy telo viacej spaluje a osobne odporúčam spalovač Lcarnitin :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Keď je chudnutie radosť

od Bibinkaja » Pon Sep 29, 2014 1:23 pm

l-canitin mám :) a z časového hľadiska mi cvičenie kvôli malému ráno nevyhovuje, tak preto večer... a malého od mala učím počúvať hudbu a vždy keď len započuje nejakú melódiu hned kýve s riťkou tak si doma spievame a tancujeme tak aspoň takto si to kompenzujem...ale mne ani tak úprava stravy nepomohla ako cvičenie, začínala som so zumbou kým som si ako tak vypracovala kondičku a teraz mám tea bo a cardio cvičenie a je to úplne super.. nerozumiem ako som mohla doteraz existovať bez cvičenia :) myslím si, že hlavne sa treba v hlave nastaviť zmenu a potom to ide..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am

Re: Keď je chudnutie radosť

od wewa96 » Pon Sep 29, 2014 2:10 pm

Napriklad jak ja. Aj js to mam v hlave bez toho aby som cvicila beham okolo dvoch malych deti a chudnutie de samo od porodu som zchudla 25 kilo:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: Keď je chudnutie radosť

od Bibinkaja » Pon Sep 29, 2014 2:36 pm

Wau :) klobúk dole ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť