Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - kedy chlieb

kedy chlieb

od siimmii » Pon Feb 28, 2011 5:58 pm

Ahojte kedy moze male dieta zacas s rohlikmi,chlebom,salamou a maslom?Mame 8mesiacov co mozme papat?Vdaka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

Re: kedy chlieb

od inguli » Pon Feb 28, 2011 6:10 pm

siimmii píše:Ahojte kedy moze male dieta zacas s rohlikmi,chlebom,salamou a maslom?Mame 8mesiacov co mozme papat?Vdaka


moj aj starsi/14/aj maly/3/ papali uz rohlik ked mali pol roka...rano sedeli v stolicke polku rohlika do ruky a papali:-)
samozrejme pod dohladom moze odkusnut hlavne ked uz ma zubky aj vacsi kusok a mozu nastat problemi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: kedy chlieb

od sandras » Pon Feb 28, 2011 10:01 pm

siimmii píše:Ahojte kedy moze male dieta zacas s rohlikmi,chlebom,salamou a maslom?Mame 8mesiacov co mozme papat?Vdaka


chlieb teoreticky može od 8 mes. po zavedení lepku
može na to dostať tenulinku vrstvu klasickeho masla, prípadne pomazánky z masla a uvarenej zeleniny, masla a rozmixovaného mäska, masla a žltku, od 10 mes aj cottage cheese

ja som tiež začínala s bielym pečivom, teda rožok, koliesko z bagety, sendviču ... až potom chlebík.

syr tvrdý v obmedzenom množstve od roka, salamy a tavený syr najlepšie až od 3 rokov ... ja som synovi dala aj skor, ale len detskú šunku, 1 plátok občas a syr Bambino a Kiri, prípadne Lučinu tiež len niekedy ... len on išiel od 2,5 roka do školky a tam už robili rozne nátierky, dokonca aj z margarínu :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

dakujem

od siimmii » Pia Mar 11, 2011 12:45 pm

dakujem pekne za informacie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť