Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - Kedy do škôlky?

Kedy do škôlky?

od donna111 » Uto Aug 19, 2014 3:01 pm

Syn bude mať 2 roky a rozmýšľam, kedy ho dať do škôlky, či už v 3 rokoch alebo, keďže mám aj mladšieho, s ním ostanem doma a pôjde až v 4 alebo 5. Čo si myslíte?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Aug 30, 2010 5:49 pm

Re: Kedy do škôlky?

od keilayh » Uto Aug 19, 2014 4:31 pm

Ak máš možnosť dať ho do škôlky, tak by som ho určite dala v tych 3rokoch. Všetci vieme ako to teraz je, že je velakrat problem zohnať miesto v škôlke. My sme boli so škôlkou aj s učitelkami velmi spokojní, čiže by som vôbec neváhala a dieťa tam šupla :D
Veď predsa aj ten mladší si zaslúži mať maminu iba pre seba :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kedy do škôlky?

od Janka81 » Uto Aug 19, 2014 7:21 pm

No ako ja pozorujem na mojom synovi,ísť do škôlky ako malinký je veľmi osožné :) Môj išiel ako 3 ročný a nakoľko je jedináčik a žije len so mnou a nestretáva sa s inými členmi rodiny,kedže prakticky žiadnych nemáme,tak mu škôlka veľmi pomohla :P Ostal po jej absolvovaní veľmi šikovný a samostatný a aj v škole je od prvej triedy prakticky najlepší v triede :D :D :D Takže ja škôlke dávam určite zelenú a aj ked vám to bude zo začiatku možno ľúto,tak dieťaťu to len pomôže..ja som ho dokonca nechala v škôlke ešte o rok dlhšie a teda posunula nástup do školy,čo opäť malo len kladný dopad :D :P :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Kedy do škôlky?

od donna111 » Uto Aug 19, 2014 8:42 pm

keilayh píše:Ak máš možnosť dať ho do škôlky, tak by som ho určite dala v tych 3rokoch. Všetci vieme ako to teraz je, že je velakrat problem zohnať miesto v škôlke. My sme boli so škôlkou aj s učitelkami velmi spokojní, čiže by som vôbec neváhala a dieťa tam šupla :D
Veď predsa aj ten mladší si zaslúži mať maminu iba pre seba :wink:


noo, presne tak som uvazovala, ze by som sa viac povenovala zasa tomu mladsiemu, kedy by uz starsi bol v skolke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Aug 30, 2010 5:49 pm

Re: Kedy do škôlky?

od keilayh » Štv Aug 21, 2014 8:32 am

donna111 píše:
keilayh píše:Ak máš možnosť dať ho do škôlky, tak by som ho určite dala v tych 3rokoch. Všetci vieme ako to teraz je, že je velakrat problem zohnať miesto v škôlke. My sme boli so škôlkou aj s učitelkami velmi spokojní, čiže by som vôbec neváhala a dieťa tam šupla :D
Veď predsa aj ten mladší si zaslúži mať maminu iba pre seba :wink:


noo, presne tak som uvazovala, ze by som sa viac povenovala zasa tomu mladsiemu, kedy by uz starsi bol v skolke.


Veď hej, akože je tam možno jedina nevyhoda a to detske choroby, ktore určite bude nosiť domov. Ale tak zas bude doma tyždeň-dva, potom zase pôjde a aspoň bude mať aj taku zmenu/obmenu, že nebude iba doma :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť