Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Som tehotná - Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Str Sep 03, 2014 3:56 pm

Jajus345 píše:ja pracujem na špedícií.... :o :o :o a ty?


Ja som teraz na materskej. Pracovala som obchodu. Dobrá robota? Treba vedieť aj cudzie jazyky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 10:14 pm

Ja svoju prácu milujem ....robim ju cca 8 rokov....ano musím ovládať jazyky....bez nich by som bola stratena....ty sa chceš po materskej vrátiť spat? Ovládaš nejaký jazyk?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Štv Sep 04, 2014 7:47 am

Ty aké jazyky ovládáš? Bohužial nie. Ani po slovensky neviem dobre. Chodila som na Obchodnu akademiu. Tam sme učili po nemecky, aj po anglicky. Ty chodila aj na vysoku školu?
Neviem sa tam vrátiť. Mala som veľmi rada moju robotu. Bola som veduci obchodu. Pracovala som od 9-18 h. Školka je len do 16:30. Aká je tvoja pracovná doba?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 8:30 am

No tak taká pracovná doba pre nás mamičky je dosť náročná....ja pracujem od ráno 8:00 hod do 16:00 hod....nechodila som na vysokú školu, vyučená som Chemik operátor životné prostredie, ovládam nemčinu, angličtinu, poľštinu a ruštinu...takže sa dá :wink: :wink: :wink: inč by som nemohla robiť tú prácu....mám ju strašne rada....popritom mám urobený kurz podvojného účtovníctva + angličtina...ty máš nejaký kurz? Ja si neviem predstaviť, že by som mala pracovať v obchode :P :P :P ja mám panický strach z pokladni :oops: :oops: predávala som aj technické plyny a bola vedúcou predajne, to bol pre mňa hrozný problém....pokladňa...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Štv Sep 04, 2014 10:31 pm

Nie,nemam. Ja som mala velmi rada moju robotu.Od malicky som chcela byt predavacka. Predavala som svietidla. Daleko je od Vas firma, kde pracujes? S čim chodiš do roboty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 6:57 am

každý deň dochádzam cca 35 kilometrov.....chodím autom....lebo inač by som sa dopraviť nemohla....je to dosť od ruky :D :D :D :D ale keď sa chce, tak sa všetko dá :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Pia Sep 05, 2014 4:07 pm

Jajus345 píše:každý deň dochádzam cca 35 kilometrov.....chodím autom....lebo inač by som sa dopraviť nemohla....je to dosť od ruky :D :D :D :D ale keď sa chce, tak sa všetko dá :wink: :wink: :wink:


Môžem teba poprosiť na niečo? Môj priateľ, bol na pohovor v jednej firme. Sľubili, že tento týždeň nám zavolajú. Ja by som chcela im písať email. Neviem, ako začať. Môžeš mi pomáhať?
Chcela by som písať k mene priateľa, že priatel bol na na pohovor 29.8.2014. Chcem od nich opýtať, či ten pohovor podaril, alebo nie. Alebo ešte musíme čakať na výsledky. Ešte nikdy som nepisala také emaili.
Dakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 4:22 pm

melindi píše:Môžem teba poprosiť na niečo? Môj priateľ, bol na pohovor v jednej firme. Sľubili, že tento týždeň nám zavolajú. Ja by som chcela im písať email. Neviem, ako začať. Môžeš mi pomáhať?
Chcela by som písať k mene priateľa, že priatel bol na na pohovor 29.8.2014. Chcem od nich opýtať, či ten pohovor podaril, alebo nie. Alebo ešte musíme čakať na výsledky. Ešte nikdy som nepisala také emaili.
Dakujem.


ak chceš písať v mene priatela, tak ti rovno poviem aby si to nerobila. Ak by aj uspel a chceli by ho vziať, tak po tvojom maily by si to isto rozmysleli.
Ak chce vedieť nech si tam on sám zavolá. No ak len povedali ozveme sa, nemusí to nič znamenať a ani ozvať sa nemusia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od melindi » Sob Sep 06, 2014 7:57 am

Ja by som chcela poprosiť radu od Jajusa. Ona pracuje v administrative, tu už pre mňa veľmi veľa pomáhala. Ona pozná môj príbeh. Prepáč, ale môj priateľ nevie také veci. Máš štastie, ked tvoj manžel vie písať životopis.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 10:05 am

ahoj melindi, môžeš mi aspoň približne napísať o akú prácu sa uchádzal tvoj priateľ???? tak ti poviem, môj manžel cca pred 2 rokmi hľadal tiež prácu....bol na asi 5 tich pohovorov, z toho sa mu pozdával len jeden....tiež sa mu neozývali, bol z toho aj trochu na nervy :oops: :oops: :oops: a ja s ním....našťastie mal tel. číslo zavolal do tej firmy aj napriek tomu, že bol na pohovore...aspoň chcel vedieť, či ma počítať s tou prácou alebo nie...nakoniec sa tam dostal lebo volal asi 5 krát....nech tam skúsi zavolať priateľ....ak nechce napíšte tam spolu mail, aby ste vedeli na čom ste :wink: :wink: :wink: :wink: dnešná doba je veľmi zlá na prácu, ale ak neriskuješ, tak nemáš.... :roll: :roll: :roll: melindi určite by sme sa informovali....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 11:03 am

melindi píše:Ja by som chcela poprosiť radu od Jajusa. Ona pracuje v administrative, tu už pre mňa veľmi veľa pomáhala. Ona pozná môj príbeh. Prepáč, ale môj priateľ nevie také veci. Máš štastie, ked tvoj manžel vie písať životopis.


toto snaď nemysliš važne??? :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 11:11 am

áno myslím, ja na tom nič zlé nevidím...ak si človek nemôže nájsť prácu....urobí preto čokoľvek....niežeby nebol schopný alebo nevedel pracovať, ale dnešné práce sú dosť aj o známosti...a čo je na tom, ak sa poinformuje, že ako dopadol pohovor???? :!: :!: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 11:17 am

ak keď ti mám pravdu povedať, aj ja som sa informovala viac krát o prácu, ktorú teraz robím, :wink: :wink: :wink: vedela som, že ešte nebol pohovor....a po 3 týždňoch ma naň zavolali....a uspela som, mala som nejaké skúsenosti, pracujem už 3 rok a som veľmi spokojná :P :P :P strašne som potrebovala prácu a ďakujem Pánu Bohu, že som tam :wink: :wink: :wink: :wink: za opýtanie nič nedáš!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 11:20 am

urobte to, ako to cítite...nepozeraj na druhých, nepočúvaj nikoho...ide o vás o nikoho iného :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kedy ste dozvedeli, že ste tehotné?

od gombicka1 » Sob Sep 06, 2014 11:54 am

Jajus345 píše:áno myslím, ja na tom nič zlé nevidím...ak si človek nemôže nájsť prácu....urobí preto čokoľvek....niežeby nebol schopný alebo nevedel pracovať, ale dnešné práce sú dosť aj o známosti...a čo je na tom, ak sa poinformuje, že ako dopadol pohovor???? :!: :!: :!: :!: :!:


ved samozrejme. Tiez nevidim na tom nic zle ak sa clovek informuje ale SAM preboha, a nie ze bude miesto chlapa volat alebo pisat manzelka. Ved to sa mu akurat vysmeju ze je neschopny. A ja byt na mieste zamesnavatela, tak takehoto cloveka si automaticky skrtam zo zoznamu. ako by som sa mohla na neho spolahnut ked si ani sam nevie obvolad si ho beru alebo nie? ale tak smelo do toho, uskodia si iba sami sebe
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť