Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Klamstvo

Klamstvo

od melindi » Str Okt 08, 2014 1:46 pm

Spoznáte , že vám niekto klame? Ako znášate? Čo robíte?
Ja znášam veľmi zlé. Bohužial neviem ihneď rozpoznať. Hlavný problém je to, že keď niekto rozpráva so mnou milo, ja si myslím, že aj ona takto myslí. Ale bohužial nie každom prípade je to pravda.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Klamstvo

od roberta20 » Uto Okt 14, 2014 1:37 pm

Ja som mala taký prípad. Klamala ma moja priateľka. Ovtedy som ju nezavolala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Okt 06, 2014 5:02 am

Re: Klamstvo

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 8:22 pm

Viem odhadnúť,ked mi niekto klame...a aj keď nie a popalim sa...ako sa vraví lož ma krátke nohy...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Klamstvo

od vladkaPD » Uto Okt 14, 2014 9:47 pm

melindi píše:Spoznáte , že vám niekto klame? Ako znášate? Čo robíte?



a ty to ako znasas? vies to rozpoznat? ci preco ta to trapi? a roberta co ti urobila kamoska ked si to tak radikalne riesila?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Klamstvo

od keilayh » Pon Okt 27, 2014 10:44 am

melindi píše:Ja znášam veľmi zlé. Bohužial neviem ihneď rozpoznať. Hlavný problém je to, že keď niekto rozpráva so mnou milo, ja si myslím, že aj ona takto myslí. Ale bohužial nie každom prípade je to pravda.


Podľa mňa treba rozlišovať aj prečo dotyčný/á klame. Pokiaľ je to dobrá kamarátka, tak to samozrejme zamrzí a potom si už rozmyslím či jej niečo poviem atď.
Pokiaľ je to niekto cudzí, alebo iba známy tak obmedzím kontakt a neriešim to. A samozrejme záleží aj v akej veci klamal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Klamstvo

od melindi » Uto Okt 28, 2014 9:22 am

Aj včera som išla s dcérkou na ihrisko, bola tam jedna pani .Za 15 minút mi toľko veci klamala o svoje deti. Už išla mi na nervy. Minulý týždeň celkom iné veci mi hovorila. Radšej sme išli s dcérkou domov. Chvála bohu nie je moja priateľka, iba známy z dediny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Klamstvo

od vladkaPD » Str Okt 29, 2014 9:36 am

melindi píše:Aj včera som išla s dcérkou na ihrisko, bola tam jedna pani .Za 15 minút mi toľko veci klamala o svoje deti. Už išla mi na nervy. Minulý týždeň celkom iné veci mi hovorila. Radšej sme išli s dcérkou domov. Chvála bohu nie je moja priateľka, iba známy z dediny.


mala si jej to povedat, ze vaaaazneeee? minule ste mi povedali toto a toto už je to inak? potom by si rozmyslela co bude hovorit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Klamstvo

od melindi » Str Okt 29, 2014 3:21 pm

vladkaPD píše:mala si jej to povedat, ze vaaaazneeee? minule ste mi povedali toto a toto už je to inak? potom by si rozmyslela co bude hovorit


Vieš, poznám tu pani od júna. Neviem ako reagovala.
Bohužial, aj na tejto stránke sú také ženy, ktoré klamajú, nepíšu pravdivé veci. Stačí pozrieť len ich príspevky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Klamstvo

od vladkaPD » Pon Nov 24, 2014 10:45 pm

melindi píše:Bohužial, aj na tejto stránke sú také ženy, ktoré klamajú, nepíšu pravdivé veci. Stačí pozrieť len ich príspevky.


a sak co nech si pise kto chce co chce. vela je takych ludi co si vymysla, to je ich problem. vadilo by mi to jedine ak by podavali nepravdive informacie ohladne zakonov a takychto veci
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Klamstvo

od melindi » Uto Nov 25, 2014 8:21 am

Niekedy už mi idú na nervy také ženy.Jednom príspevku píšu, že teraz skončili vysokú školu, v druhom, že už
majú detí. Nechápem také dievčatá. Prečo je to dobré. Nevedia čo robiť. Oni sú aj v živote také.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Klamstvo

od keilayh » Uto Nov 25, 2014 9:52 am

melindi píše:Niekedy už mi idú na nervy také ženy.Jednom príspevku píšu, že teraz skončili vysokú školu, v druhom, že už
majú detí. Nechápem také dievčatá. Prečo je to dobré. Nevedia čo robiť. Oni sú aj v živote také.


Pokiaľ nepozáš dotyčnú osobne, nemáš ako zistiť či hovorí pravdu. To že napíšu, že skončili vysokú školu a potom že maju deti? No a? Veď koľké ženy si robia vysoké školy popri deťoch. Nemusí tam byť tá postupnosť, že najprv si dokončia školu a až potom si zakladajú rodiny.
Veľa ludí má teraz najprv dieťa a až potom si dorábajú školy. Veď vysoká škola sa dá robiť aj diaľkovo. Nemusia chodiť na denné štúdium. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Klamstvo

od melindi » Uto Nov 25, 2014 9:08 pm

To bol len príklad. Áno, nepoznám ich. Ale keď prečítaš príspevky niektorých užívateľov zbadáš aj ty, že niektoré užívatelia veľmi rada píšu nepravdivé veci. Ale to je len fórum.
Podľa Vás v robote sú dovolené malé klamstva? Zlá pravda šéfovi alebo malé klamstvo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Klamstvo

od vladkaPD » Sob Nov 29, 2014 3:50 pm

je to iba na tebe aby si zvazila ci sa ti oplati klamat a preco to chces urobit. treba porozmyslat aj dopredu co by sa stalo ak by sa na to prislo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Klamstvo

od melindi » Ned Nov 30, 2014 3:54 pm

Vladka máš pravdu. Ja som sa stretla v robote viac krát s malými klamstvami. Aj šéf viac krát klamal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Klamstvo

od melindi » Sob Jan 03, 2015 8:46 am

Čo myslíte o klamstvo vo vzťahu? Dá sa niekedy odpustiť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť