Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Kočík a 2,5r. dieťa

Kočík a 2,5r. dieťa

od domi191 » Sob Feb 14, 2009 10:26 pm

maminky poradte....nemyslíte si že 2 aj pol ročný chlapček by sa už nemal voziť v kočíku?....mne to je už trápne trocha lebo je dosť veľký a ked ho teraz v zime naobliekam ledva mi sadne do buginky,rozmýšlam že kúpim väčší kočík ale nieje to už zbytočné???neviem ako sa mám rozhodnúť,aj mi tam on posedí ale ten kočík je skoro menší ako on,a zas zbytočne ked kúpim kočík tak nechcem zato vyhodiť peniaze ked mi tam nebude chcieť náhodov sedieť...kedy je asi správne už odnaučiť od kočíka?alebo neviem,poradte.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Feb 14, 2009 10:33 pm

no ahoj,ja si myslim,ze ma este cas.pokial tam chce yt,tak to nie je prolem a myslim,ze ked budes kupovat novy,ude to smise sediet vo velkom,podla mna tu buginku vyuzijesved o chvilku je tu jar a ude menej veci :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od domi191 » Sob Feb 14, 2009 10:36 pm

tak hej,,,,len aj to že chodíme po meste a je to trocha smiešne:) je širší ako kočík a ruky mu tam zboku trčia:) ale fakt ked bude jar tak hadam sa tam pomestí....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od alex » Sob Feb 14, 2009 11:24 pm

Ale prosím ťa :lol: môj malý bude mať za 2mes. 3r. a stále sa vyváža :roll: hlavne teraz v zime , to iné nepočujem len fučí mi, zima mi je a pod....v lete mi chodil pekne pešo, vydržal aj dlhšie trasy, ale ako náhle sa zozimilo, bez kočíka teda nejde ani zasvet. Tiež ich plánujem na jar predať, lebo si myslím, že do 3r. má ešte ako-také právo :D ale potom už pekne nech sa učí, veď pôjde do škôlky a tam bude musieť chodiť pekne po svojich :wink: Inak kamoška má 4r. syna a ten sa tiež rád vyváža v kočíku...je schopný "vyhodiť" svoju mladšiu sestru z kočíka, lebo sa chce odviesť aj on ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od domi191 » Ned Feb 15, 2009 10:16 am

no tak potom to ešte nechám tak asi...len to je náš kočík maličký,a teraz v zime mu tam ani fusak neviem dať lebo sa tam nezmestí a nánožník je len tenučký zato som rozmýšlala o kúpe väčšieho....no nevadí,uvidíme ked začne lepšie počasie,teraz nejak vydržíme...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od misenka » Pon Feb 16, 2009 6:27 pm

Ahoj.Nič si z toho nerob,moja Miška nechce byť v kočíku od jedneho roku,teraz mala dva a čo by som za to dala,keby tam sedela.Kočík máme,ale ona je celkovo velká na jej vek a nezmastila by sa tam s fusakom.Takže vydrž,dúfam,že sa tej jari dočkáme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Apr 08, 2008 12:00 am

od dannii » Pon Feb 16, 2009 6:35 pm

Domi mne dnes dosiel kocik,taka golfovka,je paradny a stal ma aj s postvnym 1000sk,co podla mna nie je vela,kocik treba podla mna do troch rokov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od domi191 » Uto Feb 17, 2009 12:02 am

akože to by nebol problém zohnať kočík,len všetky golfky aj tie lacnejšie sú dosť úzke,a zas za nejaký široký veľký kočík nechcem vyhodiť vela peňazí ked to potom už nebudeme potrebovať o pár mesiacov,len som chcela vedieť ako dlho asi detičky potrebujú kočík,alebo či to je len individuálne alebo ako...mám prvé dieťa a neviem ešte poriadne ako a čo:) predsa sú tu aj skúsenejšie maminy čo to už majú odskúšané či sa oplatí kupovať kočík ked má dieťa už 2 aj pol roka... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od alex » Uto Feb 17, 2009 11:45 am

domi191 píše:akože to by nebol problém zohnať kočík,len všetky golfky aj tie lacnejšie sú dosť úzke,a zas za nejaký široký veľký kočík nechcem vyhodiť vela peňazí ked to potom už nebudeme potrebovať o pár mesiacov,len som chcela vedieť ako dlho asi detičky potrebujú kočík,alebo či to je len individuálne alebo ako...mám prvé dieťa a neviem ešte poriadne ako a čo:) predsa sú tu aj skúsenejšie maminy čo to už majú odskúšané či sa oplatí kupovať kočík ked má dieťa už 2 aj pol roka... :D


Ja mám tiež iba prvé dieťa :wink: a skôr by som povedala, že už sa kupovať neoplatí, ALE každé dieťa je iné .... niekto používa kočík do 1,5r. a niekto do 3,5r.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od domi191 » Uto Feb 17, 2009 11:49 am

no tak to hej...no ešte uvidím jak začne teplejšie že či mi bude chcieť sedieť alebo nie,a potom sa rozhodneme...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od dannii » Uto Feb 17, 2009 12:22 pm

domi191 píše:no tak to hej...no ešte uvidím jak začne teplejšie že či mi bude chcieť sedieť alebo nie,a potom sa rozhodneme...


inac Domi moja prva,chodila este do skolky a kocik,teda golfku sme pouzivali,napriklad do mesta bez kocika,by som sa neodvazila v troch.alebo do zologickej,no nehrozi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od alex » Uto Feb 17, 2009 12:33 pm

dannii píše:
domi191 píše:no tak to hej...no ešte uvidím jak začne teplejšie že či mi bude chcieť sedieť alebo nie,a potom sa rozhodneme...


inac Domi moja prva,chodila este do skolky a kocik,teda golfku sme pouzivali,napriklad do mesta bez kocika,by som sa neodvazila v troch.alebo do zologickej,no nehrozi



Veď to ano, aj na Dv sa kočík zíde....ale majú golfky, takže nový nemusí podľa mňa kupovať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od maca793 » Ned Mar 01, 2009 12:20 am

domi
nekupuj vydrž už len pár mesiacov, ja malú mám v bugine síce je v nej trošku smiešna ale ešte to aspoň 1 rok potiahnem. / v máji bude mať 3 roky/. ušetrím na cestovnom. tu v BB stojí lístok 0,6eur.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob Nov 03, 2007 1:00 am

od sisu22 » Str Mar 18, 2009 11:53 pm

domi191 píše:tak hej,,,,len aj to že chodíme po meste a je to trocha smiešne:) je širší ako kočík a ruky mu tam zboku trčia:) ale fakt ked bude jar tak hadam sa tam pomestí....


bud rada,aspon ho nemusis vlacit,keby sa mu nechcelo ist..moje male ma rok a sedem mesiacov,a dlhe trasy nebsolvujeme :evil: nechce v kociku byt,a po chvilke sedenie zacne odtial vylezat,tak ho vlacim na rukach :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Mar 19, 2009 11:03 am

domi, naš chlapák ma 2 roky, ale cez 16 kg a tiež sa eštše vozí v kočíku, ale ja mam velku buginu GRACO TOUR DE LUXE, no do leta by som ho rada odložila... sice si chcem nechať ešte staru buginu (trošku menšiu CAM APOLLO), keby ho bolo treba niekam previezť (rychlo k lekárke trebárs...) , tak do 3 rokov určite
na možno pol roka sa ti asi neoplatí kupovať nový... kupila by som nejaký second-hand a prípadne ho potom predala ešte, ved ho už nezničíte
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť