Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - kojenie a jedenie

kojenie a jedenie

od Ljublju » Ned Mar 07, 2010 11:43 pm

Ahojte,mam taky problemik s malou,ma 1,5 roka,este je zavisla na ciciku.Aj v noci.A malo papa normalnu stravu,jej ranajky su napr.koncek rozka,na desiatu napr. pol jablcka,obed jej staci par lyzic polievky,druhe ma po zobudeni,to tiez len tak zobne,na veceru pol jogurtu....medzitym cicik ,no neviem,kolko moze vytiahnut za 1-2 minuty tahania :roll: a pyta sa dost casto inak nan.Neverim ze by to bolo tak syte to MM.Sem tam ma aj chrumky,tycinky.....
Inak pekne prospieva.....a caju vypije denne ani nie 2 dcl..
Aj vasi drobci takto malo papali,ked boli kojeni?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od sandras » Pon Mar 08, 2010 12:00 am

podla na nepapá až tak málo ...
moja dcera v roku a pol bola tiež väčšinou na umelom mlieku, ostatné jedla len symbolicky. celý jogurt naraz nezjedla, 2 chody za sebou tiež nezjedla, pol rožka naraz nezjedla, na obed niekedy len 2 zemiaky ...

ak prospieva a je zdravá, má dosť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od prazienkova » Uto Mar 09, 2010 3:13 pm

Ahoj, ja mám 15 mesačnú dcérku a tiež ju kojím. V noci 3-4 krát, cez deň vždy, keď si pýta. Sú dni, keď papá pomerne viac a sú dni, keď papá málo. No podľa mňa je problém v tom, že idú zúbky. Každé dieťa je individualita a pokiaľ nechudne, netrápila by som sa tým. Aj to mliečko zasýti, určite vieš, že najprv ide redšie mliečko od smadu a potom hustejše od hladu. A to mliečko je prispôsobené veku a potrebám dieťatka. Príroda si to vedela zariadiť. Pokiaľ je malá spokojná a prospieva, nerieš to. Za chvíľu budete tráviť viac času von, vybehá sa na vzduchu a apetít sa jej zlepší. Miška
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

od inguli » Uto Mar 09, 2010 6:21 pm

ja som kojila 21 mesiacov a tiez mi malo papal maly cez den...skoro nic ...by som povedala vzdy len cicik aj cez den..terazod 1ho februara som ho odnaucila uplne od cicika a odvtedy od rana do vecera papa...stale nieco musi mat obediky masko hocico zje a dovtedy nic nechcel kym som ho kojila...
teraz normalne musime potajomky jest lebo si da s kazdym :lol: :lol: aj mu riadne narastlo brusko :lol:
samozrejme som neoducala preto lebo cez den mi malo papal ale z inych dovodov..
aj to stacilo tolko kojit
aj ze sme v noci nespali a maly tiez nic/teraz uz spime od 8ej do pol 7ej rano pekne/
a tiez je chudokrvny a ja tiez tak uz to drka radila aby sme prestali..alebo aj ja sa mam dat do poriadku brat maltofer a papat take jedla kde zelezo..
tak sme to riesili takto ...a som rada maly papa pekne co ma a spinka v noci ako ma :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od dodusko » Pon Mar 15, 2010 3:59 pm

Ahojky, som rada ze sa bavite o kojeni, pretoze ja mam synceka ktory ma 15mesiacov a nie a nie ho odnaucit od cicika :roll: . No snad este chvilku vydrzime. Ako vidim nie sme sami. Ked niekde poviem ze este kojim, tak na mna pozeraju :twisted: Ale ja si myslim, ze materske mlieko nemozno nicim nahradit. Ved teraz sa to tak propaguje. A hlavne je ze on je spokojny. A tiez moc nepapa tuhu stravu a jogurty vobec nemusi. Do vsetkeho len tak zobka. Tak pekne kojenie mamicky.. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Feb 25, 2010 4:09 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť