Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - koláče ,zakusky a iné

koláče ,zakusky a iné

od zuzana241285 » Str Okt 22, 2014 4:43 pm

podelte sa s koláčmi a zákuskámi alebo roladami tortami ktoré steupiekliaj s receptíkom.ja som naposledy robila obyčajnú bábovku pridávam recept,ktorýsa mi vždy podaril
jemná bábovka
200práškového cukru 200g hladkej múky,4 vajcia, 1dcl vlažnej vody,1dcl oleja prášok do pečiva a vanilkový cukor,kakao muku polohrub.na formu
oddelíme žltky od bielkov do bielkov pridáme praškovýc. vymiešame pridame vlaznú vodu, olej ,vanilkový cukor,múku a prášok do pečiva nakoniec pridame sneh z bielkov rozdelíme do jednej polky dáme kakao a nalievame do vymastenej a vysypanej formy ja pridávam aj sušené hrozienka na chvílku namočené vo vode a pečieme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: koláče ,zakusky a iné

od keilayh » Str Okt 22, 2014 5:19 pm

Robievam tento koláč či zákusok? http://www.babybazar.sk/recepty/cokolad ... -id57.html je uplne perfektny, velmi rychlo je hotový a chuťovo tiež super.
A robila som ešte podobný http://www.babybazar.sk/recepty/jogurto ... -id58.html len som dala cesto ako pri tom prvom koláči a hovorila som, že by som už toho kremu dala menej a kludne by som to kombinovala s nejakym ovocím.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: koláče ,zakusky a iné

od zuzana241285 » Str Okt 22, 2014 9:10 pm

pozriem a vyskúšam :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: koláče ,zakusky a iné

od zuzana241285 » Ned Okt 26, 2014 5:59 pm

dnes som robila sloniu slzu kto ju lúbi?
my to doma máme radi všetci
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: koláče ,zakusky a iné

od zuzana241285 » Pon Nov 24, 2014 6:13 pm

skúšala som jablkové palacinky komu to tiež chutilo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť