Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - kontaktné šošovky

kontaktné šošovky

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 9:13 pm

ahojte! používate kontaktné šošovky? objednávate ich cez internet alebo u očného lekára?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: kontaktné šošovky

od keilayh » Pon Sep 08, 2014 11:22 am

LadySS píše:ahojte! používate kontaktné šošovky? objednávate ich cez internet alebo u očného lekára?


kamarátka objednáva cez internet a čo viem robi tak viacero ludi, vraj su takto lacnejšie ako u lekára či v optike.
Je dobre si kúpiť u nich iba tie prve aby si vedela ako sadnu a či je dioptria ok a potom, že je jedno kde kúpiš
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: kontaktné šošovky

od LadySS » Pon Sep 08, 2014 8:48 pm

no ja som si objednala prbé u očného a to bola pálka celkom, potom som si už objednávala z internetu, len som teraz čítala, že je to riskantné. no ale zas platiť u očného trojnásobok....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: kontaktné šošovky

od keilayh » Str Sep 10, 2014 7:04 pm

LadySS píše:no ja som si objednala prbé u očného a to bola pálka celkom, potom som si už objednávala z internetu, len som teraz čítala, že je to riskantné. no ale zas platiť u očného trojnásobok....


prečo je to riskantne? Myslíš, že niesu tak kvalitné? Nemohol to byť len taky reklamny ťah keďže su u očneho drahšie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: kontaktné šošovky

od LadySS » Str Sep 10, 2014 7:51 pm

no ved to práve neviem,že aký je ten rozdiel, ked poznám toho výrobcu a oni to tiež objednávajú od toho istého s gigantickou prirážkou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť