Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrodnice - Kramáre

Kramáre

od Jupiter41 » Ned Okt 25, 2009 9:35 pm

Ahojte, máte niekto, prosím, v poslednej dobe skúsenosť s pôrodom na Kramároch a Mudr. Valentom? Dakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od martinka74 » Ned Okt 25, 2009 9:45 pm

Kramare su v norme a doktor Valent je fajn,je to byvaly manzel mojej kolegyne.Je mily a velky puntickar.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Ned Okt 25, 2009 10:09 pm

Dakujem, pretoze zaciatkom januara cakame druhe baby a prvy synator sa narodil v Kochu, kde to uz teraz nefunguje, tak si musim vybrat z toho, co Bratislava ponuka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od martinka74 » Ned Okt 25, 2009 10:12 pm

No ja som rodila na Antolskej ,ale nikdy viac,jedine stastie bolo,ze som rodila u docenta Korbela.Na Kramaroch je este dobry dr.Slezak,pracuje aj v onkologickom ustave a este tam pracuje jedna spoluziacka z gympla,ale neviem ako sa vola po svadbe.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Pon Okt 26, 2009 1:47 pm

No prave preto ma to zaujima, lebo o Antolskej som pocula dost zleho a Ruzinov sa vraj tiez pekne "popsul". Ale je to prilis vseobecne, vsade sa iste najdu aj dobri lekari a skveli ludia a naopak. O Kramaroch sa tiez v minulosti nehovorilo prave najlepsie, ale sa vraj velmi polepsili a personal je vraj vyborny, tak som bola zvedava aj na nejaky nazor mamicky, ktora ma skusenost alebo pozna lekarov priamo. Dakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od gonica » Pon Okt 26, 2009 1:52 pm

Ja som rodila na Kramaroch. Zaplatila som si nadstandart...a tam bol personal super. A aj sestricky a doktorka na novonarodeneckom je superna. Doktori sa daju. Jasne ze je doktor, ktory je perfektny a zrazu sa mu nieco nevidari. Ja som nemala zaplateneho doktora.......rodila som sekciou...a vsetko dopadlo super. Mne na kramaroch vyhovovalo to, ze dietatko si moze hned otecko sam odniest na novorodenecka a tym snim aj pobudnut. Potom si ho moze chodit aj kupat......moze sa prist pozriet na kupanie aj cela rodinka...len to treba dat vediet. A hlavne je to, ze babetko mozes zobrat k rodine a mozu si ho podrzat v naruci. To napriklad v Ruzinove nieje myslim povolene. Vidia babetko len cez sklo. Ja som bola fakt SPOKOJNA.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Okt 26, 2009 1:55 pm

Tak drzim palce,aby ste natrafili len na tych najlepsich a aby vsetko super dopadlo.Myslim,ze s Martinom Valentom budete urcite spokojna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Pon Okt 26, 2009 1:57 pm

Dakujem Matka, clovek je hned pokojnejsi :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od sisu22 » Pon Okt 26, 2009 2:36 pm

gonica píše:Ja som rodila na Kramaroch. Zaplatila som si nadstandart...a tam bol personal super. A aj sestricky a doktorka na novonarodeneckom je superna. Doktori sa daju. Jasne ze je doktor, ktory je perfektny a zrazu sa mu nieco nevidari. Ja som nemala zaplateneho doktora.......rodila som sekciou...a vsetko dopadlo super. Mne na kramaroch vyhovovalo to, ze dietatko si moze hned otecko sam odniest na novorodenecka a tym snim aj pobudnut. Potom si ho moze chodit aj kupat......moze sa prist pozriet na kupanie aj cela rodinka...len to treba dat vediet. A hlavne je to, ze babetko mozes zobrat k rodine a mozu si ho podrzat v naruci. To napriklad v Ruzinove nieje myslim povolene. Vidia babetko len cez sklo. Ja som bola fakt SPOKOJNA.


ja myslim,ze toto funguje,len ked sa plati ten nadstandart. Co viem,u nas to tak tiez je :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť