Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - krem na ruky

krem na ruky

od skalka7 » Uto Feb 24, 2015 6:33 pm

viete mi prosim poradit nejaky krem na velmi suche ruky? nikdy som to nemala, a teraz mam na vrchu ruky strasne suche. uz som skusala bambucke maslo, aj kalciovu mast ale nic mi nepomaha :? len mi prosim nepiste indulonu a niveu tie nechcem urcite. dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Sep 27, 2010 6:23 pm

Re: krem na ruky

od keilayh » Str Feb 25, 2015 6:57 pm

Ja mám rada krém z Dm-ky od Balea. Je to síce krém na nohy, ale je dobrý aj na ruky. Je hustý a mastnejší. Možno by bolo dobré skúsiť dať aj rukavice a tak nechať pôsobiť celú noc.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: krem na ruky

od sandras » Str Feb 25, 2015 7:09 pm

Prečo nie Indulonu? ta je náhodou super, aj ked ludia to podcenujú ... ja používam aj modrú ked idem niečo robiť a po práci zasa oranžovú s nechtíkom lekárskym.

Na suchú kožu je výborná aj Neutrogena (kúpiš v DM), alebo najnovšie mám regeneračný bylinný krém od firmy BOEMI (český výrobca prírodnej kozmetiky) http://obchod.boemikozmetika.sk/sk/esho ... 150ml.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: krem na ruky

od skalka7 » Str Feb 25, 2015 8:12 pm

indulona mi smrdi :oops: :? vyskusam tu neutrogenu to tusim aj reklamuju ze?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Sep 27, 2010 6:23 pm

Re: krem na ruky

od sandras » Str Feb 25, 2015 8:26 pm

tá nechtíková je iná ako modrá, aj vôňa aj konzisencia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: krem na ruky

od Sona14 » Str Feb 25, 2015 10:07 pm

manžel má tiež veľmi suché ruky, žiadne krémy mu nezaberali, ale vyskúšal krém z kostlivca od firmy betterware a je naozaj výborný, nevýhoda je v tom, že si ho treba objednať cez net alebo od dílerky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť