Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Krstná mama hľadá vhodný darček

Krstná mama hľadá vhodný darček

od Sandra14 » Uto Aug 26, 2014 9:47 am

Ahojte. Zase je tu obdobie kedy majú moje krsňatá narodeniny a ja netuším, čo im vybrať. Krsňatá majú 1 rok, 3 roky a 4 roky. Predtým som im vyrábala veľké torty( vyzdobené krabice plné jogurtov, keksíkov chrumiek a k tomu nejakú hračku). Sú takéto darčeky dobré?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 9:28 am

Re: Krstná mama hľadá vhodný darček

od keilayh » Uto Aug 26, 2014 10:21 am

Zaujimavy darček si vymyslela, to by ma veru ani nenapadlo. Velmi dobry napad :wink:
Su to surodenci či nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Krstná mama hľadá vhodný darček

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:56 pm

ahoj, aj mňa by to potešilo...tej najstaršej by som už zvažovala nejaký bicyklík, strednej trojkolku a najmladšej....košík plný dobrôt...pri tom všetkom, čo si opísala, by to vyšlo cenovo rovnako....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Krstná mama hľadá vhodný darček

od melindi » Pia Sep 26, 2014 7:10 am

Ja by som ich kupila hračky na von. Hojdačky,hojdací kolotoč, hupacia sieť, domček pre deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Krstná mama hľadá vhodný darček

od Jajus345 » Pia Sep 26, 2014 7:58 am

tak to radšej dám peniaze, pretože to bábo z toho nebude mať nič...to by využilo až keď bude mať cca 2-3 roky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť