Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravotnícke zariadenia - logopedia-biofeedback

logopedia-biofeedback

od Ljublju » Str Dec 09, 2009 8:27 pm

hojte,prosim,chodia niektore maminy tu k logopedovi na biofeedback terapiu ,ak hej,ako casto,kolko platite a ma to pozit.ucinok?Chodime raz tyzdenne,a dr. doobeda chodi po decakoch a pod...takze si musi klientov objednavat hlavne poobede na presnu hodinu a samozrejme za objednanie 5 € :-o :-o (N)....no ide to neskutocne do penazi....takze len porovnavam cennik...vdaka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

Re: logopedia-biofeedback

od sisu22 » Str Dec 09, 2009 10:29 pm

Ljublju píše:hojte,prosim,chodia niektore maminy tu k logopedovi na biofeedback terapiu ,ak hej,ako casto,kolko platite a ma to pozit.ucinok?Chodime raz tyzdenne,a dr. doobeda chodi po decakoch a pod...takze si musi klientov objednavat hlavne poobede na presnu hodinu a samozrejme za objednanie 5 € :-o :-o (N)....no ide to neskutocne do penazi....takze len porovnavam cennik...vdaka


co jej sibe?to za co pyta peniaze? viem,ze sa plati ak "ty" chces vyslovene vtedy a vtedy objednat,ale ak ta dr objedna za to by sa nemalo platit :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Str Dec 09, 2009 10:52 pm

ja som tiez chodila k logopedicke s vacsim ked mal 4 eoky nevedel niektore pismenka vyslovit zacali sme nejak v lete s autobusom 12 km trov rano na 8 hodin a o 11 ej nam siel spat domov autobus tak prisla zima a mala som vsetkeho po krk/vsetko v case rozvodu a tahanic/ boli sme u nej vzdy cca 10 -15 min vnutri a to som v zime vonku cakala do obeda na autobus a ziadne zmeny neboli a tak som s nim prestala chodit a nakoniec sa tie pismenka naucil vyslovit napriklad rrrr vobec neslo no a dr,tam vzdy pisala slovicka a on to mal zopakovat a vysvetlovala ako jazyk kam jazyk tak som to robila podla nej doma a nakoniec slo krasne ale ci pomocou toho alebo prisiel cas povedat rrrrr dodnes neviem ale asi nieco pomohlo to ucenie s nim nooo ale ak sa dobre pamatam nikdy som u nej neplatila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Ljublju » Štv Dec 10, 2009 12:31 pm

.Boli sme zo skolky odporuceny k Logopedicke koli reci a ta mu hned povedala,ze ma syndrom ADHD-hyperkyneticky.A hned s fleku ze bude k nej chodit na tu biofeedback.Ako mala som pocit,ze to je hovadina,kedze nam dala mnozstvo uloh na doma,opakovat slova,za tyzden sa naucit 2 dlhe basnicky,pokreslit do zosita 2 strany urcene obrazky-ktore mam ja sama problem nakreslit....a aby nebolo malo,tak opakovat veci aj z predchadzajuceho tyzdna a to kolom dokola opakovat.Dnes som volala druhej logopedicke a ta biofeedback vobec neodporuca,ani ho nerobi,ze su to nekrestanske peniaze-15 € za tyzden,ked uz ho treba,tak len z doporucenia neurologa po dalsom vysetreni EEG a preplati to poistovna.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od adinka33 » Štv Dec 10, 2009 12:48 pm

ahoj, ja som tiez chodila s najstarsim synom k logopedicke, pokial chodil do skolky,,, tusim ako tretiak a ako stvrtak v skolke ked bol,,, a to nas odporucila logopedicka zo skolky, tak sme zacali k nej chodit, lebo sa mu zle vyslovovali sykavky,,, a chodili sme k nej tusim kazdy druhy alebo treti tyzden, vzdy si nas objednala,,, vzdy nam v ambulancii povedala, co a ako sa mame doma s nim ucit, dostali sme kopu prefotenych papierov, na nich boli slovka a riekanky, co sme mali precvicovat,,, ale neplatili sme nikdy nic,,,,, a myslim si, ze platit by si nemala, nakolko vas tam odporucali,,, myslim, ze by si mala zacat chodit k tej druhej logopedicke,,, drzte sa,,, pa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť