Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Mamicky po 35 tke

Mamicky po 35 tke

od zuzana171717 » Štv Nov 06, 2008 9:52 pm

Rada by som si popisala s maminkou ktora ma 35 a viac.Mne sa syncek narodil ked som mala 37. Teraz mame 14 mesiacov som hrozne stastna a spokojna. Ale :) tuzim este po jednom dietatku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pia Nov 14, 2008 7:42 pm

ahojko, ja som mamicka, ktora ma 36 rokov a 12 rocne dvojicky :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od sysa14 » Pia Nov 14, 2008 7:50 pm

cafte baby ja mam 35 a 13 rocneho a 7 mesacneho loptosa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od chlada » Pia Nov 14, 2008 8:08 pm

ahoj "kapusta", ty sa mas, ja by som tiez este chcela babatko len to nejak teraz este nejde a neskor? no ktovie, ci este nejake neskor bude :-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Pia Nov 14, 2008 8:11 pm

Ahojte ,to som rada ze ste sa ozvali :) Aj ja mam dvojicky,dievcata,maju uz 18 a maleho drobceka.
Ako prijal 13 rocny chlapec-pubertiak maleho brata??Ked som otehotnela moje baby mali 16 a boli z toho dost v soku-nastvane :shock: .Postupne si zvikli a teraz je Jurko ich milacik :D a tiez celej rodiny-najmladsie vnuca a svokrovci maju prveho vnuka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pia Nov 14, 2008 8:17 pm

ja mam dvojicky chlapca a dievca :-) nastastie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od sysa14 » Pia Nov 14, 2008 8:35 pm

No tak ten nas pubertak bol riadne v soku a povedal,ze sme nezodpovedni a ci sme si nemohli kupit(ani neviem ci to tu mozem napisat) tak slusne napisam-nejaku ochranu.veru pozerali sme asi takto :shock: :shock: :shock: jednoducho bolo to pre neho trapne,ze v 13-tich bude mat surodenca.my sme na toho druheho cakali 13rokov,nejako sa nedarilo a ked sme to uz vobec necakali a mali ine plany bum!a maly je tu.ale velmi sa tesime a uz aj starsi povie,ze ho lubi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od zuzana171717 » Pia Nov 14, 2008 10:26 pm

Chlada to je super,ze dievcatko a chlapec.Ako spolu vychadzaju.Moje baby sa od malicka tlkli,ale jedna bez druhej ani na krok :D ,mali sme to vesele.Teraz su stredoskolacky a kazda sa vybrala uplne inym smerom.Jedna chodi na veterinu a druha bude geodetka.Rozumeju si super,len obcas sa pohadaju tak ze .............. :shock: :twisted: neda sa to pocuvat.Asi to bude ten ,,zdravy surodenecky vztah" :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Pia Nov 14, 2008 10:30 pm

Asi som sialena,ale hrozne tuzim este po jednom babatku.Az mam strach to napisat.Podobnu diskusiu sme mali na TK a jedna baba sa do nas tak obula :shock: vraj vrcholne nezodpovedne a podobne.......
Po dvojickach sme sa dlho snazili a tiez az ked sme uz nedufali sa nam zadarilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pia Nov 14, 2008 10:37 pm

no moje dvojicky su este v pohode, hadky tak viac menej zacinaju teraz v pubertalnom obdobi, ide skor o to kto kedy bude na pc, kto ide prvy do kupelne ..... :-) ale presne ako pises, nedaju na seba dopustit, jeden bez druheho ani na krok. ja som s nimi od narodenia uplne sama - to bola ina "zabava" :-) teraz mam po velmi dlhej dobe priatela a veru aj po malinkom vonavom batozku som zatuzila, len mam velky strach ci nakoniec opat neostanem sama - takze zatial utuzujeme vztah - vsak este nejaky ten rocik mozno mame cas :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Pia Nov 14, 2008 10:45 pm

Chlada tak to naozaj klobuk dolu,ze si to zvladla :shock: .To si neviem predstavit,aj ked v podstate aj ja som bola sama,lebo manzel robil kazdy den od rana do noci,ale aspon prisiel a boli vikendy.
Straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc ,moc ti drzim vsetky palce aby vam to vyslo, a babo ti prajem z celeho srdca.
Teraz si matersku dovolenku vychutnavam a uzivam na plno,je to velky rozdiel mat dieta neskor.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pia Nov 14, 2008 10:53 pm

zuzana ja si tiez myslim, ze teraz by to bolo super mat babatko, jednak som "rozumnejsia", jednak aj to zazemie uz mame, tiez verim, ze by mi dvojicky pomohli. samozrejme, ze aj mozne ziarlenie by bolo, ale to asi patri k zivotu. tym, ze si mala manzela v praci si to asi nemala o nic lahsie ako ja, mne vsak strasne chybala nejaka ta psychicka podpora ako pomoc okolo deti. v tu chvilu som bola vdacna ked prisiel niekto ku nam a len tak sme kecali a pili kavu.casom sme si uz tak zadelili svoje dni, ze som ani nevedela ako presiel cas a sviste isli do skoly. a v podstate ma to vsetko len posilnilo, nespominam nejak zle na tych 12 rokov.
zuzi, dakujem ti za tvoje pismenka :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Pia Nov 14, 2008 11:05 pm

urcite ze clovek je ,,rozumnejsi",mam pocit ze ovela viac si vazim vsetkeho kazdej malickosti kazdeho usmevu aj pomoci od dievcat. Aj ked vela toho robit nemusia ,ved je to len jedno babo :D a kocikujem si ho najradsej sama. Len mam strach aby nebol rozmaznany :D :D ,hadam to zvladnem :D Ziarlivost urcite bude :wink: aj moje baby si neodpustili poznamky typu: s nami si sa urcite tolko nemaznala a podobne.....Pri dievcatach mi to hrozne rychlo ubehlo,a zrazu sme s manzelom mali pocit ze sa nemame o koho starat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pia Nov 14, 2008 11:08 pm

hmmmm :-) ako sa volaju tvoje deticky? moji su adam a lea
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od sysa14 » Pia Nov 14, 2008 11:23 pm

jeeeej baby ale ste tu toho popisali kym som si konecne co to spratala.no ja som mala pocit,ze som prvy krat tehotna.je to uplne ine ked uz ma clovek co to odzite ako ked ma 20 a hupne do toho ani nevie ako.ja si momentalne tiez uzivam MD,kazdu chvilku s malym,pri prvom to islo nejako moc rychlo.a zistila som,ze by som chcela este jedno dietatko no lekar mi to uz neodporucil kedze som mala 2xcisarsky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť