Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - Manželi

Manželi

od melindi » Ned Nov 30, 2014 4:34 pm

Akí sú vaši manželia? Ako delia čas medzi prácu, čas s vami a s detmi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Manželi

od vladkaPD » Pia Dec 12, 2014 9:27 am

ked mas normalneho chlapa tak si vie vsetko zadelit tak aby sa venoval rodine, praci aj kamosom. ked mas nenormalneho tak na vsetko prdi a venuje sa hlavne kamosom. ja mam normalneho takze to mame vsetko v poriadku :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Manželi

od melindi » Pon Dec 15, 2014 3:49 pm

Aj môj druh veľmi veľa k nám pomôže. Keď treba varí, upratuje, chodí s nami k lekárovi.On nemá ani priateľa. Nechodí von do krčmy. Nefajčí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Manželi

od melindi » Sob Jan 03, 2015 9:23 am

,,Dobrý manžel a otec je ideálny muž, ktorý si nájde čas na svoje deti a nezabúda ani na svoje manželstvo. Prispieva do vzťahu aj niečím viac, než len výplatnou páskou. Dobrý manžel a otec musí vedieť stráviť kvalitný čas s rodinou a snažiť sa byť milujúcim vzorom pre všetkých. ,,
Existujú také muži?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť