Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - mate niekto skúsenosti s prípravkami na chudnutie?

mate niekto skúsenosti s prípravkami na chudnutie?

od vivera » Ned Mar 22, 2009 6:53 pm

prosím ak máte nejaké skúsenosti či dobré alebo zle, podelte sa o ne...vdaka :P 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

od janulik30 » Ned Mar 22, 2009 9:34 pm

ahoj, ja mam po druhej dcere o 10kil viac:(,kupila som si lipoxal direct,predtym som pila caje na chudnutie,myslim ze vsetko "nachudnutie" obsahuje vlakninu a zeleny caj,takze na wc sa clovek nachodi az az:) vsetko co som vyskusala sposobilo "behacky" ja si myslim z vlastnej skusenosti,ze je to len vyzivovy doplnok,stlmi to chut na sladke,zaklad pri kazdom chudnuti je pit vela tekutin a to plati aj pri tychto "zazracnych" tabletkach,ziadny vysledok sa nedostavil,aspon u mna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od nanaaa » Ned Mar 22, 2009 9:50 pm

janulik30 píše:ahoj, ja mam po druhej dcere o 10kil viac:(,kupila som si lipoxal direct,predtym som pila caje na chudnutie,myslim ze vsetko "nachudnutie" obsahuje vlakninu a zeleny caj,takze na wc sa clovek nachodi az az:) vsetko co som vyskusala sposobilo "behacky" ja si myslim z vlastnej skusenosti,ze je to len vyzivovy doplnok,stlmi to chut na sladke,zaklad pri kazdom chudnuti je pit vela tekutin a to plati aj pri tychto "zazracnych" tabletkach,ziadny vysledok sa nedostavil,aspon u mna


Janulik, súhlasím s tebou. Treba upraviť jedálniček a hlavne cvičiť.Ale to sa mne nechce.Myslím, že inak sa dobrá postava nedá získať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od ellanoir » Pon Mar 23, 2009 12:26 am

nanaaa píše:
janulik30 píše:ahoj, ja mam po druhej dcere o 10kil viac:(,kupila som si lipoxal direct,predtym som pila caje na chudnutie,myslim ze vsetko "nachudnutie" obsahuje vlakninu a zeleny caj,takze na wc sa clovek nachodi az az:) vsetko co som vyskusala sposobilo "behacky" ja si myslim z vlastnej skusenosti,ze je to len vyzivovy doplnok,stlmi to chut na sladke,zaklad pri kazdom chudnuti je pit vela tekutin a to plati aj pri tychto "zazracnych" tabletkach,ziadny vysledok sa nedostavil,aspon u mna


Janulik, súhlasím s tebou. Treba upraviť jedálniček a hlavne cvičiť.Ale to sa mne nechce.Myslím, že inak sa dobrá postava nedá získať.



Presne tak, len suhlasim... chce to cvicit, jest dostatok zeleniny a salatov, vylucit biele pecivo, pit vela tekutin a jest tak max do siestej vecer. A raz za cas si dopriat aj nieco sladke...
Ziadne drasticke diety, ide o zmiznutie tuku a nie o odvodnenie organizmu + trpezlivost
Inak kamaratka po dajakom chudnucom koktaile pribrala asi 6 kg...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

chudnutie

od chulieta » Str Apr 29, 2009 12:18 pm

ahojte,

tak vela pripravkov na chudntie je na trhu, len vela ludi ked sa v tom nevyzna tak sa nechaju zlakat, ako moja kamaratka, ta uzivala vsetko asi co sa dalo, chrom, l-carnitin, cez lindaxu az po adipex retard... z toho posledneho ma nalez na srdci. takze sa teraz vystrasila a zacala inak trosku premyslat, a co som jej vravela to som jej vravela ze by mala bud nieco prirodneho alebo teda tie caje a plus samozrejme striedmejsie jest, pitny rezim a pohyb.

ja som po porode pribrala dost kil, ani vam nebudem kolko lebo by vas prekotilo asi :roll: :roll: no a teda, som zacala pit z ceskej firmy olej na ovplyvnenie metabolizmu a vedlajsim efektom je chudnutie, schudla som necele 4 kila ale ludia z mojho okolia mi vravia ze asi aj viac, ale vysvetlujem si to tym ze olej posobi na zaklade emulgacie tukov, teda nenici sa svalova hmota a clovek fakt spaluje len tuky. teraz beriem druhe balenie, zacali sme spolu s kamaratkou, ta schudla viacej ako ja, keby som sa prinutila nejest tolko cokolady mozno by to bolo lepsie, teda urcite by to bolo lepsie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Aug 29, 2008 10:33 pm

od mirdzilka » Str Apr 29, 2009 7:46 pm

AKo sa vola ten pripravok na podporu metabolizmu? Kde sa da zohnat, kto je vyrobca, aka je cena...? Mozem poprosit bizsie info? Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 11:47 am

chudnutie

od chulieta » Str Apr 29, 2009 10:01 pm

ahoj, posli mi mail na chulieta@centrum.sk a ja ti to tam vsetko napisem presne. dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Aug 29, 2008 10:33 pm

od kvietok686 » Pia Máj 01, 2009 2:23 pm

Chulieta, prosim posli aj mne na erika.di@centrum.sk Dik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od kvietok686 » Pia Máj 01, 2009 2:24 pm

Chulieta, prosim posli aj mne na erika.di@centrum.sk Dik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od clic13 » Sob Máj 16, 2009 8:05 pm

ahoj .... ja mam skusenosť s pripravkami ale všetko je klam no asi pred 4 mesiacmi mi jeden pan poradil čaj a potom som schudla asi 5 kg bez toho aby som niečo robila neviem či je to o tom že som tomu verila alebo tak velmi chcela ale išlo to ,pila som to každe rano na lačno s lyžičkou medu a citronom a mam svoju vahu...ale vobec neručim za to že je to tym vraj to štartuje metabolizmus a učinok sa zvyšuje cvičenim - no ja som na to leniva len som trochu upravila jedalniček a ked by to nepomohlo aspon to neškodilo organizmu ako tie hnusne lieky.... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 11, 2008 1:00 am

od sandras » Sob Máj 16, 2009 9:08 pm

clic, čo to bol za čajík?
ja pijem Hannasaki (spalovač tukov), ale aj preto, že mi chutí a určite to je lepšie ako nejaké sladené malinovky
a nejako extra z toho nechudnem, aj ked som zhodila v poslednej dobe 2,5 kila miernou upravou stravy (čo je však pre mne dosť málo)
potrebovala by som aspon ešte 10 :oops:

neskušali ste niekto ten nový liek Alli ?
Ja by som sa na to aj dala, ale je to dosť drahe, tak by som si rada overila, či to niekto už skúšal a či funguje :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanaaa » Sob Máj 16, 2009 9:15 pm

sandras píše:clic, čo to bol za čajík?
ja pijem Hannasaki (spalovač tukov), ale aj preto, že mi chutí a určite to je lepšie ako nejaké sladené malinovky
a nejako extra z toho nechudnem, aj ked som zhodila v poslednej dobe 2,5 kila miernou upravou stravy (čo je však pre mne dosť málo)
potrebovala by som aspon ešte 10 :oops:

neskušali ste niekto ten nový liek Alli ?
Ja by som sa na to aj dala, ale je to dosť drahe, tak by som si rada overila, či to niekto už skúšal a či funguje :wink:


Akurát dnes som o tom Alli čítala na MK.
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php ... Offset=120
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sandras » Sob Máj 16, 2009 9:24 pm

nanaaa, dík za link :wink:
čítala som aj tu oficiálnu stránku, ale tam je to samozrejme vykreslené krásne
ja potrebujem skusenosti zo života, a kedže je to novinka, takých ludí je asi zatial malo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od clic13 » Ned Máj 17, 2009 7:28 pm

je to zmes viacerych čajov ktore sa daju kupiť v čajovni tie sa zamiešaju do kopy a potom sa to pije je ich asi 5 druhov musela by som pozrieť do poznamok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 11, 2008 1:00 am

od levka1 » Pon Máj 18, 2009 12:27 pm

babenky, ja vás nechcem odradiť ale s tým alli nešpekulujte!!!!!
Prečítajte si príbalový leták, ktorý je aj na nete a má to neskutočné vedľajšie účinky a musíte popri tom aj tak držať diétu- nízko alorickú a žiadne tuky, lebo potom budete mať vetry s glejovytým výtokom s konečníka- to akože tie tuky čo zjete navyše- dosť nepríjemné si myslím a dáte do toho neskutočné peniaze!!!!

Ja chudnem už nejaký čas a tiež som zozačiatku hľadala zázračný liek na schudnutie- NEEXISTUJE!!!!!!

Jesť 5-6krát za deň, nemšie porcie, veľa zeleniny-najlepšie ku každému jedlu, veľa piť- vody a nesladených čajov, aspoň trošku sa hýbať- dlhé prechádzky, ja chodím každý druhý deň korčulovať na inlinoch!!!! Obmedziť sladké- to sa mne nedarí!!!!! Od jesene som schudla 11 kilov, niekto si povie málo za taký čas, ale pomalé chudnutie je zdravé, lebo pri zázraku 30 kilov za tri mesiace sa dostaví taký jojo efetk jak svet!!!! Optimálne je 2-3 kilá za mesiac!!!

toto je to, čo mám vyskúšané a čo zaručene funguje!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Feb 11, 2008 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť