Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oslavy a svadby - narodeninový darček

narodeninový darček

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 3:37 pm

Môj syn má o 3 dni narodeniny...veľmi by chcel kolieskové korčule, načo sa mám zamerať, aby som kúpila správne? kde sa dajú kolieskové korčule kúpiť a aby neboli veľmi drahé? :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od sandras » Pon Okt 06, 2014 6:26 pm

podľa mňa teraz kúpiš dobre aj v normálnych športových obchodoch, na jesen určite budú na kolieskové korčule výpredaje
ak ešte dieťa rastie, oplatia sa nastavovacie, kolieska by mali byť silikónové, tie plastové dosť hrkocú.
Potom majú korčule taký parameter ložísk ABEC, čím vyššie číslo, tým by mali byť korčule kvalitnejšie, ale samozrejme, ak niekto kúpi v hypermarkete, tak kvalita bohvieaká nie je.
Ja som dcére kupovala na nete na stránke www.najlacnejsisport.sk , alebo ešte skús pozrieť worker.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 6:34 pm

Nevies mi náhodou povedať,aká je lehota dodania? Lebo v sobotu máme oslavu a neviem,ci mi do vtedy prídu a u nás okrem tesca,exisport žiaden taký obchod nie je,aspoň neviem o tom...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od sandras » Pon Okt 06, 2014 6:50 pm

tak to neviem, lebo ja som si bola pre korčule v sklade osobne, je to kúsok od nás
kupovali sme tam aj bicykel a aj nejaké iné športov veci
ak to máš takto nadoraz, tak podla mna jedine kamenný obchod, alebo si tam zavolaj ráno, či sú schopní to do piatku poslať
tenisky a rôzne športové veci objednávam aj z UK zo stránky sk.sportsdirect.com , ale tam to trvá týžden
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 6:57 pm

Ja uz som si teraz z tej stránky objednala,bolo tam,ze sú na sklade a dorucenie do 48 hodín,uvidím co mi zajtra odpisu...ale keď ich majú na sklade,tak by nemal byt problém...neskoro som sa zobudila,tak teraz ponahlam a este mi porad chranice alebo niečo také...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od sandras » Pon Okt 06, 2014 7:25 pm

chraniče dcera používala, kým sa na tom učila, teraz už nie
to som kupila akúsi sadu v hypermarkete, boli tam na kolená, na lakte. Prilbu sme používali cyklistickú, aj ked existujú aj extra na korčule.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 7:57 pm

Tak prilbu mame,este tie chranice nikde splasit...a kde ste sa chodili korculovat? My byvame na dedine cez ktorú nám ide hlavná cesta,tak veľa priestoru na korcule tu nie je....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od sandras » Pon Okt 06, 2014 8:14 pm

my bývame v pešej zóne v strede mesta, okrem toho máme na dvore kus zámkovej dlažby, tak sa učila tam
momentálne ani nekorčuluje, pokazilo sa jej koliesko a akosi sme to ešte neodniesli do opravy :oops: ona teraz viac jazdí na bicykli a teraz došla s tým, že chce waweborad, to je taky zvláštny skejt, tak si ho objednala u ježiška
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 8:18 pm

Ona je dievča,ci chlapec ? Tak môj synator,tiež len bicykel,ale najnovšie si zmyslel,ze chce korcule lebo všetci jeho kamaráti majú,tak som zvedava,kde sa bude učiť jazdiť,síce na dvore by aj mohol,ale dlažba nie je velmi rovna,tak aby si náhodou nerozbil ústa :-p
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od sandras » Pon Okt 06, 2014 9:32 pm

dievča :-) Máme aj syna, ale ten zatial na korčuliach nejazdí, on nie je až taký športový typ. Teda rád behá, hrá futbal, jazdí na kolobežke, na bicykli, ale nie je celkovo taký obratný. Asi mu tiež už o rok kupime korčule a budeme ho učiť. Dcera je taká, že na čo sa postaví, na tom jazdí. Korčule má od 6 rokov cca.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 7:41 am

tak môj syn aktívne hrá futbal, na neho nedopustí....zažratý do futbalu ako jeho tatik :D :D :D :D tiež bicykluje, ale najnovšie chce korčule, tak včera som jedny objednala a dostane ich na narodeniny, zajtra má 9 rokov....ja chcem, aby športoval, aby nesedel toľko za pc :lol: :lol: :lol: našťastie počítač veľmi nemusí cca 1hod denne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od vladkaPD » Uto Okt 07, 2014 7:46 am

Jajus345 píše:Ona je dievča,ci chlapec ? Tak môj synator,tiež len bicykel,ale najnovšie si zmyslel,ze chce korcule lebo všetci jeho kamaráti majú,tak som zvedava,kde sa bude učiť jazdiť,síce na dvore by aj mohol,ale dlažba nie je velmi rovna,tak aby si náhodou nerozbil ústa :-p



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: toto si zabila, ze ONA je dievca ci chlapec??? to co si tym myslela?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 7:50 am

VladkaPD tak to bolo podľa toho myslené, ten špeciálny skejt..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: narodeninový darček

od vladkaPD » Uto Okt 07, 2014 7:54 am

Jajus345 píše:VladkaPD tak to bolo podľa toho myslené, ten špeciálny skejt..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


no ja neviem, ale ked pise dotycna ze ma dceru, a ešte napise učiLA sa, chceLA, objednaLA tak nechapem tej otazke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: narodeninový darček

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 7:57 am

VladkaPD máš dobrý postreh :lol: :lol: :lol: no mňa akosi minul pri tej správe :lol: :lol: :lol: lebo je nezvyčajné, že dievča a skejt :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť