Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - navrh na osvojenie a zmena priezviska

od inguli » Ned Nov 22, 2009 10:07 am

moj byvaly mi dlzi 10tisic teraz prave ho predvolali na policiu na buduci tyzden podala som ho 23 juna takze to ide raz dva :evil: :evil: :evil:
no ked za policiou neidem tak to nebudem mat vybavene ani o rok hnus co tu je na slovensku tie zakony a matky s detmi nemaju sancu si vybavyt co chcu ...odbyju vas raz dva...no ak sa necha niekto ....po 9 rokov behania po sudoch rozvod a potom 7 rokov vysporiadanie bsm no nieco som sa tam naucila nevzdat sa!!!!a tlacit na takych sviniarov s prepacenim ako je moj byvaly hraju sa pred kazdym na ocinkov a pritom maleho videl ked mal 7 rokov :evil: :evil: a teraz mame 13 uz v aprili takze tolko o nom a sme vzdialeny od super tatina na par metrov a denne sa strtavame ale ani buuu nevie povedat ...my sme chceli tiez zmenu priezviska aj som mu vravela a on ze vsak moj syn sa rozhodne ked chce zmenit ked bude mat 18 nooo on samozrejme caka ze moj syn bude taky isty blbec ako on ze v 18 tych bude az tak na peniaze ako on ze sa vzdal rodiny a teraz mi rozprava o tom aky je stastny...hahaha klame sam seba som mu vravela a on to dobre vie spytala som sa a kto bude pri tebe ak uz nebudes vladat a budes este aj chory a umierat?????tvoje peniaze???/skor mamine/ nikto inyyy syn urcite nie...on ho uz akoze nema myslim syn ma otca ale mojho manzela ma 12 dobre vie co a ako neni uz maly a vobec netreba ho na nic nahovarat ci vysvetlovat on sam mi zacne ze koho to ma on za otca a tak...ma viac rozumu ako jeho bio otec :wink:
no som bola zvedava ze ako to skoncilo ale aj ked exovi som nepriznala aj tak osobne si myslim ze teraz uz ma moj syn cas ked bude dospely a to tu bude raz dva tak sa rozhodne :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Nov 22, 2009 10:12 am

dovtedy nech plati :wink:
a my sme to chceli tiez ako lucifukball ked sme boli 2rok spolu no teraz uz je tomu 6 rokov co sme spolu a maly si zvykol ...bol ako vas ze sa tak predstavoval vsade v zositoch pisal otca nevlastneho ako vlastneho ale teraz uz to pre neho je menej dolezite stale pise sice vsade tak isto ale uz netrva na tom vtedy bol mensi videl to inak teraz uz vie o co ide...a podla mna je ststny aj bez toho mena hlavne ze ma super tatina ktory kazdy den sa mu venuje osobne v jeho izbe a syn ho objima stale na to ze je v puberte velmi trva na tom aby boli denne taketo jemne chvile:)))pusinky vecer a tak...
raz inak priniesol 4ku uz ani neviem z coho mali tam vlastnosti napisat o rodicoch a vlasy proste popis a on samozrejme manzela opisoval a dostal 4 ku pozrela som sa na to mal to uplne dobre a ja ze co toto ta 4ka?a maly s hnevom a placom ze ucitelka mu vysvetlila ze to neni jeho otec a mal popisat svojho bio otca tak kedze som kojila tvrdo este tak som napisala pekny list pre ucitelku :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lucifukball » Ned Nov 22, 2009 2:29 pm

to čo bolo za kravu? :evil: :evil: :evil: už bez ohladu ktorého otca opýsal mala ho podla toho oznámkovať! ja by som to riešila asi cez riaditeľku priamo!
No moj malý vyrastal s manželom od jeho 2r takže on ho tiež bere ako otca aj ked teda vie že má aj svojho vlasného, ale na toho si ani nepomyslí. Ja som to hlavne chcela aj kôli tomu, že dnes je taká doba, že nevieš čo sa stane a zajtra tu nemusím byť a pri našich zákonoch no neviem si predstavit čo by bolo zo synom keby musel ísť biologickému tatovi malý by sa asi zbláznil on je pre neho cudzí človek.
A s tým výživným, ja som cez leto podávala trestné oznámenie (už 2x) a v priebehu 2 týždňov som mala doma peniažky :lol: :lol: ale možno som mala šťastie že my ako obec patríme pod cífer a tam asi nemajú toľko roboty :P tak sa zaoberali mojím prípadom :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str Mar 19, 2008 1:00 am

od inguli » Ned Nov 22, 2009 3:40 pm

noo celkom to nezalezi od policistov kedze oni sice vzdy ked som sa tam objavila az vtedy ale zavolali ho neprisiel potom zasa ale to uz mesiac skoro prec :cry: a on prisiel no nebol ochotny platit tak zasa dovolenka 2 tyzdne a potom som sa tam, zasa objavyla /tvrde ci makke neviem:))))/a tak zacali trestne stihanie a zasa mesiac prec a on neplatil tak som tam sla zas a ze ho da zavolat a skusi este raz no cakam ticho tak som zavolala no dovolenka 1 tyzden a teraz po dov.hned som volala a ze na buduci tyzden je predvolany lenze on je tak mimo on ani nevie kolko plati a kedy a ci vobec kedze 36 rocnemu chlapovi mamina vybavuje taketo veci ci nevlastny otec neviem....takze tak teraz v piatok tam hned idem volat co dalej ja som uz navrhla aby ho policia dala na sud kedze nebude platit je to uz iste sam od seba a to byvala nechce nie on ale svokra kedze ona ma peniaze a moj byvaly by dal ale nema slovo doma kedzeč ho vyzivuje matka a je riadny hlupak kedze ma vlastny dom co od nas cez sud zobral mohol by zit vlastny zivot ale to by nemal krasne auto a oblecenia a kameru a co ja viem co este ..aj to viem len od nasich znamych spolocnych ze sa vychvaloval co ma ach jaj nech ma :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť