Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Nechápem

Nechápem

od LuPe33 » Pia Apr 06, 2012 6:38 pm

:idea:
Pochopíte toto ??? ja teda nie ...
Napíše že by mala záujem, potom že psíkovi to bude dobré a nakoniec nemá záujem... Načo také mamičky vobec píšu ? Toto neznášam ked ja niečo hladam a ešte k tomu vec by jej sedela, nepoviem nič keby bol psikovi mali tak to pochopím že nemá záujem ale toto som naozaj nepochopila...



chanula 06. 04. 2012 o 10:08:28 napisal(a):
Dobrý deň
Mala by som záujem o tento postoj. A chcela by som sa spýtať či by bol dobrý 9 mesačnému yorkšírovi ?
Ďakujem za odpoveď .

LuPe33 06. 04. 2012 o 10:11:27 napisal(a):
Myslím že áno, my sme ho kupila nášmu anglickému buldočkovi ale on v 3 mes. mal 10 kg takže mu to vobec nebolo :-( ani na max.
Ale myslím že by mu to mohlo byt :-)


chanula 06. 04. 2012 o 10:23:58 napisal(a):
[b]Ano tak to by mu mohlo byť
on má 2kg takže dakujem za infor mácie =))

LuPe33 06. 04. 2012 o 11:28:45 napisal(a):
a máte záujem o kupu ?

chanula 06. 04. 2012 o 14:53:17 napisal(a):
nie dakujem[/b] :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od lidka06 » Pia Apr 06, 2012 9:03 pm

To co toto !! Mam dost :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od LuPe33 » Pia Apr 06, 2012 9:30 pm

lidka06 píše:To co toto !! Mam dost :evil: :evil:



ja naozaj nechápem, pani má záujem ale ked zistí že tovar je dobrý pre jej psíka tak už nechce, toto je naozaj na hlavu :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od sandras » Uto Apr 10, 2012 9:40 am

no ... ber to tak, že aspon hned napísala, že nechce
su aj take, čo sa potom vobec neozvu a človek drží tovar v rezervácii, pričom možno príde o skutočného záujemcu

ale je to každopádne neseriozne :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od LuPe33 » Uto Apr 10, 2012 11:00 am

sandras píše:no ... ber to tak, že aspon hned napísala, že nechce
su aj take, čo sa potom vobec neozvu a človek drží tovar v rezervácii, pričom možno príde o skutočného záujemcu

ale je to každopádne neseriozne :roll:




vraj ho nechce preto lebo ešte nedostala psíka ... Takže dalšia pubertiačka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od sandras » Uto Apr 10, 2012 11:52 am

LuPe33 píše:
sandras píše:no ... ber to tak, že aspon hned napísala, že nechce
su aj take, čo sa potom vobec neozvu a človek drží tovar v rezervácii, pričom možno príde o skutočného záujemcu

ale je to každopádne neseriozne :roll:




vraj ho nechce preto lebo ešte nedostala psíka ... Takže dalšia pubertiačka

a tak dievča v euforii si robí prieskum trhu , možno mu rodičia niečo slubili a zišlo z toho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od LuPe33 » Uto Apr 10, 2012 11:53 am

sandras píše:
LuPe33 píše:
sandras píše:no ... ber to tak, že aspon hned napísala, že nechce
su aj take, čo sa potom vobec neozvu a človek drží tovar v rezervácii, pričom možno príde o skutočného záujemcu

ale je to každopádne neseriozne :roll:




vraj ho nechce preto lebo ešte nedostala psíka ... Takže dalšia pubertiačka

a tak dievča v euforii si robí prieskum trhu , možno mu rodičia niečo slubili a zišlo z toho



to je možné ale tak ja ked ešte neviem píšem že sa chcem informovat a nie že mám záujem... ale je to jedno, neriešim to som celkom rada že to takto dopadlo lebo ešte by s nou boli komplikácie a to by bolo horišie :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od gabi72 » Uto Apr 10, 2012 12:25 pm

Ach jaj, v poslednej dobe aj ja riešim len samé takéto prípady...pani klikne na šaty s tým, či je inzerát aktuálny, odpoviem do 5minút, že hej, či má záujem a ona do 5minút odpovie, že nemá záujem, len chcela vedieť, či sú stále na predaj...čistá psychiatria...takže s Vami súcitím:)))... a čo už iné nám zostáva, ako ich ignorovať...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Apr 10, 2010 2:39 pm

od LuPe33 » Uto Apr 10, 2012 2:31 pm

gabi72 píše:Ach jaj, v poslednej dobe aj ja riešim len samé takéto prípady...pani klikne na šaty s tým, či je inzerát aktuálny, odpoviem do 5minút, že hej, či má záujem a ona do 5minút odpovie, že nemá záujem, len chcela vedieť, či sú stále na predaj...čistá psychiatria...takže s Vami súcitím:)))... a čo už iné nám zostáva, ako ich ignorovať...




moja slove... naozaj je to niekedy až take že sa mi rozum zastavuje nad premýšlaním volakých mamičiek/nemamičiek...

Asi sa tak nudia že im treba klikat a klikat a samozrejme bez záujmi kúpit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť