Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - neregistrovane neodporucam

neregistrovane neodporucam

od lindda » Sob Sep 10, 2011 10:43 am

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od peterke » Str Sep 21, 2011 4:11 pm

pridávam Sylvia Arpášová arpisilvi@gmail.com,dalšia dch@post.sk ,nejaká drahomíra :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od jankanoly » Pon Okt 17, 2011 7:44 pm

náhodou s Annika88@azet.sk nemáte skúsenosti už 11deň neprevzatá dobierka,viem že do 17dní má čas na pošte,ale aj tak už dlhý čas na prevzatie :cry: :cry: :cry: a adidas súpravu som mohla predať iným :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od jankanoly » Štv Okt 20, 2011 12:05 pm

takže 14deň neprevzatá dobierka v hodnote 27,45 :evil: pani je neregistrovaná,ohlásila sa cez mail,neunúva sa odpovedať,akokolvek niečo vysvetliť :x je to 23 ročná matka ročného syna,menom Annamária Tóthová, Farská Lúka 84, 986 01 Fiľakovo,je na pokeci, už mi ostáva len dúfať,že dobierka sa mi vráti a to nepoškodená,adidas súprava missy eliot v pôvodnej hodnote 100e pár krát oblečená v perfektnom stave,by sa bola zišla korektnejším kupujúcim :evil: takže ludia,dúfam len že už nikoho z vás viac nezavedie,neokradne o čas a zbytočné poštovné + obálka,takže ja neodporúčam,uzatvárať obchodíky s touto Annoumáriou Tóthovou, Annika88@azet.sk!!! :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od Zuzana37 » Ned Okt 30, 2011 1:10 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Máj 17, 2011 10:05 am

od jankanoly » Sob Nov 05, 2011 11:06 am

takže dobierka sa mi po mesiaci vrátila späť :evil: roztrhaná :x ale našťastie vrátila. Pani neodpovedá,ani bu ani mu :evil: neviem čo je to v poslednej dobe za modu,takto zavádzať,naťahovať :evil: začalo sa mi aj často stávať,že dámy si dajú 2týždne rezervačku a taktiež potom ani bu ani mu,na mmb za takéto veci dávajú zlé hodnotenia a myslím si že právom,ved ja tiež ak si niečo objednám,považujem to za samozrejmé :!: ja tie negatká nedávam i ked by si zaslúžili :!: dúfam,však,že sa im presne taká skúsenosť raz vráti :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od jankanoly » Sob Nov 05, 2011 8:28 pm

stálo ma to trošičku viac času za počítačom, ale má to prekvapujúci výsledok, drahá pani neregistrovaná Annika88@azet.sk je predstavte si zaregistrovaná pod annika88 :shock: :!: výborne,tak mne sa ozve pod mailom,vypýta si dobierku a ani obraz ani zvuk,celý mesiac,neprevezme ju :evil: posiela na dobierku,tak jej prajem,presne to čo urobila ona mne :evil: vyhodené poštovné a mesiac strachu či sa vám zásielka aspoň vráti a jednoducho nestratí :evil: silno rozmýšlam nad negatkom,dať jej ho,nech vedia ludia :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od lidka06 » Sob Nov 05, 2011 10:23 pm

Janka jednoznacne daj negatko ! :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od mafina » Str Nov 09, 2011 12:34 pm

karin (karin93@post.sk) - vyžiadala údaje k platbe a potom... mŕvy chrobák
kovi25631@azet.sk - to isté na MK, ale možno sa pohybuje aj tu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Nov 11, 2008 11:24 pm

od victoriab » Štv Nov 10, 2011 10:45 am

baby, už tu je toľko diskusií a negatívnych skúseností s dobierkou - prestaňte na dobierku posielať a hotovo - ušetríte peniaze i nervy. ja som tiež občas na dobierku poslala, ale keď sa mi vrátila, povedala som, že končím. ak má niekto seriózny záujem, tak peniaze na účet pošle ibankingom, priamo alebo šekom na pošte. nebude mať možnosť sa vykrúcať a my nebudeme škodovať. viem, že chcete vyhcádzať v ústrety, ale myslím, že už sa to tu na BB tak zvrhlo, že by s dobierkami trebalo skončiť pre dobro predávajúcich a "neregistrovaní a nespoľahliví" nech sa premiestnia na iný bazár! pekný deň :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Str Sep 08, 2010 10:31 pm

od jankanoly » Štv Nov 10, 2011 11:12 am

máte pravdu,neviem čo je to v poslednej dobe za modu :( spravila som velmi vela predajov na dobierku aj vyššie sumy,vždy rýchlo a spokojne,tak isto mám velmi vela spokojných predajov s neregistrovanými,tak ich nechcem hádzať do jedného vreca,ale určite už budem s dobierkami obozretnejšia,na druhej strane,ked aj čítam tie podvodníčky,čo im maminky pošlú na účet korunky a ostanú oklamané :evil: tak sa im nečudujem že chcú dobierku,neostáva nám nič iné len tu takto kontrolovať,informovať sa a mať oči na stopkách :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od jankanoly » Štv Nov 10, 2011 11:20 am

Pani Lindka,dlho som zvažovala čo spraviť,či dať negatko alebo pani prekvapiť na oplátku síce nepekným gestom,viem je to také zákerné,ale strašne ma nahnevala :evil: neprebrala,neodpisovala,neospravedlnila sa,tak ja som schválne,po tom ako som ju našla,si objednala u nej dobierku,mám v pláne jej ju neprevziať a týmto gestom jej pripomenúť,aké to je a vlastne ju aj ponaučiť,nech si zapamätá a pre druhý krát,také niečo poriadne rozmyslí urobiť :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od moon321 » Štv Nov 10, 2011 3:08 pm

presne,aj ja by som jej to kludne spravila.ja uz ziadnu dobierku neposielam.strasne vela bab my v poslednej dobe pise na dobierku,ale v zasade vzdy poviem nie.a potom uz nechcu.ja ked neco kupijem radsej popredu zaplatim.ale ked nieco chcem je jedno ako ci tak alebo onak.aj tak dobierka je drahsia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od jankanoly » Štv Nov 10, 2011 6:05 pm

dakujem za podporu :wink: tiež máte pravdu,je to pre nás jednoduchšie,rýchlejšie,aj pre nich,takto to majú na druhý deň od zaslania,dobierka trvá dlhšie a hlavne ked naťahujú čas na prevzatie a ešte pre nich aj lacnejšie. No som zvedavá či teraz nedostanem za to negatko ja od nej :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od Miri93 » Ned Nov 13, 2011 11:38 am

Pozor na nespoľahlivú kupujúcu s mailom-tynusa88@azet.sk - Jana Horváthová,Eva Horvathova,(neregistrovaná/ý)Martina Pehelova (neregistrovaná/ý),Hrnčiarska Ves č.d271 ulica velka sucha 98013....dajte pozor na nu aj na mimibazare a modrykoniku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Feb 16, 2010 11:42 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť