Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NESPOLAHLIVA PREDAVAJUCA

NESPOLAHLIVA PREDAVAJUCA

od RONINA » Pia Mar 22, 2013 12:24 am

Chcem vás upozorniť na jednu nespolahlivu predavajucu,aj tu je registrovaná,má nick,,bellisima,, predala mi na bazoši novu supravu ADIDAS CHILLE za 33€+ /spätné poštovné/ ale suprava mala chybu tak mi napísala aby som jej poslala späť a hned ked ju obdrží peniažky mi vráti. Supravu prevzala,samozrejme peniaze mi neposlala a prestala komunikovať,na maily nereaguje,na bazoši ju už admin zablokoval. Darmo posiela na dobierku,ak suprava bude mať neaku chybu a vrátite jej späť,dopadnete ako som dopadla aj ja,peniažky nikdy neuvidíte,veci posiela cez PO BOX a nemáte šancu ju vypatrať. Prečítajte si jej referencie aj na ,,bazar.sk pod nick nagyova123,, a budete vidieť o čom tu píšem.Ako vidím,tie supravy ponuka aj tu tak POZOR na ňu!!!
Naposledy upravil RONINA dňa Pon Mar 25, 2013 12:03 am, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 11:54 pm

od lunaqq1 » Pon Mar 25, 2013 1:20 pm

Dobry den,mna tato pani okradla o 23€,kupila som si tenisky prisli mi 2prave +ine ako na obrazku.:Peniaze nechce poslat spet az kym jej balik neposlem co neurobim ked som si precitala teraz tento clanok,ak je este niekto okradnuty nech sa ozve a podame TO
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Jan 31, 2009 3:49 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť