Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Niekto ma rad zabavu

Niekto ma rad zabavu

od kriskovalud » Pia Mar 09, 2012 10:55 pm

Ahojte neda mi sem nenapisat, kedze mi uz tecu nervy z mamiciek, slecien a z kazdej pani, ktora mi napise ohladom inzeratu ze mam zaujem, chcem zlavu, a potom sa neozvu aj cely tyzden aby sa vyjadrili ze pardon nechcem alebo sprosto povedane dobre som sa na vas pobavila a ponatahovala som vas .....no ja uz ozaj nemam ani chut otvarat stranku s nazvom babybazar ked tam mam spravu lebo viem co ma caka.Meranie pisanie zlavovanie a to vsetko nanic lebo dotycna ma nahaku vsetku slusnost sa ozvat.
Este maju tu drzost ze im clovek napise ked su online a oni neodpisu a nemaju ani troska drzosti sa ozvat ze ako sa rozhodli .....ci sa niekto urazi alebo nahneva ....mam tu toho akurat tak dost je to stale horsia a horsie a odkedy som si zaplatila ucet som predala jednu vec ktora ani nepokryla moje vydaje na clenstvo ..... myslim ze by sa s tym malo nieco robit lebo ja s tymto pristupom kupujucich stracam chut sem chodit a vobec uz nemam cut odpovedat na inzeraty tipiu mam zaujem ale viete da sa nejako dohodnut???mozte mi to predat za tolko a tolko????...boze to kde sme co to je :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od otrida11 » Sob Mar 10, 2012 9:06 am

A AKE RIESENIE BY SI NAVRHOVALA?
VIEM, JE TO NA NERVY, ALE S TYM NIC NENAROBIS. A ANI NIKTO INY... :wink:
SELEKTACIA TAKYCHTO "CHRAPUNOV" JE PODLA MNA NEREALIZOVATELNA. :roll:
JEDINE, CO VIES PRE SVOJE DOBRO UROBIT, JE ZAZNACIT SI ICH MEDZI NEZODPOVEDNYCH A PRI PRIPADNOM OPETOVNOM OHLASE TA NA NICH UPOZORNI, ALEBO PRE POKOJ NA DUSI ICH "POTRESTAJ" ASPON NEUTRALNYM HODNOTENIM, ABY SA SPAMETALI... :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od kriskovalud » Pon Mar 12, 2012 11:42 pm

ahoj no asi sa da urobit len to co pises ....lebo proti ludskej hluposti sa nemas ako branit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Niekto ma rad zabavu

od Janka81 » Sob Mar 24, 2012 1:14 pm

kriskovalud píše:Ahojte neda mi sem nenapisat, kedze mi uz tecu nervy z mamiciek, slecien a z kazdej pani, ktora mi napise ohladom inzeratu ze mam zaujem, chcem zlavu, a potom sa neozvu aj cely tyzden aby sa vyjadrili ze pardon nechcem alebo sprosto povedane dobre som sa na vas pobavila a ponatahovala som vas .....no ja uz ozaj nemam ani chut otvarat stranku s nazvom babybazar ked tam mam spravu lebo viem co ma caka.Meranie pisanie zlavovanie a to vsetko nanic lebo dotycna ma nahaku vsetku slusnost sa ozvat.
Este maju tu drzost ze im clovek napise ked su online a oni neodpisu a nemaju ani troska drzosti sa ozvat ze ako sa rozhodli .....ci sa niekto urazi alebo nahneva ....mam tu toho akurat tak dost je to stale horsia a horsie a odkedy som si zaplatila ucet som predala jednu vec ktora ani nepokryla moje vydaje na clenstvo ..... myslim ze by sa s tym malo nieco robit lebo ja s tymto pristupom kupujucich stracam chut sem chodit a vobec uz nemam cut odpovedat na inzeraty tipiu mam zaujem ale viete da sa nejako dohodnut???mozte mi to predat za tolko a tolko????...boze to kde sme co to je :!: :!: :!:



čau Ľudka...no pekne si to napísala,ja už nekomentujem takéto žienky,lebo by ma už dávno šlahlo...ale prekvapujú ma zo dňa na deň a stále dookola :roll: :lol: :lol: :lol:
Najviac ma vytočia tie,čo predávajú nový tovar a vlastne ho ani nechcú predať :evil: občas mám chuť niekomu zavesiť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Štv Mar 29, 2012 12:01 pm

Ahoj Janka ....dlho som ta tu nevidela
hura konecne som zarobila 5e ale predtym boli opet taketo herecky presne toho tipu mam zaujem ...a prepacte uz nemam nenapise ....
no neva koncim tu pomaly a isto je to nanic a velmi ma to trapi lebo je to moj oblubeny portal ...skoda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Štv Mar 29, 2012 4:52 pm

kriskovalud píše:Ahoj Janka ....dlho som ta tu nevidela
hura konecne som zarobila 5e ale predtym boli opet taketo herecky presne toho tipu mam zaujem ...a prepacte uz nemam nenapise ....
no neva koncim tu pomaly a isto je to nanic a velmi ma to trapi lebo je to moj oblubeny portal ...skoda


Ľudka,nejak som nemala čas tu diskutovať,dlhšie už marodujem,som po operácii kolena a večer som rada,ked si konečne nohu vystriem a tu sa mi vysedávať nechce už :?
Ja mám zase pocit,že sa nikomu nedoručujú správy :wink: alebo žienky už ani predávať nechcú,ked nevedia reagovať na záujem o ich tovar :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lidka06 » Štv Mar 29, 2012 6:57 pm

No tak ja Jani odpovedam poctivo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Janka81 » Pia Mar 30, 2012 7:41 am

lidka06 píše:No tak ja Jani odpovedam poctivo :D


čau Liduš :D :D :D rada aj Teba opäť "vidím" :wink: a je mi jasné,že Ty reaguješ pohotovo :P
Najviac ma šlak tráfa,ked niekto predáva nový tovar a ani neodpíše :roll: :twisted: minule som si chcela kúpiť parfém a pani ma má na háhu zjavne-reaguje tak v hojnom počte,ako ked spoluobčan do kostola chodí :wink: :lol: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lidka06 » Pia Mar 30, 2012 12:30 pm

Janka81 píše:
lidka06 píše:No tak ja Jani odpovedam poctivo :D


čau Liduš :D :D :D rada aj Teba opäť "vidím" :wink: a je mi jasné,že Ty reaguješ pohotovo :P
Najviac ma šlak tráfa,ked niekto predáva nový tovar a ani neodpíše :roll: :twisted: minule som si chcela kúpiť parfém a pani ma má na háhu zjavne-reaguje tak v hojnom počte,ako ked spoluobčan do kostola chodí :wink: :lol: :D


podobne aj ja teba rada vidim hehe, no a slak triafa i mna ked pise kopa spekulantov. Aaaaale ja som kludna, nepise ? nerozculujem sa, nechce? nech necha tak, chce dobierku ? nezasielam ! Sa okradat nenecham, komu sa nezda nech pise susedovy mozno mu posle predom kym pridu peniaze alebo i dobierkou. Ja nie. :!: :!: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Janka81 » Pia Mar 30, 2012 4:02 pm

ako vidím Liduš,humor Ta neopúšťa :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Sob Mar 31, 2012 12:16 am

no je to tu huste teraz ....hlavne plne spekulantov ....ale co ma potesilo bol obchodik u stalej zakaznicky ta nechcela ani fotky ake veci jej zasielam len chcela rychlo balicek a dnes mi pisala ze je max. spokojna ...skoda ze sa to nestane aj tu

A co Jani bezala si maraton???Prajem skore uzdravenie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Sob Mar 31, 2012 11:36 am

kriskovalud píše:no je to tu huste teraz ....hlavne plne spekulantov ....ale co ma potesilo bol obchodik u stalej zakaznicky ta nechcela ani fotky ake veci jej zasielam len chcela rychlo balicek a dnes mi pisala ze je max. spokojna ...skoda ze sa to nestane aj tu

A co Jani bezala si maraton???Prajem skore uzdravenie :wink:


Ale kdééé :roll: :wink: prerábala som malému izbu,čupla som si prudko a hotovo-operácia jak vyšitá-oba menisky v keli :cry:
ja to stále tvrdím,že máme čučať doma pred telkou a nič sa nám nestane :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lidka06 » Sob Mar 31, 2012 11:47 am

jani dvojkolesovy mercedes to isti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od kriskovalud » Sob Mar 31, 2012 1:42 pm

aaaaaauuuuuuuu

to muselo boliet ..... do kelu aj ked sme pekne a mlade choroby sa nam nevyhybajú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Ned Apr 01, 2012 3:00 pm

lidka06 píše:jani dvojkolesovy mercedes to isti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hihi,to myslíš vozík,či bicykel???? :wink: :wink: :wink: :lol: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť