Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Nike airf force

Nike airf force

od evaandrejka » Štv Okt 15, 2015 10:27 pm

Chcem upozorniť na pani Lakatošovú,predáva nové tenisky Air max a Air force nike všetky veľkosti,ale po prevzatí penazí pošle iné tenisky a potom už nereaguje a nepreberá naspäť balíček,tak vam ostanú nakoniec tie čo ste vobec nechceli.POZOR !!!!Adresu má Lakatošová Sabrina , Hollého 20 a je zo Šale.Tel.č: 0944068696
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Dec 22, 2007 1:00 am

Re: Nike airf force

od leiluska » Ned Okt 25, 2015 6:50 pm

Dobrý večer,
moja sestra mala s ňou tiež túto skúsenosť, jednoznačne ide o podvodníčku, poslala iné tenisky, sumu navýšila o 1 EUR na dobierke a ešte k tomu aj poštovné zaokrúhlila...Po dohode, že tenisky môže vrátiť na dobierku, neprevzala ich, strata mínus 40 EUR...áno ide o fake, čudujem sa, že si ich sestra objednávala, ale z princípu je to obyčajná zlodejka táto Sabina, či ako sa volá...A Už neinzeruje na danej stránke, podľa mňa pod iným menom predáva dalej tieto svoje šmejdy..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Apr 21, 2009 2:57 pm

Re: Nike airf force

od Olga34 » Sob Nov 07, 2015 6:30 pm

Dobry deň, no musim povedať aj ja som jej naletela. Objednala som si botasky pre dceru a prišli úplne iné, taký "fejk", no hrozné. Telefon nedviha uz ani na mial bet@centrum.sk nereaguje i napriek tomu, ze mi pisala ze mi vrati peniaze. Tak som jej balicek poslala dobierkou späť a bohužiaľ vratil sa mi. Takže prišla som o 38 eur za botasky s postovnym a o dalších 4 eur o dobierku. Ani inzerat na bazare uz nema. Telef. cislo 0949 721 694.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 9:27 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť