Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - odsávačka avent

odsávačka avent

od tajana2112 » Ned Aug 01, 2010 12:24 am

maminky neviete mi poradiť mám manuálnu odsávačku avent a nechce odsávať, teda neviem ale ked stlacím tú páčku tak mi vôbec netaha, neviem chýba mi tam nejaký diel alebo to mám zle poskladané? nemá niekto s tým skúsenosti? dakujem za rady :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:44 pm

Re: odsávačka avent

od babatka » Ned Aug 01, 2010 8:56 pm

tajana2112 píše:maminky neviete mi poradiť mám manuálnu odsávačku avent a nechce odsávať, teda neviem ale ked stlacím tú páčku tak mi vôbec netaha, neviem chýba mi tam nejaký diel alebo to mám zle poskladané? nemá niekto s tým skúsenosti? dakujem za rady :(



Ahoj, musíš trošku stlačiť páčku, aby sa ti spravil akoby podtlak a pevnejšie priložiť na prso. Ono ti to akoby, trochu to prso stiahne, a nesmie sa ti tam dostávať vzduch, aby to fungovalo... neviem, či som to dobre opísala, ale snáď si to pochopila :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Štv Jún 11, 2009 2:28 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť