Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oslavy a svadby - oslava narodenín

Re: oslava narodenín

od keilayh » Str Okt 01, 2014 8:52 pm

Jajus345 píše:Keikayh to stacia len 1 BB keksy? To chceš povedať že ta torta bude taká vysoká? Koľko ks u nej narezes? Ináč vyzera fantasticky.Este jedna otazocka to cesto z BB keksov nie je veľmi jemne?


Ano stači jeden baliček, dam to do misky a naberačkou to rozdrvim. Inak asi záleží ako velkú formu zvolíš, ja mam iba jednu taku menšiu a preto je asi ten kusok taky vysoky. Predsa tam ide 500g tvarohu a je tej plnky dosť. Aj som hovorila, že kludne by som dala menej, alebo potom väčšiu formu. Len tam by som asi dala aj viac tych BB keksov, neviem či by stačil iba 1 balíček. Cesto je v pohode, lebo ono je to tym maslom take zlepene a hlavne musi to odstať, čiže si to vezme vlhkosť aj z toho tvarohu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 9:04 pm

Môžem ta poprosiť,akú veľkosť formy mas? Koľko ks cca narežeš? :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od keilayh » Štv Okt 02, 2014 11:33 am

Jajus345 píše:Môžem ta poprosiť,akú veľkosť formy mas? Koľko ks cca narežeš? :-)


Moja ma 19-20cm a kusky to neviem, podla toho ako velke ich daš.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Štv Okt 02, 2014 11:37 am

ale vyzerá bombovo, určite ju spravím, aké hrubé ks režeš ty?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť