Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - paradajková omáčka

Re: paradajková omáčka

od Janka81 » Uto Sep 02, 2014 4:52 pm

Jajus345 píše:ja mám 31 rokov.....pre pokoj a kľud v rodine čo nespravíš? nedávala som celkom len pretlak ale ja kečup a ty máš koľko rokov? :lol: :lol: :lol:


Kečup do plnenej papriky???Niéééé :wink: :wink: :wink: No ja mám o 10 viac :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: paradajková omáčka

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 7:54 pm

A prečo nie? ako neviem odkiaľ si...ale možno máte iné zvyky varenia ako tu u nás....kečup sme dávali na dochutenie a trošku zahustenie....veď to je paradajková omáčka....síce ja neviem ako sa pripravuje...ale každý varí inak :( :( :( no môžem ja zato, že som zlá vo varení paradajkovej omáčky????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: paradajková omáčka

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:08 am

Jajus345 píše:A prečo nie? ako neviem odkiaľ si...ale možno máte iné zvyky varenia ako tu u nás....kečup sme dávali na dochutenie a trošku zahustenie....veď to je paradajková omáčka....síce ja neviem ako sa pripravuje...ale každý varí inak :( :( :( no môžem ja zato, že som zlá vo varení paradajkovej omáčky????


Ale nebooj,nie si :wink: :D Mne jedlá dochucované kečupom nejak extra nechutia žiaľ :? Preto radšej pretlak čistý a dochutím si podľa seba..kečupy sa vyrábajú z kadečoho aj z jabĺk a dávajú sa do nich rôzne prísady,ktoré tom jedle potom cítim... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: paradajková omáčka

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 10:14 am

ja si pripravujem domáci kečup..tak viem, čo v ňom je..... :D :D :D ty nemáš rada vôbec kečupy? a malý tiež? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: paradajková omáčka

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:34 am

Jajus345 píše:ja si pripravujem domáci kečup..tak viem, čo v ňom je..... :D :D :D ty nemáš rada vôbec kečupy? a malý tiež? :wink: :wink: :wink:



Ja som si tiež kedysi varila sama..potom neskôr už ma na kečupy nejak prešla chuť a som skôr na tatarskú..ale zato môj malý zje kečupov na litre :D :D :D Mala by som zase začať variť...ako ho robíš??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: paradajková omáčka

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 10:47 am

2 týždne do zadu som robila kečup.....neviem či si ho dobre pamätám lebo som v práci.....3 kg paradajky...4 cibule....2 klinčeky....kryštálový cukor...2 väčšie jablká....1 hlavička cesnaku...sladká paprika...mletý poper....1 feferónka všetko som varila cca 2 a pol hodiny....a potom som dávala do fľašiek a v umývačke riadu sterilizovala....ty máš aký recept? dávaš aj papriky alebo cviklu? tie mi veľmi nechutia, ale sú rôzne :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: paradajková omáčka

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 2:36 pm

[quote="Jajus345"]2 týždne do zadu som robila kečup.....neviem či si ho dobre pamätám lebo som v práci.....3 kg paradajky...4 cibule....2 klinčeky....kryštálový cukor...2 väčšie jablká....1 hlavička cesnaku...sladká paprika...mletý poper....1 feferónka všetko som varila cca 2 a pol hodiny....a potom som dávala do fľašiek a v umývačke riadu sterilizovala....ty máš aký recept? dávaš aj papriky alebo cviklu? tie mi veľmi nechutia, ale sú rôzne :D :D :D[/quote

Joj moja,to som ja naposledy varila pred cca 15 a viac rokmi :lol: :wink: Recept som mala pôvodný z časopisu Burda,ale som si ho troška asi upravila podľa seba :wink: niekde ho mám,lebo si veci odkladám,ale netuším,čo tam presne bolo..ale jedno je isté-boli tam rajčinky :wink: :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: paradajková omáčka

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 2:42 pm

vau...aj ty si dávala paradajky??? :lol: :lol: :lol: :lol: tak základ poznáš....ty kupuješ kečupy? u nás veľmi nejdu....ale na pizzu, do omáčiek...sú výborné...ja osobne nemusím...deti sa už prejedli....majú :wink: :wink: :wink: radšej horčicu....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: paradajková omáčka

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 8:16 pm

Môj synátor nechce horčicu,ani tatarskú..len ten kečup..on si ho dá aj na hríby s vajíčkami..no proste všade :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: paradajková omáčka

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 8:44 pm

on je presne taký ako deti mojej sestry....on si tiež kečup dávajú všade a ešte k tomu aj tanier vylížu :lol: :lol: :lol: minule som bola u nich na návšteve lebo sestrina malá mala 4 roky....klasika torta, chlebíčky....sestra dala každému kúsok torty a malá ho zjedla s kečupom...keby som to nevidela na vlastné oči neuverím :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: paradajková omáčka

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 8:46 pm

Jajus345 píše:on je presne taký ako deti mojej sestry....on si tiež kečup dávajú všade a ešte k tomu aj tanier vylížu :lol: :lol: :lol: minule som bola u nich na návšteve lebo sestrina malá mala 4 roky....klasika torta, chlebíčky....sestra dala každému kúsok torty a malá ho zjedla s kečupom...keby som to nevidela na vlastné oči neuverím :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


No moje nervy :lol: :lol: :lol: :lol: ale tak ked jej chutíí :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: paradajková omáčka

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 9:04 pm

100 ľudí, sto chutí :D :D :D moja kamarátka ma manžela, ktorý v nedeľu na obed musí mať slepačiu polievku so zákuskami :P :P :P ináč tu polievku ani nezje :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť