Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - pazrave dieta

pazrave dieta

od mariamarian » Štv Sep 11, 2014 6:03 pm

ahojte, mozno sa vam nebude pacit uz uvod diskusie, teda nazov myslim, ale neviem co by bolo take vystiznejsie. pisem v mene sesternice mojej. ma tri deti, dvoch chlapcov a dievcatko. dievcatku chuti akosi moc jest. nevaha zjest na noc aj velku porciu jedla, ked ide babke klame ze doma nejedla len aby jej dali zase jest. sesternica je z toho nestasna, lebo nechce aby bola mala obezna, ma nabeh. ona jej aj da ovocie, no ked ju nema doma tak ju neustrazi a viete ake su babky ze dopraju detom az moc. nema moznost s nou stale byt, lebo chodi ro doboty a deti musia byt u babky. co ma robit ako to ma vyriesit? nemyslite ze je mala nejaka chora ked chce stale papat? dakujem za kazdy prispevok, budeme vdacne za kazdu radu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: pazrave dieta

od Jajus345 » Pia Sep 12, 2014 2:49 pm

ahoj...neskúsili ste jej dávať papať 5 krát na deň v menších množstvách? :D :D :D možno tam je problém aj so štitnou zľazou.....niekto chce viac jesť a niekto menej...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: pazrave dieta

od vladkaPD » Sob Sep 13, 2014 9:43 am

babku treba poslat do teplych krajin a pred deckom zamknut ladnicku. nic viac nic menej. kde je otec? ten sa nestara ci ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: pazrave dieta

od mariamarian » Pon Sep 15, 2014 4:43 pm

ona ma 5 rokov, chodi do skolky, jedava pravidelne, urcite neni hladna. len co si povie babka urobi a vobec neriesi ze sak dosla zo skolky kde jedla. to iste vecer ked musia byt u nej tak stale je, neda jej ovocie ale vyvara alebo kolace robi, decka to pojedia a babka je spokojna. otec chodi pracovat do zahranicia, nema jej kto iny pomoct
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: pazrave dieta

od Jajus345 » Pon Sep 15, 2014 4:55 pm

Tak by som prehovorila babke do duše...nech si to je vsetko sama a nech neškodí dieťaťu!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť