Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Domáce zvieratá - pes a 2 deti

pes a 2 deti

od brigita1988 » Pon Okt 27, 2014 1:53 pm

Dobry den. Najde sa tu niektl, kto je v podobnej situacii? Mame doma fenku 4 rocnu ( zlaty retriever ) . Pred 3,5 rokmi sa mi narodil syncek. Maju pekny vztah aj sa spolu hraju, atd. Pred dvoma mesiacmi sa mi narodila dcerka. Skusam ukazovat babo psovi aby si zvykol, na plac nereaguje, akoby tam ani nebola, ale ked jej ju chcem ukazat uteka prec. Vytvoria si medzi sebou vztah neskor? Lebo pri prvom to bolo uplne ine aj hracku mu niesla aby sa s nou pohral a pritom bol len novorodenec.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: pes a 2 deti

od keilayh » Pon Okt 27, 2014 6:35 pm

Myslím si, že si vzťah vytvoria, aj keď dohovie prečo sa takto pes chová :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: pes a 2 deti

od brigita1988 » Pon Okt 27, 2014 8:25 pm

Uz som rozmyslala aj nad tym, ze teraz ked mam ah malu, venujem psovi menej pozornosti a moznopreto... :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: pes a 2 deti

od vladkaPD » Str Okt 29, 2014 9:55 am

brigita1988 píše:Uz som rozmyslala aj nad tym, ze teraz ked mam ah malu, venujem psovi menej pozornosti a moznopreto... :|


ja si to nemyslim, lebo kebyze to tak je tak pes asi na seba upozornuje, robi zle alebo nieco take nie? neviem ako je to s tym vekom psov, ale nemoze to by tak ze chce mat pokoj? alebo si pes mysli ze mu chces to dieta dat strazit tak sa rychlo prace :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: pes a 2 deti

od brigita1988 » Str Okt 29, 2014 10:32 am

Pes ma teraz 4 roky. Nerobi zle, je kludna, nie ako predtym, uz dospieva :) snazim s nou travit cas ale to uz nie je tak ako predtym :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: pes a 2 deti

od betka86 » Štv Jan 12, 2017 11:32 am

Mám opačný problém, mám malé bábätká. Ale chcem im zaobstarať šteňa. Mám počkať, až vyrastú, alebo to pôjde? Bojím sa, že mu budú ubližovať a potom ich pohryzie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Jan 12, 2017 11:27 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť