Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Materské dovolenka - Pitie kávy pri malom dieťati

Pitie kávy pri malom dieťati

od 1dominika » Štv Jan 08, 2009 11:10 am

Milé mamičky. Zaujíma ma ako pijete kávu. Spravíte si čas pre seba a v kľude si ju vychutnáte, alebo to robíte ako ja. Už keď si kávu robím si moja 22 mesačná cácorka prinesie ku kuchynskej linke stoličku a pozerá sa. Podáva mi lyžičku, kávu skrátka asistuje. Keď je káva zaliata, dám si do nej občas šľahačku a idem ju piť. Sadnem si a dcéra je hneď pri mne. Lyžičku strká do kávy a vyberá mi z nej šľahačku a keď poviem, že to nemôže, tak ju vylizuje jazykom. Keď je po šľahačke začína pchať prsty do kávy. Povedala som jej už miliónkrát, že to nesmie ale vtedy ona vôbec nepočúva. Nestačí jej povedať že to nieje pre deti, že je to horúce. Na ňu vôbec nič neplatí. Potom chytí pohár /keď je už trochu vychladnutá/ a pchá mi ho k ústam a vraví pi. Keď konečne kávu dopijem, hrá sa s lyžičkou a zbytkami kávy na dne. Takto si ja v kľude popíjam kávičku. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sisu22 » Štv Jan 08, 2009 2:12 pm

no pozeram ze si na tom ako ja..ja milujem kavu,pijem ju doslova na kyble :lol: ale vychutna si ju,len ked je niekto doma a je z malym :roll: inak sa neda....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od 1dominika » Štv Jan 08, 2009 3:38 pm

aspoň jedna čo to pozná. Moja sestra keď ku mne príde ani kávu nechce, lebo ona zvykne pritom aj časopis čítať a to sa u nás nedá vôbec. Aj o tom by som vedela čo to popísať :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od adinka33 » Štv Jan 08, 2009 3:40 pm

ajojte, tak sa k vám s tým pitím-nepitím kávičky pridám aj ja.......no tak, pri tých mojich loptošoch :evil: :evil: ju pijem aj studenú,,,,,,a toho vymýšľania, čo oni vymýšľajú...... 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od dannii » Štv Jan 08, 2009 3:49 pm

pijem kavu rano,vtedy mala v stolicke papa a ja si v klude vypijem a druhu poobede ked mala spinka :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od 1dominika » Štv Jan 08, 2009 4:33 pm

aj by som pila kávu poobede keď spí, lenže ona nechce poobede spávať :P
a vypiť si kávu v kľude o 21.00 sa mi zdá trošku neskoro.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od dannii » Štv Jan 08, 2009 4:37 pm

aj mne mala jedno obdobie nespala a vtedy to bol horror,ale teraz uz fajn :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od MajcaRia » Štv Jan 08, 2009 4:37 pm

no ja kávu nepijem..iba príležitostne ale keby som ti mohla poradiť...no neskušala si ked robíš sebe uvariť aj malej???ALE SAMOZREJME DETSKúú NAPR.CARO, ALEBO Tú MELTú-JE VýBORNá Z MLIEčKOM..A TROCHA šľAHAčKY JEJ NEZAšKODí...HHHmmmm??? a ona bude tým pádom mať svoju a ty si v kľude budeš piť svoju....aspoň ja by som to takto robila...ak by som bola pijačka kávy :lol: :lol: :lol: ...alebo tak ako spomínala dannii :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od sandras » Štv Jan 08, 2009 5:10 pm

ja pijem hlavne studenu ... aspon budem krásna :lol:
a pijem 2-3 denne, nesku s mliekom
jednu rano s manželom
potom s kamoškou okolo 10:00 (len ak príde, inak odpadá)
a jednu po obede, ked maly spí
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od swedulka » Štv Jan 08, 2009 5:20 pm

Ja sa bez mojej kavičky rano ani nepreberiem.Pijem ju ešte ked vsetci spia a druhu tiez poobede,ked mala zaspi.V klude pri pc.Inac ked je tu navsteva som strasne v strehu,aby sa nic nestalo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od 1dominika » Štv Jan 08, 2009 9:13 pm

tú "kávičku" pre malú určite skúsim. Je to celkom dobrý nápad. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sisu22 » Štv Jan 08, 2009 10:14 pm

dominicka-skus,snad ti sa podari:-) ja sa snazit nemusim,lebo moj maly neusedi....takze tak...on sedi,minutu ked papa,a aj to zacne potom vymyslat...aj dnes,som si chcela aspon caj pekne vypit,nech si da "srk" odomna,tak si raz odpil zobral lyzicku,slahol ju do akvarka,a behal hore dole,prestahoval pol domu a bolo :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Jan 08, 2009 10:18 pm

to aj naša pila s nami kavu, ale už ju to nebaví :lol:
ale tak od 2 do 5 rokov sme jej varili detsku INKA (aj taka sa robí, je sladšia a vanilkova prichuť) alebo CARO, alebo kapučínko bez kofeinu :wink:
ked nebolo, posluži aj granko :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od 1dominika » Štv Jan 08, 2009 10:29 pm

pod "kávičkou" som aj ja myslela granko, ale ako ju poznám možno prvýkrát bude zvedavá a dá si, ale druhýkrát bude zase len tá moja kávička lepšia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od martuskab » Štv Jan 08, 2009 10:35 pm

No tak ja ako prvé ráno robím mliečko pre trpaslíčka.Potom ak mi to špuntík dovolí tak si kávu urobím.....
Potom ide malý spinkať,ale ja musím variť,tak si len odpijem.
Malý začne plakať,musím k nemu.
Druhý hlt kávy.
Malý spinká,rýchlo obed dovariť a možno aj kávu dopijem.
Druhú si už radšej nerobím,len ak ideme na návštevu,alebo niekto príde k nám.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť