Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Plienky Toujours z Lidl

Plienky Toujours z Lidl

od Andreake » Sob Nov 08, 2008 1:36 pm

Mile maminky, ktore pouzivate plienky Toujours z Lidl! Ak nahodou byvate nie daleko od Rakuska, chcem sa s Vami len podelit o zistenie, ze tam tieto plienky stoja 7 a pol eura (velkost 3 56 ks, velkost 4 50 ks, velkost 5 neviem, este sme do nich nedorastli...) , to znamena, ze s porovnanim so Slovenskom, zaplatite o cca stovku menej. Tato info zrejme nepomoze mnohym, ale ak nahodou do Rakuska (alebo tiez Nemecka) chodievate aj z inych dovodov, mozno je fajn vediet, ze takato moznost existuje. Ked si spocitate, kolko zaplatite za plienky, poriadne sa to oplati. My Toujours pouzivame uz asi 4 mesiace a som s nimi maximalne spokojna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od adinka33 » Sob Nov 08, 2008 1:49 pm

ahoj Andreake, aj my používame tieto plienky, tiež som s nimi maximalne spokojná, vyskúšali sme všelijaké, ale najviac mi vyhovujú tieto Toujours-ky a z DM tie Babylove plienky... :wink: veľmi pekne ti ďakujem za super informáciu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

plinky

od ookkii » Ned Nov 09, 2008 8:42 am

mi sme tieto plienocky mali tiez a su v pohode,zapinanie na suchy zips je velkou vyhodou.tie co su na lepky sa nedaju znova prilepit.ak mozem poradit este jedny cenovo dostupne su aj v bille.tiez okolo 300sk a tiez na suche zipsiky.prajem pekny dnik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Aug 23, 2008 6:13 pm

a

od Jarka29 » Sob Jan 31, 2009 2:59 am

aa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 136
Registrovaný: Pon Jún 16, 2008 12:00 am

od MajcaRia » Sob Jan 31, 2009 11:21 am

no ja tiež používam s lidl som s nimi veľmi spokojná...ale neviem či sa to až tak oplatí z Rakúska...pretože síce sa dá za balenie plienok o stovku menej ale a druhej strane sa to dá do cesty...takže si myslím že to vyjde rovnako... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od sandras » Sob Jan 31, 2009 12:40 pm

aj my sme ich používali, aj male aj velke balenie a oboje boli velmi dobre
ale musim Alexka pochváliť, lebo sa už začal pýtať :D :D :D
a tiež su celkom dobre CLEVER z Billy
odkedy zdraželi fialove TESCO, kupovala som tieto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od hencurka » Sob Jan 31, 2009 11:43 pm

cauko,my zvikneme v rakusku kupovat plienky Mylove, tiez si na suchy zips v baleni je 80ks a stoja 11€. (velkost 4, 11-18kg)Len teraz neviem ci ich kupujeme v Hoferi alebo v Lidl. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 22, 2008 12:00 am

od Andreake » Štv Feb 05, 2009 1:33 pm

Tie Mylove mame aj my teraz, su z Hofer, ale mne sa zdaju Toujours lepsie, Mylove sa poriadne zvacsia, ked su poriadne pocikane :? Takze my si ich na noc uz nedavame, lebo malej to uz nadranom zacalo vadit a cela rodina mala kvoli tomu skorsi budicek :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od kajka27 » Str Mar 04, 2009 10:12 pm

velmi dobre plienky su z hypernovy (euroshoper)...su kvalitou ako tie drahsie (fialove)tesco,lenze su lacnejsie ...midi stoja 200sk je tam 56 ks,od 9-18kg je 50 ks za 200sk(6,64)e.a su fakt dost dobrééééé :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 11:07 pm

od FAZIKA » Pon Jún 22, 2009 12:13 pm

super,že píšete o plienkach,ja mám prvé dieťatko a tak je to pre mňa všetko nové,nevedela som,ktoré plienky mám kupovať,či tie drahšie,alebo stačia aj tie lacnejšie/niekedy je kvalita zodpovedajúca cene/ a tiež som chcela aby sa malá cítila pohodlne, veď tie plienky nosí nepretržite,ale na druhej strane je asi zbytočné platiť za značku ak je na trhu niečo v porovnateľnej kvalite a lacnejšie.A čo sa týka tých plienok z Lidla,nie sú zlé, na dotyk sú jemné s porovnaním s Huggies,tie sa mi zdajú moc tvrdé
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 1:30 pm

od mirdzilka » Pon Jún 22, 2009 12:21 pm

Nas maly nam dal jasne najavo, ze drahe plienky nemusi. Zo vsetkych mal dupku sama vyrazka. Tak sme kupovali take, co chodia k nam vo veeeeelkych balikoch a v sekacoch ich balili po 10. Jedna nas vysla na necele 3 Sk. s nimi problem nebol. Teraz kupujeme z Hypernovy euroshoper a tiez som spokojna.

Sandras, moj ma 18 mesiacov a pyta sa tiez. Smola je, ze az vtedy, ked uz je po..... :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 11:47 am

od FAZIKA » Pon Jún 22, 2009 12:56 pm

ja mám v podstate dobré skúsenosti s tými lacnejšími,len zo začiatku som bola len za tie drahšie,aby som malej náhodou niečo neodoprela,ale ocino povedal,že sa mu to zdá byť moc veľké vyhadzovanie peňazí,že všetky by mali byť kvalitou zhruba rovnaké,ja som si to prirovnávala k veciam od číňanov a veciam z normálnych obchodov-tie sa nedajú kvalitou porovnať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 1:30 pm

od sandras » Pon Jún 22, 2009 1:24 pm

mirdzilka píše:Sandras, moj ma 18 mesiacov a pyta sa tiez. Smola je, ze az vtedy, ked uz je po..... :(
naš sa začal pýtať pomaly zo dna na den v 23 mes. a do 2 týždnov sme boli bez plienok aj v noci
Dovtedy ho nočník absolutne nezaujímal ... takže treba počkať, aspon že si uvedomuje, že ciká/kaká
deti maju fázy cikal som - cikám - budem cikať
teda najskor si uvedomuju až pocit po ciakní, že je mokro
potom si uvedomia, že cikajú .. ale nevedia to dopredu povedať, až ked už tečie
a nakoniec začnu cítiť nutkanie na cikanie

nmeda sa to nijako urýchliť, musia na to prísť samé :wink: len netreba prešvihnúť správny čas
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bublinkam » Pon Jún 22, 2009 1:36 pm

sandras píše:aj my sme ich používali, aj male aj velke balenie a oboje boli velmi dobre
ale musim Alexka pochváliť, lebo sa už začal pýtať :D :D :D
a tiež su celkom dobre CLEVER z Billy
odkedy zdraželi fialove TESCO, kupovala som tieto


Ja som fialové Tesco plienky kúpila v Maďarsku po 3,5sk za ks-super,nie?Tie väčšie boli 3,8sk.Tak som sa tešila.Ale malý je už mesiac bez plienok,takže som sklamaná z neskorého zistenia ceny :-).Mohli sme ušetriť kopu peňazí.

No a kamoška mi nosila z Rakúska po 4,5sk za ks-boli suprové.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

od sandras » Pon Jún 22, 2009 2:13 pm

bublinkam píše:
sandras píše:aj my sme ich používali, aj male aj velke balenie a oboje boli velmi dobre
ale musim Alexka pochváliť, lebo sa už začal pýtať :D :D :D
a tiež su celkom dobre CLEVER z Billy
odkedy zdraželi fialove TESCO, kupovala som tieto


Ja som fialové Tesco plienky kúpila v Maďarsku po 3,5sk za ks-super,nie?Tie väčšie boli 3,8sk.Tak som sa tešila.Ale malý je už mesiac bez plienok,takže som sklamaná z neskorého zistenia ceny :-).Mohli sme ušetriť kopu peňazí.

No a kamoška mi nosila z Rakúska po 4,5sk za ks-boli suprové.
tak isto v Polsku sa da kupiť balík plienok 50 ks ak pod 7 € ... kupuju to tam plne košíky ... no lepší kurz (a tým pádom sa to oplatí) je až od tohto roka a my sme dávno doplienkovali
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť