Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Ploché nohy

Ploché nohy

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 5:50 pm

Ahojte? Máte vy alebo vaše detičky problém s plochými nohami? Ako to riešite? Ja čižmy a tenisky riešim ortopedickými vložkami ale letná obuv sa moc nedá. Také topánky s tvarovanou klenbou sú dosť drahé.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Ploché nohy

od melindi » Ned Okt 05, 2014 8:03 am

Aj ja mám také problémy. Keď som bola 10 rokov, chodila som aj k ortopédovi. Doma som musela cvičiť. Veľmi tažko kúpim pre seba topánky. Inak moja noha je 41. Dcérke už kupím drahšie, kvalitnejšie topánky, aby ona nemala potom také problémy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Ploché nohy

od LadySS » Ned Okt 12, 2014 7:47 pm

Ja mam nohu číslo 36. takže to je tiež dot problém. No a problem je, že ortopedické topánky su nielen drahé ale vačšinou aj škarede! Ja to teda vačšinou riešim vložkami . U detí to treba určite riešit,lebo budú mať labky ako plutvy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť