Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - podhajska

podhajska

od inguli » Ned Jún 13, 2010 10:18 pm

chcem sa spytat maminky boli ste niektora uz v podhajskej na kupku?a tam ubytovany v chatke pre 4 clenu rodinku?dakujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lucia1610 » Ned Jún 13, 2010 11:22 pm

my sme tam boli ale nic moc velmi nudna dovolenka ,aju svagrina tam bola a povedala uz nikdy viac,nie je tam skoro nic le to kupko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od inguli » Pon Jún 14, 2010 8:09 am

dakujem za prispevok ..aj ja som pozerala tu na nete a tiez len to kupko sa mi zda ze je dobre a nic viac som velmi nenasla.. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kajka27 » Pon Jún 14, 2010 10:41 am

inguli,boli sme tam lenze tam neni ziadne vyzitie,nikam sa neda ist je to len dedina kde su RD a jedno kupalisko,,,a detsky bazen je tam len jeden aj ten je malinky,,,a straaaaaaaaaaaašne vela ludi,,,,takze ako dovolenka sa to s detičkami vobec neoplati....skorej je to dobre na relax keby si šla iba s mužíčkom,niektore ubytovania maju aj bazen,saunu.. co sa este celkom da..a inak taka sranda že oni tam v celej dedine nemaju jeden jediny bankomat ,,,,najblizsie je 12km....v šuranoch.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 11:07 pm

od inguli » Pon Jún 14, 2010 2:40 pm

kajka27 píše:inguli,boli sme tam lenze tam neni ziadne vyzitie,nikam sa neda ist je to len dedina kde su RD a jedno kupalisko,,,a detsky bazen je tam len jeden aj ten je malinky,,,a straaaaaaaaaaaašne vela ludi,,,,takze ako dovolenka sa to s detičkami vobec neoplati....skorej je to dobre na relax keby si šla iba s mužíčkom,niektore ubytovania maju aj bazen,saunu.. co sa este celkom da..a inak taka sranda že oni tam v celej dedine nemaju jeden jediny bankomat ,,,,najblizsie je 12km....v šuranoch.....


diky kajka obe ste ma potesili :wink: tak sa do podhajskej neide sme sa rozhodli teraz hladam na balaton fonyod nejaku chatku tam to aspon trochu zije:)))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Pon Jún 14, 2010 5:16 pm

my sme tam boli pred pár rokmi mimo sezony a teda nudááá, okrem vykúpania sa je to diera, niet tam čo robiť, ani reštaurácie, aj najesť sme sa chodili inde. Ešte že sme mali auto a nebol problem ísť aj niekde. V sezone to je vraj lepšie, ale podla mna je to skor ak ide velká partia a zabavia sa sami. Poznám takých, čo tam chodia kvoli vode, ale 3-4 rodiny spolu, spravia si zábavu, grilovačku a tak. Alebo takých starších 50+, čo maju radi klud.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Jún 14, 2010 7:18 pm

sandras píše:my sme tam boli pred pár rokmi mimo sezony a teda nudááá, okrem vykúpania sa je to diera, niet tam čo robiť, ani reštaurácie, aj najesť sme sa chodili inde. Ešte že sme mali auto a nebol problem ísť aj niekde. V sezone to je vraj lepšie, ale podla mna je to skor ak ide velká partia a zabavia sa sami. Poznám takých, čo tam chodia kvoli vode, ale 3-4 rodiny spolu, spravia si zábavu, grilovačku a tak. Alebo takých starších 50+, čo maju radi klud.


ano asi pre tych je to dobre miesto potom ...aj ja som rozmyslala ako som okolie pozerala ze vlastne nic zaujimave tam neni :roll: ...no hladam dalej chceli by sme len na 3,4 dni..niekam vypadnut :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Pon Jún 14, 2010 10:18 pm

ingu podhajska vobec nie je pre vas!!!skor pre dochodcov ktory cely den sedia v maxihorucom bazene a vecer hned od unavy zaspia:)vzdy sme tam boli len na jeden den ale aj tak ,kocik nemozes mat pri bazene aby si sa bala ze i ho tak ukradnu lebo o od bazenou vobec nevidno:(a bud velmi horuca voda alebo velmi studena aj v deckom bazene bla ladova voda a do tej vretej by maly ani ist nemohol:(zlaty vadas:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Pon Jún 14, 2010 10:21 pm

inguli píše:
sandras píše:my sme tam boli pred pár rokmi mimo sezony a teda nudááá, okrem vykúpania sa je to diera, niet tam čo robiť, ani reštaurácie, aj najesť sme sa chodili inde. Ešte že sme mali auto a nebol problem ísť aj niekde. V sezone to je vraj lepšie, ale podla mna je to skor ak ide velká partia a zabavia sa sami. Poznám takých, čo tam chodia kvoli vode, ale 3-4 rodiny spolu, spravia si zábavu, grilovačku a tak. Alebo takých starších 50+, čo maju radi klud.


ano asi pre tych je to dobre miesto potom ...aj ja som rozmyslala ako som okolie pozerala ze vlastne nic zaujimave tam neni :roll: ...no hladam dalej chceli by sme len na 3,4 dni..niekam vypadnut :wink:



co tak dunajska streda???boli sme tam tento vikend a mne sa tam paci vela bazenov rozna teplota vody a hlavne si v meste mas viac moznosti keby ste chceli niekam vypadnut
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pon Jún 14, 2010 10:59 pm

natusa píše:
inguli píše:
sandras píše:my sme tam boli pred pár rokmi mimo sezony a teda nudááá, okrem vykúpania sa je to diera, niet tam čo robiť, ani reštaurácie, aj najesť sme sa chodili inde. Ešte že sme mali auto a nebol problem ísť aj niekde. V sezone to je vraj lepšie, ale podla mna je to skor ak ide velká partia a zabavia sa sami. Poznám takých, čo tam chodia kvoli vode, ale 3-4 rodiny spolu, spravia si zábavu, grilovačku a tak. Alebo takých starších 50+, čo maju radi klud.


ano asi pre tych je to dobre miesto potom ...aj ja som rozmyslala ako som okolie pozerala ze vlastne nic zaujimave tam neni :roll: ...no hladam dalej chceli by sme len na 3,4 dni..niekam vypadnut :wink:



co tak dunajska streda???boli sme tam tento vikend a mne sa tam paci vela bazenov rozna teplota vody a hlavne si v meste mas viac moznosti keby ste chceli niekam vypadnut



diky pozriem na nete aj ds ale mozno to madarsko skusime...zila tam jedna moja teta uz davno este ked som mala 14 rokov a mali sme tam jednu znamu pani /starsia uz/ a ziju len s manzelom nemaju deti..po 15 rokoch som ich navstivila a spoznali ma teta uz nezije 15 rokov tak sme do tej dediny uz neboli odvtedy...len teraz cca pred 4 rokmy a som ich navstivila a modlila sa aby este zili a ziju:))))tak by som ich rada navstivila zasa a preto ideme asi do mad.na balaton alebo velencei to/jazero/..aspon ich znova uvidim...vzdy ma chceli za dceru :P mamine vzdy vraveli ze ma tam ma nechat im :) robila mi palacinky paradajkovu polievku zboznujem..proste vzdy to co som si priala:))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lucia1610 » Pon Jún 14, 2010 11:21 pm

super ze ste sa rozhodli pre nieco ine ,Podhajska je naozaj velmi nudna,my sme to tam tiez vzdali a nakoniec sme dovolenku predcasne ukoncili,my sme boli v Nizkych Tatrach a tam je ozaj uzasne aj pre deticky v okoli je Besenova ,Tatralandia je tam krasne no dost draho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od natusa » Uto Jún 15, 2010 4:55 pm

inguli píše:
natusa píše:
inguli píše:
sandras píše:my sme tam boli pred pár rokmi mimo sezony a teda nudááá, okrem vykúpania sa je to diera, niet tam čo robiť, ani reštaurácie, aj najesť sme sa chodili inde. Ešte že sme mali auto a nebol problem ísť aj niekde. V sezone to je vraj lepšie, ale podla mna je to skor ak ide velká partia a zabavia sa sami. Poznám takých, čo tam chodia kvoli vode, ale 3-4 rodiny spolu, spravia si zábavu, grilovačku a tak. Alebo takých starších 50+, čo maju radi klud.


ano asi pre tych je to dobre miesto potom ...aj ja som rozmyslala ako som okolie pozerala ze vlastne nic zaujimave tam neni :roll: ...no hladam dalej chceli by sme len na 3,4 dni..niekam vypadnut :wink:



co tak dunajska streda???boli sme tam tento vikend a mne sa tam paci vela bazenov rozna teplota vody a hlavne si v meste mas viac moznosti keby ste chceli niekam vypadnut

diky pozriem na nete aj ds ale mozno to madarsko skusime...zila tam jedna moja teta uz davno este ked som mala 14 rokov a mali sme tam jednu znamu pani /starsia uz/ a ziju len s manzelom nemaju deti..po 15 rokoch som ich navstivila a spoznali ma teta uz nezije 15 rokov tak sme do tej dediny uz neboli odvtedy...len teraz cca pred 4 rokmy a som ich navstivila a modlila sa aby este zili a ziju:))))tak by som ich rada navstivila zasa a preto ideme asi do mad.na balaton alebo velencei to/jazero/..aspon ich znova uvidim...vzdy ma chceli za dceru :P mamine vzdy vraveli ze ma tam ma nechat im :) robila mi palacinky paradajkovu polievku zboznujem..proste vzdy to co som si priala:))[/quote












tak to je super to by som brala ,,ale aj ja mamm take teticky su uzasne bynaju po celom slovensku a vzdy keby sme prisli je to ako keby prisla delegacia :)(ocino boli osmy.tak teticiek je habadej)a vetky su super ingu to trba vyuzit ked sa da spojit dobra vec s uzitocnou:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Uto Jún 15, 2010 6:34 pm

ja chcem skúsiť niekedy ešte Patince, vyzerá to tam celkom pekne

teraz som bola na 3 dni v kúpeloch Lúčky (pri Ružomberku) a bolo super, len nič pre deti. Ja som bola sama s kolegami z roboty, vybláznili sme sa, mali sme aj procedury, doplatili saunu, vonku je bazen ... len 1 chybu to malo, o 23:00 zavru všetky krčmy :roll: :( a ani na izbe sa nesmie robiť hluk, lebo su tam aj chorí ludia a chcu spať. Mali by pre samoplatcov vyčleniť poschodie zvlášť. A ešte strava nič-moc, ale aspon šlo pol kila dolu :lol:

Tiež sa mi páči v Lipt. Jáne, hotel Avena, to kludne aj s deťmi. Alebo Turčianske Teplice, tam je celkom fajn aquapark a aj vitálny svet, sauny, prcedury sa daju doplatiť pre dospelákov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Uto Jún 15, 2010 8:35 pm

my sme v patinciach boli ale tiez nic moc jeden bazen zo studensou vodou a jeden pre deti a to je vse sice to tam prerabali prave my sme tam boli pred 2 rokmyalebo aj tri
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Uto Jún 15, 2010 10:19 pm

TAK JA BYVAM NEDALEKO PATINIEC A AKO SPOMINA INGULI, ANO PRERABALI TO TAM. ODVTEDY TO JE NA PRD. :evil: REKREACNY BAZEN PREDELILI NA 5 :idea: MENSICH, LUDIA V NICH NATRIESKANI AKO SARDINKY. NO HROZA. CAST S TOBOGANOM MA VYHRADENY PRE SEBA WELNES, TAKZE TAM SA Z KUPALISKOVEJ CASTI NEDOSTAT. MOZES IBA CUMAKOVAT CEZ MREZE. INAK OKREM TOHO JE TAM ESTE 1 KLASICKY SPORTOVY A DETSKY. RAZ SA TO DA... :wink: BOZE, KED SI SPOMENIEM, AKO DETI SME TAM TRAVIEVALI VIKENDY. PERFEKTNE MIESTO TO BOLO. :cry: TERAZ JE TO CELE KADE-TADE OHRANICENE BETONOVYMI MURMI. :evil: VRCHOLNE NESIMPATICKE... :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť