Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Som tehotná - pohlavie dieťatka

pohlavie dieťatka

od lubenka77 » Pon Mar 29, 2010 6:21 pm

Dievčatá, toto musím napísať, lebo mi to pripadá trápno-smiešne. Veľmi dobre viem, aká finančná situácia vládne v našom zdravotníctve, ale pýtať si za povedanie pohlavua dieťaťa na ultrazvuku 2 eurá je podľa mna pritiahnuté za vlasy...a ak sa náhodou pomýlili, asi si ich môžem žiadať späť, čo poviete? :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od vedejova » Pon Mar 29, 2010 9:30 pm

Ja som zas na každom sono vyšetrení ešte som nebola tehotná doplácala som 2EUR. Teraz mám lekárku,ktorá ešte za sono nevypýtala ani raz, tak neviem, v tehotenstve hradí poisťovňa myslím len 3soná, ak to bolo vyšetrenie pomimo tohoto, možno preto to učtoval. Ale je to divné, no ale ja som v 21týždni a ešte pohlavie neviem, lebo lekárka nevidela. Iva. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od lucia1610 » Uto Mar 30, 2010 11:34 am

veru je to na smiech ,mne lekar robil viac ako 3 sona a tiez mi kazdom povedal co to bude a nikdy nic navyse nepytal a vzdy mi aj vytlacil obrazok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od lubenka77 » Štv Apr 01, 2010 1:55 pm

Nuž klasická 2. ultrazvuk v 20.týždni, žiadny nadštandard :D A foto tiež 2 eurá, ale to bolo už aj pred 5 rokmi (lenže na to aspoň minú papier a toner) nuž čo, možno potom aj v pôrodnici budú nejaké nadštandardné služby :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od Lenkah » Sob Apr 03, 2010 11:48 am

to nemyslíš vážne :shock: :shock: mám dve deti, ale ani pri jednom som za informáciu o pohlaví neplatila :shock: :shock: to kde panuje taký trend? :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od vedejova » Pon Apr 05, 2010 12:43 pm

Ahojte maminky, ja so chcela 4D sono, volala som do Levíc stojí 40EUR, ale keď som povedala, že ho chcem koli tomu, aby som aj vedela že má dieťatko dobre vyvynuté orgány, povedali mi že to oni nerobia,to vraj robí moj lekár takže to žiarenie ktorému sa dieťatko vystaví len pre parádu a maminka si zaplatí 40EUR len za DVD na ktorom je je podla mňa zbytočné, tak som si povedala, že mi budú stačiť fotky, ale potom mi povedal pán doktor že ale babetko teda nekukáme, tak to som už bola celá v pomikove čo čo vlastne na tých fotkách bude. :wink:

ale napríklad som volala do Hlohovca, kde tiež robia toto sono, tam mi povedali že to je nornálna vec, že samozrejme mi skontrolujú či má dobre vyvinuté orgány, či je v poriadku,taktiež stojí 40EUR, takže som sa tam automaticky objednala. Aj prístup ktoréhokolvek lekára je doležitý. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od luckab » Pon Apr 05, 2010 3:10 pm

Ja som bola tehotná v roku 2007, vtedy ešte u nás v Žiari nad Hronom nebolo 3D sono. Mala som dobré referencie na nemocnicu v Topoľčanoch, teda som sa tam objednala. S priateľom sme boli veľmi milo prekvapení prístupom pani doktorky. Keďže sme nepoznali mesto, vybrali sme sa o niečo skôr. No nemocnicu sme rýchlo našli, a teda sme tam boli o hodinu skôr. Sestričke sme podali potrebné papiere, a usadili sme sa v čakárni s tým, že si tam hodinku posedíme. No o chvíľku vyšla pani doktorka a pozvala nás ďalej (vraj sme kvôli tomu dlhšie cestovali, tak aspoň nech nečakáme). Priateľa usadila do kresla a veľmi podrobne mu opisovala každý úkon. Maličkému prechádzala stavec po stavci, zdôraznila že je veľmi dôležité aby dieťatko malo pekne okrúhle bruško, skontrolovala každý orgán a všetko dopodrobna opísala. Malý bol v tej chvíli tak dobre otočený, že mu dokonca porátala aj všetky pršteky... Len čo mi priložila sondu na brucho, hneď videla či čakáme chlapčeka alebo dievčatko. Pýtala sa nás či sa v rodine už niekomu narodilo postihnuté dieťatko, my sme sa tiež mohli pýtať na to čo nás zaujímalo. Strávili sme tam jednu hodinu, dostali sme fotky aj záznam na DVD. Pani doktorka sa s nami rozlúčila s tým, že podľa nej je naše bábätko úplne zdravé a že nám drží palce aby tehotenstvo dobre skončilo. Stálo nás to vtedy 1000 korún, ktoré vôbec neľutujem. Domov sme odchádzali príjemne prekvapení prístupom personálu, a veľmi spokojní, pretože sme videli že pani doktorka malého naozaj dôkladne prezrela... Už je aj v našom meste aj 4D sono, no keby som bola opäť tehotná, radšej si zaplatím cestu a vybrala by som sa znova do Topoľčian.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 8:28 am

od lubenka77 » Str Apr 07, 2010 7:05 pm

Lenkah píše:to nemyslíš vážne :shock: :shock: mám dve deti, ale ani pri jednom som za informáciu o pohlaví neplatila :shock: :shock: to kde panuje taký trend? :o


V LM.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od vedejova » Str Apr 07, 2010 10:59 pm

lubenka77 píše:
Lenkah píše:to nemyslíš vážne :shock: :shock: mám dve deti, ale ani pri jednom som za informáciu o pohlaví neplatila :shock: :shock: to kde panuje taký trend? :o


V LM.


Treba ho vymeniť. Nie je tam určite jediný. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od lubenka77 » Štv Apr 08, 2010 7:34 pm

Treba ho vymeniť. Nie je tam určite jediný. Iva.[/quote]

No, to by to musela byť moja gynekologička, ktorá sono v ordinácii nemá ako väčšina lekárov tu, takže to bolo v nemocnici na oddelení, kde chodia minimáne 2 tretiny tehotných z okresu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od Ljublju » Štv Apr 29, 2010 12:11 pm

no co sa cudujete,ve kedysi sa rodilo na poli a o ziadnom sone nebolo ani chyru...tak uz aj obycajna prehladka je nadstandard :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

:twisted: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od lubenka77 » Str Máj 05, 2010 6:31 pm

Ljublju píše:no co sa cudujete,ve kedysi sa rodilo na poli a o ziadnom sone nebolo ani chyru...tak uz aj obycajna prehladka je nadstandard :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

:twisted: :evil:


:D :D :D No asi tak :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

Re: pohlavie dieťatka

od 101monika101 » Sob Aug 23, 2014 10:17 pm

Ahojte, kedy asi doktor uvidi co cakame? my cakame dve babatka a neviem sa dockat kedy zistime co cakame. Najracej by som chcela parik, sak preco nie? :) Joj neviem sa dockat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: pohlavie dieťatka

od keilayh » Ned Aug 24, 2014 2:53 pm

My sme nevedeli takmer do konca, nechcelo sa ukazať :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: pohlavie dieťatka

od didi19 » Pon Aug 25, 2014 11:11 am

Ahojte no ja som pri dcére neplatila nič,no ale to je už 17r. a pri synovi za info o pohlaví som neplatila nič ,ale za foto z ultrazvuku áno .

No ale ked som môjmu pánovi doktorovi povedala v 2týždni,že to bude chlapec-nechcel veriť :lol: :lol: :lol: a ked mohol si to overil.

Stará metóda s prstienkom proste neklame-komu som to robila je to na 100%. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Dec 14, 2008 4:15 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť