Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - pohovka na kazdodenne spanie

pohovka na kazdodenne spanie

od inguli » Pon Aug 09, 2010 8:35 am

zhanam synom pohovku na kazdodenne spanie aj som nasla len by som velmi nechcela na splatky no tato je vsade na splatky velmi sa mi paci a vyzera byt kvalitne nemate niekto takuto doma ci je ozaj dobra?

https://www.klikshop.sk/produkt/rodef-s ... a/39515949

chcela som postel ktora sa da roztiahnut lebo dva postele sa mi do izby nevojdu tak neviem aku a je to surne lebo sme predali co sme mali:(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Pon Aug 09, 2010 9:14 am

NO....JE FAJN. ALE NIE JE TO NA KAZDODENNE VY- A SKLADANIE NEPRAKTICKE? MOZNO SA TYM CASTYM MANIPULOVANIM AJ SKOR OPOTREBUJE... :cry:
NEROZMYSLALI STE NAD POSCHODOVOU? PRE DECKA JE TO TAKE COOL :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Pon Aug 09, 2010 11:00 am

otrida11 píše:NO....JE FAJN. ALE NIE JE TO NA KAZDODENNE VY- A SKLADANIE NEPRAKTICKE? MOZNO SA TYM CASTYM MANIPULOVANIM AJ SKOR OPOTREBUJE... :cry:
NEROZMYSLALI STE NAD POSCHODOVOU? PRE DECKA JE TO TAKE COOL :lol:


denne sa to nebude skladat zas to nechcem ..skor ked syn vyrazi k mame na par dni tak vtedy:)
a poschodovu som prave predala nejak nam nepasovala par dni syn spal este hore a s odstupom casu uz len dole lebo vraj sa mu tam viac paci..tak maleho zas hore nemozem dat neskorsie ked tam bude s nim :roll:
a syn/13/ked sme doniesli poschodovu povedal ..noo super a ked budem mat uz kocku tak ako?vylezieme hore?:)))takze uz aj na to som mala mysliet :lol: :lol:
no nakoniec som to s manzelom prebrala a objednala uvidime :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Pon Aug 09, 2010 11:22 am

JA, TAKZE POSCHODOVU UZ MATE PRAKTIZOVANU? :P TAK TO SOM NEVEDELA. :P :P
Z TOHO CO PISES, CO POVEDAL SYN, ZE KED BUBE MAT KOCKU MA NAPADLA TA REKLAMA: :arrow: SVADOBNA NOS A POSCHODOVA POSTEL S BRášKOM. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Pon Aug 09, 2010 11:48 am

:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od nanuk59 » Pon Aug 09, 2010 7:27 pm

ano ale ved je tam napsiane ze si mozete urcit cenu aj sami teda sposob ako to chcete splacat, ci na 66 mesiacov, 6 mciacov, len si to treba dobre prezriet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 1:51 pm

od otrida11 » Pon Aug 09, 2010 7:39 pm

nanuk59 píše:ano ale ved je tam napsiane ze si mozete urcit cenu aj sami teda sposob ako to chcete splacat, ci na 66 mesiacov, 6 mciacov, len si to treba dobre prezriet.


ANO, LEN PREDPOKLADAM, ZE PLATBA NA SPLATKY IDE RUKA V RUKE S NAVYSENIM... :wink:
A TO KED CLOVEK NEMUSI.... :wink: A VIE TO VYPLATIT KEš... :lol:
TAK ASI PRETO. čI?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Pon Aug 09, 2010 8:56 pm

nanuk59 píše:ano ale ved je tam napsiane ze si mozete urcit cenu aj sami teda sposob ako to chcete splacat, ci na 66 mesiacov, 6 mciacov, len si to treba dobre prezriet.


ano? :lol: klud neobjednavam si prvy krat v zivote velmi dobre sa vyznam v tom neboj :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Pon Aug 09, 2010 8:57 pm

otrida11 píše:
nanuk59 píše:ano ale ved je tam napsiane ze si mozete urcit cenu aj sami teda sposob ako to chcete splacat, ci na 66 mesiacov, 6 mciacov, len si to treba dobre prezriet.


ANO, LEN PREDPOKLADAM, ZE PLATBA NA SPLATKY IDE RUKA V RUKE S NAVYSENIM... :wink:
A TO KED CLOVEK NEMUSI.... :wink: A VIE TO VYPLATIT KEš... :lol:
TAK ASI PRETO. čI?


no az taka hlupa radka niesom jasne ze len cez to som vedela objednat...a dala som najvyssiu akontaciu no aj tak mam na 10 mesiacov o starosti navyse sledovat to a platit...
a plus mohla by som mat za 349 a nie za 363 ci zakolko to takto budem mat...ale nevadi chcem to a nebudem sa nad tymm zamyslat uz..
sice mi to este stale nepotvrdili od rana :roll: ale som tam napisala ze je to surne dalsi tyzden nebudem doma plus maly nema kde spat..
darmo tri dni dovoz ked oni mi potvrdia objednavku az o tyzden :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Pon Aug 09, 2010 8:58 pm

a čo takú, kde sa druhé lôžko vyťahuje ako šuflík, ale je tam plnohodnotný matrac napr to robí DOMESTAV http://www.domestav.sk/sk/katalog/vysuv ... .html#menu

ja tomu, čo si davcala moc neverím, že je to na každodenné spanie, to skor fakt len príležitostne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Aug 09, 2010 9:16 pm

sandras píše:a čo takú, kde sa druhé lôžko vyťahuje ako šuflík, ale je tam plnohodnotný matrac napr to robí DOMESTAV http://www.domestav.sk/sk/katalog/vysuv ... .html#menu

ja tomu, čo si davcala moc neverím, že je to na každodenné spanie, to skor fakt len príležitostne


noo prezriem si to vyzera to dobre ja som take nieco nenasla :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Pon Aug 09, 2010 9:20 pm

hm a ake matrace?nevyznam sa v tom velmi to ma vyjde uz veeela ale su drahe tie matrace ako vidim zakladna cena je 296 a este tam niesu matrace 2* :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Pon Aug 09, 2010 10:56 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od alex » Uto Aug 10, 2010 9:09 am

inguli píše:http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath=188&products_id=10190

toto som este nasla :roll:


ja som videla ešte taku, že bola jedna postel trochu vyvyšena a spod nej sa vytiahol ako keby šuplik (ako sandras spominala) a to bola vlastne druha postel,ktora bola nižšie od tej hlavnej.
Potom sa to jednoducho len znovu zasunulo ... len neviem kde takú kúpiť :roll:

našla som nejake ale stale to nieje tá čo som videla
http://www.nabytok-prestige.sk/products ... ura-t1181/
http://www.vyrobkyzdreva.sk/shop/product/631/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Uto Aug 10, 2010 9:22 am

diky za chvilu idem do mesta sa popozerat a uvidim co najdem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť