Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - pokracovanie LEN TAK POKECAT

od dannii » Pia Apr 24, 2009 9:02 pm

no mala ma 2,5 a starsia je 9rocna pubertacka,co nosi po byte podprdu vypchatu ponozkami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Pia Apr 24, 2009 9:04 pm

martina612 píše:to vazne chces,dani chlapceka? :lol:



no este nedavno som vravela,ze nie,lebo emka je ekzematicka,ale teraz mame dobre obdobie.no a teraz odstupom casu si vravim,ze ano,tak o 5rokov.dufam,ze ked sa na to dame,to nebude zase baba,tata by uz asi slahlo,jeho reakcia by bola,boha zase dalsia suska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martina612 » Pia Apr 24, 2009 9:05 pm

dannii píše:no mala ma 2,5 a starsia je 9rocna pubertacka,co nosi po byte podprdu vypchatu ponozkami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja mam 11mesacnu dcerku a s tou sa da tulkat,ale syn je uplne ina povaha.Maximalne mi povie-mami nebud trapna,to akoze ked mu gratulujem a snzim sa dat pusu :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia Apr 03, 2009 7:02 pm

od martuskab » Pia Apr 24, 2009 9:06 pm

dannii píše:
martina612 píše:to vazne chces,dani chlapceka? :lol:



no este nedavno som vravela,ze nie,lebo emka je ekzematicka,ale teraz mame dobre obdobie.no a teraz odstupom casu si vravim,ze ano,tak o 5rokov.dufam,ze ked sa na to dame,to nebude zase baba,tata by uz asi slahlo,jeho reakcia by bola,boha zase dalsia suska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dani,musíš mu vysvetliť,že aj králi mali bud tri kočky alebo troch chlapcov. ... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Pia Apr 24, 2009 9:07 pm

to nas asi tiez caka,mala sa radsej tuli k tatovi,ku mne ked potrebuje nove balerinky,je to mrska vychcana,vie ako na koho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martuskab » Pia Apr 24, 2009 9:08 pm

martina612 píše:
dannii píše:no mala ma 2,5 a starsia je 9rocna pubertacka,co nosi po byte podprdu vypchatu ponozkami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja mam 11mesacnu dcerku a s tou sa da tulkat,ale syn je uplne ina povaha.Maximalne mi povie-mami nebud trapna,to akoze ked mu gratulujem a snzim sa dat pusu :lol:

Ono každé dieťa je iné...moji chalani (a to s nimi riadne trepe puberta) sa radi tulia...samo že nie na ulici alebo pred kamošmi,to by ma asi zožrali. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Pia Apr 24, 2009 9:08 pm

martuskab píše:
dannii píše:
martina612 píše:to vazne chces,dani chlapceka? :lol:



no este nedavno som vravela,ze nie,lebo emka je ekzematicka,ale teraz mame dobre obdobie.no a teraz odstupom casu si vravim,ze ano,tak o 5rokov.dufam,ze ked sa na to dame,to nebude zase baba,tata by uz asi slahlo,jeho reakcia by bola,boha zase dalsia suska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dani,musíš mu vysvetliť,že aj králi mali bud tri kočky alebo troch chlapcov. ... :lol: :lol: :lol:


no to n,ked chcem byt este raz tehotna,drzim hubu a budem sa tvarit,ze to bude chlapec a ked nebude aj tak dobre
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martina612 » Pia Apr 24, 2009 9:09 pm

martuskab píše:
dannii píše:
martina612 píše:to vazne chces,dani chlapceka? :lol:



no este nedavno som vravela,ze nie,lebo emka je ekzematicka,ale teraz mame dobre obdobie.no a teraz odstupom casu si vravim,ze ano,tak o 5rokov.dufam,ze ked sa na to dame,to nebude zase baba,tata by uz asi slahlo,jeho reakcia by bola,boha zase dalsia suska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dani,musíš mu vysvetliť,že aj králi mali bud tri kočky alebo troch chlapcov. ... :lol: :lol: :lol:


a ja si stale tvrdim,ze chcem dievca,lebo je to lepsie.So synom travil vela casu muz-rybacky,hokej,atd. A malu si vychovam na svoj obraz zase ja-tanec,gymnastika,domace prace :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia Apr 03, 2009 7:02 pm

od martuskab » Pia Apr 24, 2009 9:15 pm

dannii píše:
martuskab píše:
dannii píše:
martina612 píše:to vazne chces,dani chlapceka? :lol:



no este nedavno som vravela,ze nie,lebo emka je ekzematicka,ale teraz mame dobre obdobie.no a teraz odstupom casu si vravim,ze ano,tak o 5rokov.dufam,ze ked sa na to dame,to nebude zase baba,tata by uz asi slahlo,jeho reakcia by bola,boha zase dalsia suska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dani,musíš mu vysvetliť,že aj králi mali bud tri kočky alebo troch chlapcov. ... :lol: :lol: :lol:


no to n,ked chcem byt este raz tehotna,drzim hubu a budem sa tvarit,ze to bude chlapec a ked nebude aj tak dobre
Dobrá taktika. :lol: :lol: :lol:
Som si skoro cvrkla,ked som to čítala. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od martina612 » Pia Apr 24, 2009 9:18 pm

danii,a neziarli 9rocna dcerka na sestricku? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia Apr 03, 2009 7:02 pm

od dannii » Pia Apr 24, 2009 9:20 pm

jasné,ze ano,ale snazim sa aby to tak nebolo,len to nejde,lebo bola dlgho sama,je tam dost velky syndrom jedinacika,ale bojujeme :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martuskab » Pia Apr 24, 2009 9:21 pm

dannii píše:jasné,ze ano,ale snazim sa aby to tak nebolo,len to nejde,lebo bola dlgho sama,je tam dost velky syndrom jedinacika,ale bojujeme :wink:
Dani,musíš jej nájsť frajera a potom nebude mať čas žiarliť.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Pia Apr 24, 2009 9:23 pm

uz ma Adinkineho Majka,len sa malo vidia,skoda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od bubufo » Pia Apr 24, 2009 9:24 pm

nazadaaaaaaaarek krasavice :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Pia Apr 24, 2009 9:24 pm

dannii píše:uz ma Adinkineho Majka,len sa malo vidia,skoda
Tak sa musia častejšie.
Musíš nejak vybaviť. :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť