Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - poomoc moj maly prestal spavat

od sandras » Štv Feb 26, 2009 10:03 am

Natuska dakujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lindda » Štv Feb 26, 2009 10:22 am

A scoho sa jej pokazili zuby ?? ja davam nutrilon 3 x denne a uplne ho miluje :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 10:24 am

no asi z flaše
lenže ona bola taka, že dokazala piť cely den len mlieko, nič ine nechcela jesť ... a opatrovala ju moja mama, tak ona jej dala, že nech pije aspon mlieko, ked nič neje. A K tomu ešte aj v noci len flašu s mliekom ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lindda » Štv Feb 26, 2009 10:26 am

Aj moj Nino by pil aj teraz len mlieko a ake si davala ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od natusa » Štv Feb 26, 2009 10:39 am

lindda píše:A scoho sa jej pokazili zuby ?? ja davam nutrilon 3 x denne a uplne ho miluje :wink:


babenky myslim si ze zubky su rodova zalezitost,medzi dcerami su dva roky rozdiel a starsia mala mliecne zubky upne cierne vlastne ani zubky nemala a druha mala krasne perlicky.pisem o obdoby ked mali asi 2roky.a memali inu stravu ani nebrali nejake extra lieky cumlik aj flasu mali obydve ,preto si myslim ze to je rodove.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od bubufo » Štv Feb 26, 2009 10:59 am

natusa píše:
lindda píše:A scoho sa jej pokazili zuby ?? ja davam nutrilon 3 x denne a uplne ho miluje :wink:


babenky myslim si ze zubky su rodova zalezitost,medzi dcerami su dva roky rozdiel a starsia mala mliecne zubky upne cierne vlastne ani zubky nemala a druha mala krasne perlicky.pisem o obdoby ked mali asi 2roky.a memali inu stravu ani nebrali nejake extra lieky cumlik aj flasu mali obydve ,preto si myslim ze to je rodove.


presne je to podla mna genetika,to ci dieta cumluje, alebo flaskuje, moze k tomu napomoct, ale hlavny dovod je genetika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od lindda » Štv Feb 26, 2009 11:12 am

Asi ano ja mam zuby na p ,, muz este viac ...... na p tak maly nema na vyber ,ale zatial ma pekne zuby :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 2:16 pm

dcera pila od roka KM a maly pije Hami 3 alebo Sunar od roka, do roka Nutrilon
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Štv Feb 26, 2009 8:33 pm

Preco ste prestali pit nutrilon?
Ja som maleho kojila do 8 mesiacov,potom pil Nutrilon 2 mesiace.Od 10 mesiaca zacal uplne odmietat mlieko.Ponukala som mu kazdy den niekolko krat a rozne druhy.Trvalo dva mesiace kym som odhadla jeho mlsny jazycek :D Od 12 mesiacov papka sunar vanilkovy alebo bananovy a miesam mu to so sunarom bez prichute . :D
Niekde som citala ze Nutrilon zacne casom dost deti odmietat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od mskorova » Pia Feb 27, 2009 9:14 am

ja som malú kojila do 4,5 mesiaca,potom ma odmietla aj po dlhom trápení, a odmietla piť akékoľvek mlieko, a dokonca aj čaj, vôbec nepila z fľaše, tak sme sa trápili krmenim hustejších jedál mliečneho typu, tak kaše , kremiky a trochu ovocia boli asi 3 mesiace naším jediným jedlom, a tesne pred vianocami, začala si pýtať mlieko, skoro sme všetci odpadli, a potom asi týždeň nejedla nič iné len mlieko ešte aj v noci, teraz sa to ustálilo na 1 fľašu ráno, viac nechce, tak som rada aj za to, a pijeme, keďže bývame na dedide a chováme kozu, kozie mlieko, no a my v noci čajíkujeme, teraz vlastne vodujeme, lebo na čaji bola úplne závislá, a voda jej až tak nechutí, ale zatiaľ sa nesťažuje, no a pri zúbkoch sme zatiaľ horúčky nemali našťastie, len sme neurozni jako starí chlapi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Feb 27, 2009 9:58 am

zuzana171717 píše:Preco ste prestali pit nutrilon?
Ja som maleho kojila do 8 mesiacov,potom pil Nutrilon 2 mesiace.Od 10 mesiaca zacal uplne odmietat mlieko.Ponukala som mu kazdy den niekolko krat a rozne druhy.Trvalo dva mesiace kym som odhadla jeho mlsny jazycek :D Od 12 mesiacov papka sunar vanilkovy alebo bananovy a miesam mu to so sunarom bez prichute . :D
Niekde som citala ze Nutrilon zacne casom dost deti odmietat


u nas kvoli nehoráznej cene :roll: naš krpec vypije hocičo, hlavne nech je to biele :lol:
inak v PL vychádza 800 g Babylon (naš Nutrilon, len iny obchodny nazov) na cca 12 € :wink: neviem, presne kolko stojí u nas, ale asi je to lacnejšie
ja si odtial nosím mliečko Bebiko 3 - to je naše Hami 3 a vyjde teraz okolo 2,50 € za 300g

mskorova - kozie mlieko som tiež skučala,a le sušene holandske, zo začiatku to pil, ale potom to už nechcel
ak chcete vyskušať, napište si o vzorku na www.kozimleko.eu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Pia Feb 27, 2009 10:22 am

To je pravda ze je hrozne drahy :( vobec vsetko pre deti ma nehorazne ceny. Dajako to zvladneme :wink: len nech su drobci zdravi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od mskorova » Pia Feb 27, 2009 1:45 pm

presne tak je to všetko strašne drahé, a keďže máme kozu a vypije to, no načo by som tisla peniaze do nutrilonu alebo iného, a keďže zje už úplne všetko včetne kyslej kapusty, vitamínov, ktoré by chýbali v mlieku má v inej podobe, takže nemám strach, že by som niečo zanedbala, a radila som sa o tom aj s doktorom, takže to máme odobrené
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Pia Feb 27, 2009 5:11 pm

Urcite si nic nezanedbala,keby bola moznost tiez by som davala malemu kozie mliecko,skusala som susene a to nechcel.Ked som mala dievcata male tak dostavali,mala som vtedy kolegynu ktora chovala kozicky a bola taka zlata ze mi kazdy den nosila :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od mskorova » Pia Feb 27, 2009 11:46 pm

zuzana, nečítala som všetko , ale súdim, že máš tiež tri detičky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť