Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - PORADTE PROSIIIIIIIIIIIM

PORADTE PROSIIIIIIIIIIIM

od AVENTTT » Str Feb 17, 2010 7:48 pm

AHOJTE MAMINKY PORADTE MI PROSIIIIIIIIIM :) MATE SKUSENOST Z KVAPKAMI NA CHUDNUTIE EMULIPS?JE TO OZAJ PRAVDA AKO PISU PREDAVAJUCE ZE ZA MESIAC SA DA SCHUDNUT BEZ DIETY AJ 5 KG NENI TO LEN ZAVADZANIE?DAKUJEM
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Sep 02, 2009 12:43 pm

od smajas » Str Feb 17, 2010 9:00 pm

tak konecne mi to v pondelok prislo, asi tri tyzdne po objednavke, ci to pomôze este neviem ale chut :roll: je to akoby STRASNE HUSTY OLEJ ja som si objednala s prichutou skorica, ale za skoricou to iba vonia, chut je jednoducho MASTNA :roll: dam vediet po mesiaci ci pomohlo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od AVENTTT » Str Feb 17, 2010 9:15 pm

OK,OM ZVEDAVA MNE TO MA PRIST BUDUCI TYZDEN
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Sep 02, 2009 12:43 pm

od inguli » Str Feb 17, 2010 10:20 pm

babenky a co keby ste si zadelili strvau /menej papali/a trocha by ste zacvicili :wink:
v zivote som to nerobila no teraz som sa na to dala a mne to pomohlo :wink:
kolko stoja inak tie kvapky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od AVENTTT » Štv Feb 18, 2010 2:28 pm

TIE KVAPKY STOJA NA MESIAC 15,31
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Sep 02, 2009 12:43 pm

od inguli » Štv Feb 18, 2010 3:30 pm

:roll: a mozno ani neschudnete :(
nechcem byt mudra no ja by som urcite skusala trosku cvicit ziadna namaha ja som schudla hned 1 tyzden 3 kila co je samozrejme skor voda a po mesiaci som bola o 7 kil lahsia
asi mesiac a pol som cvicila a prestala od konca decembra ale som aj tak schudla este dalsie 2 kila ale manzel ma zas nahovoril ze mam pokracovat...tak pomaly zacnem chodit behat
a to som chcela vyskusat taketo kvapky ci tabletky aleee uz nie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: PORADTE PROSIIIIIIIIIIIM

od vedejova » Štv Feb 18, 2010 3:51 pm

AVENTTT píše:AHOJTE MAMINKY PORADTE MI PROSIIIIIIIIIM :) MATE SKUSENOST Z KVAPKAMI NA CHUDNUTIE EMULIPS?JE TO OZAJ PRAVDA AKO PISU PREDAVAJUCE ZE ZA MESIAC SA DA SCHUDNUT BEZ DIETY AJ 5 KG NENI TO LEN ZAVADZANIE?DAKUJEM


Baby jediné čo pomože je to, čo písala inguli, všetko sú to reklamné ťahy, a to nehovorím, že neviete čo v tom je a keby to aj bolo účinné. tak neviete kde to uškodí. :P A nebudeme mladí večne a po rokoch sanám to všetko čím sme sa koli tomu pchali vyplatí. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od sandras » Štv Feb 18, 2010 6:03 pm

toto onkretne som neskúšala, ale osobne tomu ani neverím
ja mam nadváhu, ale myslím, že od nejakých kvapiek človek neschudne, pokial nezmení stravu a nezačne sa viac hýbať

ja som kedysi parádne schudla z podporou jedného prípravku (nebudem robiť reklamu), ale bola to len podpora - denne som okrem toho prešla aspon 15 km na bicykli, nevečerala som, aj som uplne prestala jesť sladkosti. No po skončení diety sa mi to vrátilo späť :(
Myslím, že na tejto báze funguju aj ostatné prípravky - teda ak človek začne niečo užívať, ale bude vysedávať a napchávať sa chlebom a čokoládkami, neschudne ani náhodou
Ale ak to berie ako isté nakopnutie začne cvičiť a jesť zdravo - samozrejme schudne. No v tom prípade by schudol aj bez kvapiek.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od mimi07 » Štv Feb 18, 2010 6:38 pm

UZIVAM TO VYSE TYZDNA,ALE ZATIAL NIC NEPOZORUJEM,JE TO NAOZAJ TAKE AKO KEBY MASTNE...PRICHUT BY MALA BYT CITRONOVA,ALE TO LEN TAK VONIA.JE MI TO AKOSI TAZKE NA ZALUDOK,PISU,ZE SU TAM LEN BYLINKY,ALE NEVIEM.MNE JE AKO KEBY ZLE NA ZALUDOK Z TOHO...UVAZUJEM,ZE TO PRESTANEM BRAT... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Feb 18, 2010 7:09 pm

mimi, kašli na to, radšej príď na kavu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od mimi07 » Štv Feb 18, 2010 7:12 pm

:) AKURAT SI JU VYCHUTNAVAM... :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od AVENTTT » Štv Feb 18, 2010 11:11 pm

DIKY MAMINKY ZA RADY,PREHOVORILI STE MA KASLEM NA TO A ZACINAM CVICIT,VELKE DAKUJEM :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Sep 02, 2009 12:43 pm

od peetra » Pia Feb 19, 2010 10:05 am

Babulky ja si myslim ze keby sa od nejakych tabletiek alebo kvapiek chudlo tak sme vsetky chude lebo to by si vsetci kupili....tak isto tabletky na zväcsenie prs :lol: :lol: :lol: vsetky by sme boli chuducke s velkym poprsim :lol: :lol: :lol: takze podla mna velka kravina :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od mirkine » Pia Feb 19, 2010 10:09 pm

ja si nemyslím že je to o tom ako sa z nich chudne, ale že po používaní sa mierne stiahne žaludok a tolko nezjete ako ste jedli,zmenšia sa porcie alebo poprípade určite všetko nedojete čo si naložíte :wink:
toť moja rada 8) (osvedčená)
a ked začnete jest pravidelne po menších porciach tak vaha pojde dole sama a hlavné je piť dostalok tekutím (cca 1,5-2L) vody denne a aj tym sa žaludok naplní a nemáte pocit hladu 8)
a nejest po 18:00 hodine :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od martinka74 » Pia Feb 19, 2010 10:32 pm

Najlepsia dieta je kojenie,ja som vzdy pri kojeni schudla aspon 8 kg z normalnej vahy.Tiez som skusala hocico,aj rozne zakazane lieky len na predpis a naozaj plati len jedno "nezrat a cvicit"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť