Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Poraďte prosím čo dať dieťatu na zápchu?

Poraďte prosím čo dať dieťatu na zápchu?

od erikacy » Pon Máj 23, 2011 2:54 pm

Ahooojte! Vie mi prosím niekto poradiť? Moja 2 ročná dcérka má stále zápchy! Už sa bojí ísť aj na WC. Kaká skutočne raz do týždňa a aj to horko ťažko z plačom nám to ide von... Už neviem čo jej dať... čipky do nej nedostanem. Papá všetko -polievky má každý deň,má aj jogurty,ovocie,slivky ... veľa behá,skáče... Pýtala som sa aj na čaje,no tie sú až od 3 rokou. Malej doktorka nám dala tie čípky,no to skutočne nejde ani silou ani nijako inak. Neviete niečo poradiť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

Re: Poraďte prosím čo dať dieťatu na zápchu?

od sisu22 » Pon Máj 23, 2011 9:09 pm

erikacy píše:Ahooojte! Vie mi prosím niekto poradiť? Moja 2 ročná dcérka má stále zápchy! Už sa bojí ísť aj na WC. Kaká skutočne raz do týždňa a aj to horko ťažko z plačom nám to ide von... Už neviem čo jej dať... čipky do nej nedostanem. Papá všetko -polievky má každý deň,má aj jogurty,ovocie,slivky ... veľa behá,skáče... Pýtala som sa aj na čaje,no tie sú až od 3 rokou. Malej doktorka nám dala tie čípky,no to skutočne nejde ani silou ani nijako inak. Neviete niečo poradiť?


skuste espumisan :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od ivustek » Uto Máj 24, 2011 4:17 pm

nám radili aj pohár teplej vody neprevarenej -vypiť ráno, ale neskúšali sme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od ivustek » Uto Máj 24, 2011 4:23 pm

mali sme aj taký sladký sirupček - gutalax - ten nám pomohol, ale my sme ho použili jednorázovo, lebo dcérka mala zápchu len pri užívaní antibiotík.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od rikisz » Štv Máj 26, 2011 12:12 pm

daj jej probiotiká , pohnú jej stolicu mali sme aj my toto malý s krikom kakal behal na nočník aj 60 x za 10 minút, kúpila som mu biogaju , potom existuje niečo na E nejaké probiotikum to nám radil lekár len si nespomeniem na meno a teraz sme ešte kúpili probional baby a ked to bolo už akútne tak som mu dala hylac kvapky tie sú na upravenie črevnej flóry, ked má hnačku tak ju zastaví a ked zápchu tak opačne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od danabr » Uto Jún 07, 2011 8:33 pm

daj si do googlu duphalac sirup,pozorne si prečitaj navod na použitie,my sme ho davali malemu,nieje navykovy poradila nam ho vtedy naša DR.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť